Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bloszek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bloszek » 14.07.2014 08:31

I ja też dziękuję za rady i relacje.
razpol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 14.07.2014 09:38

Dołączam się do podziękowań i pozdrawiam. ;)
dave.pl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 16.07.2014 00:10

Przeczytałem jednym ciągiem całą opowieść.
Byliśmy w jednym czasie w Podgorze, nawet umawialiśmy się w zeszłym roku, że się ujawnimy przy spotkaniu...
Szkoda, że się nie udało, nasze wakacje też były bardzo udane i śmiało mogę to miejsce polecić :)
Pozdrav :papa:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.08.2014 21:55

piekara114 napisał(a):Dziękuję wszystkim towarzyszom mojej podróży po Riwierze.

I wzajemnie. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
kati1978
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati1978 » 23.06.2017 16:36

piekara114 napisał(a):Powrót z Cro do domu to czas na podsumowania, co się udało, a co nie:
- zwiedziliśmy Riwierę
- widok pierwszych zakrętów i słynnej tabliczki RM chwyta za serce i zapada w pamięć
- wyjechaliśmy na Sv. Jure
- zdobyliśmy piracki statek w Omiś
- ponownie odwiedziliśmy Dioklecjana i zobaczyliśmy Sfinksa i Split z góry
- odwiedziliśmy stadion Hajduka
- w Tucepi w porcie jadłam najlepsze lody pod słońcem: czekoladowo-marcepanowo-pistacjowe
- powiększyliśmy nasz kompleks hoteli o dwa obiekty pozamiejscowe
- opaliliśmy się na piękną czekoladkę
- kamienie są bardzo przyjazne maluchom, nawet tym tylko raczkującym
- na miejscu zrobiliśmy 459 km, w sumie 2880 km
- zaliczyliśmy przelotny deszczyk
- Podgora to idealna miejscówka: wieczorem gwar miasteczka, idealna baza wypadowa do zwiedzania (nawet Dubrownika), a jeśli obierze się na miejscówkę obrzeża miasteczka to spokój gwarantowany.
- WYPOCZĘLIŚMY i wróciliśmy MEGA ZADOWOLENI

Nie udało się:
- zobaczyć Punta Rata (nawet zjechaliśmy do Breli, ale było tak ciasno, że nie było gdzie stanąć, nie mówiąc o kosztach parkingu)
- podjechać do Imotski
- zjechać na rondzie do Salony :evil: :evil: :evil:
- powiększyć kompleksów hoteli o obiekt w Krvavicy

Co na przyszłość :?: :idea:
- jeśli w pobliżu wybranej miejscówki jest jakakolwiek kapliczka należy się dowiedzieć czy kościół żyje i czy ma dzwony (nawet tylko radiowe)
- niski numerek w adresie nie gwarantuje, że dom nie jest przy Jadrance

K O N I E C

Dziękuję wszystkim towarzyszom mojej podróży po Riwierze.
Słowo na K padło, pora iść wybierać buty na pobyt w Orebić :mrgreen: :mrgreen:
O tej porze za tydzień, będę prasowała, układała, pakowała, liczyła i myślała czego nie zapomnieć spakować na drugi dzień do auta. I ile sukienek na 10 dni potrzeba: 15 czy 20 szt? Dobrze, że Młody jest jeden i sam się pilnuje, to go nie zapomnę wrzucić do auta - sam się upomni. A bez Pana M. nie odjadę, bo ja w wakacje nie mam prawka :D

Następna relacja na jesieni :D

Witam,
jesteśmy nowicjuszami na Cro , ponieważ będziemy dopiero 2 raz :D i tak się składa, że mamy właśnie apartament ap3 u Pana Darko w związku z tym mam pytanie odnośnie obiektu?? chciałam dodać , że my raczej nie jesteśmy bardzo kapryśni :P :roll: :P
pozdrawiam
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2017 18:12

Podaj link, bo teraz po 4 latach to ciężko mi powiedzieć, który to jest.
No i przez 4 lata sporo mogło się tam zmienić.
kati1978
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati1978 » 23.06.2017 21:32

niestety ale nie mogę dodać linku, jestem tu nowicjuszem i admin zabrania :D
nazywa się Apartamenty Gareljić - Podgora ul. Put svetog Vicenca 7 a ty byłaś z tego co śledzę obok u tej Pani na wózku Danica. Interesuje mnie ( o ile pamiętasz oczywiście :D ) jak jest tam z dojściem do wody i jakichś fajnych zakątków plaż :wink: , czy z 3 latką nie zamęczę się z wózkiem i jej gadzetami i ogólnie czy polecasz tą miejscówkę :D ,
z góry dzięki za odpowiedz jeśli dasz radę :D :papa:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2017 07:40

Nie wiem czy Apar. Gareljić to dobra czy zła miejscówka, bo tam nie byłam, ale skoro masz już zarezerwowane to nie ma się co zastanawiać tylko pakować i jechać... Wydaje mi się, że ten apartament jest niżej od naszego.

Plażowaliśmy głównie w Podgorze i opisy plaż masz w relacji.

Mój syn jak był 3-latkiem to sam chodził na plażę i niósł swoje wiaderko z łopatkami (wtedy jeszcze Bałtyk, a do plaży pewnie z 300 metrów było i potem po plaży spory kawałek, aby był luz) i z wózka już nie korzystał i my wielu gadżetów na plażę nigdy nie braliśmy i nie bierzemy, więc ciężko mi Ci coś powiedzieć. Zresztą jak czytałaś relację to widziałaś tam wózek mojego szwagra jak był załadowany - osobiście to ja bym połowy tych rzeczy na plażę nie brała, ale każdy sam decyduje, co mu na plaży jest potrzebne... :papa:
kati1978
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati1978 » 29.06.2017 20:52

piekara114 napisał(a):Nie wiem czy Apar. Gareljić to dobra czy zła miejscówka, bo tam nie byłam, ale skoro masz już zarezerwowane to nie ma się co zastanawiać tylko pakować i jechać... Wydaje mi się, że ten apartament jest niżej od naszego.

Plażowaliśmy głównie w Podgorze i opisy plaż masz w relacji.

Mój syn jak był 3-latkiem to sam chodził na plażę i niósł swoje wiaderko z łopatkami (wtedy jeszcze Bałtyk, a do plaży pewnie z 300 metrów było i potem po plaży spory kawałek, aby był luz) i z wózka już nie korzystał i my wielu gadżetów na plażę nigdy nie braliśmy i nie bierzemy, więc ciężko mi Ci coś powiedzieć. Zresztą jak czytałaś relację to widziałaś tam wózek mojego szwagra jak był załadowany - osobiście to ja bym połowy tych rzeczy na plażę nie brała, ale każdy sam decyduje, co mu na plaży jest potrzebne... :papa:

Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam :D :papa:
martinb33
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 14.06.2018 10:35

Zostawie ślad po sobie żebym tematu nie zgubił. Za 2 miesiące Podgora więc muszę się przygotować ;)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 12:02

Miło mi, że odszukałeś tak starą relację. Mam nadzieję, że się przyda, choć pewnie część informacji już nieaktualna, no i w Podgorze trochę się pozmieniało, choćby plaża miejska, która jest częściowo "odeskowana" (podesty) pod hotelowe leżaki :evil:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019