Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bloszek
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bloszek » 14.07.2014 08:31

I ja też dziękuję za rady i relacje.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3764
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 14.07.2014 09:38

Dołączam się do podziękowań i pozdrawiam. ;)
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 16.07.2014 00:10

Przeczytałem jednym ciągiem całą opowieść.
Byliśmy w jednym czasie w Podgorze, nawet umawialiśmy się w zeszłym roku, że się ujawnimy przy spotkaniu...
Szkoda, że się nie udało, nasze wakacje też były bardzo udane i śmiało mogę to miejsce polecić :)
Pozdrav :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58800
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.08.2014 21:55

piekara114 napisał(a):Dziękuję wszystkim towarzyszom mojej podróży po Riwierze.

I wzajemnie. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
kati1978
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati1978 » 23.06.2017 16:36

piekara114 napisał(a):Powrót z Cro do domu to czas na podsumowania, co się udało, a co nie:
- zwiedziliśmy Riwierę
- widok pierwszych zakrętów i słynnej tabliczki RM chwyta za serce i zapada w pamięć
- wyjechaliśmy na Sv. Jure
- zdobyliśmy piracki statek w Omiś
- ponownie odwiedziliśmy Dioklecjana i zobaczyliśmy Sfinksa i Split z góry
- odwiedziliśmy stadion Hajduka
- w Tucepi w porcie jadłam najlepsze lody pod słońcem: czekoladowo-marcepanowo-pistacjowe
- powiększyliśmy nasz kompleks hoteli o dwa obiekty pozamiejscowe
- opaliliśmy się na piękną czekoladkę
- kamienie są bardzo przyjazne maluchom, nawet tym tylko raczkującym
- na miejscu zrobiliśmy 459 km, w sumie 2880 km
- zaliczyliśmy przelotny deszczyk
- Podgora to idealna miejscówka: wieczorem gwar miasteczka, idealna baza wypadowa do zwiedzania (nawet Dubrownika), a jeśli obierze się na miejscówkę obrzeża miasteczka to spokój gwarantowany.
- WYPOCZĘLIŚMY i wróciliśmy MEGA ZADOWOLENI

Nie udało się:
- zobaczyć Punta Rata (nawet zjechaliśmy do Breli, ale było tak ciasno, że nie było gdzie stanąć, nie mówiąc o kosztach parkingu)
- podjechać do Imotski
- zjechać na rondzie do Salony :evil: :evil: :evil:
- powiększyć kompleksów hoteli o obiekt w Krvavicy

Co na przyszłość :?: :idea:
- jeśli w pobliżu wybranej miejscówki jest jakakolwiek kapliczka należy się dowiedzieć czy kościół żyje i czy ma dzwony (nawet tylko radiowe)
- niski numerek w adresie nie gwarantuje, że dom nie jest przy Jadrance

K O N I E C

Dziękuję wszystkim towarzyszom mojej podróży po Riwierze.
Słowo na K padło, pora iść wybierać buty na pobyt w Orebić :mrgreen: :mrgreen:
O tej porze za tydzień, będę prasowała, układała, pakowała, liczyła i myślała czego nie zapomnieć spakować na drugi dzień do auta. I ile sukienek na 10 dni potrzeba: 15 czy 20 szt? Dobrze, że Młody jest jeden i sam się pilnuje, to go nie zapomnę wrzucić do auta - sam się upomni. A bez Pana M. nie odjadę, bo ja w wakacje nie mam prawka :D

Następna relacja na jesieni :D



Witam,
jesteśmy nowicjuszami na Cro , ponieważ będziemy dopiero 2 raz :D i tak się składa, że mamy właśnie apartament ap3 u Pana Darko w związku z tym mam pytanie odnośnie obiektu?? chciałam dodać , że my raczej nie jesteśmy bardzo kapryśni :P :roll: :P
pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2017 18:12

Podaj link, bo teraz po 4 latach to ciężko mi powiedzieć, który to jest.
No i przez 4 lata sporo mogło się tam zmienić.
kati1978
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati1978 » 23.06.2017 21:32

niestety ale nie mogę dodać linku, jestem tu nowicjuszem i admin zabrania :D
nazywa się Apartamenty Gareljić - Podgora ul. Put svetog Vicenca 7 a ty byłaś z tego co śledzę obok u tej Pani na wózku Danica. Interesuje mnie ( o ile pamiętasz oczywiście :D ) jak jest tam z dojściem do wody i jakichś fajnych zakątków plaż :wink: , czy z 3 latką nie zamęczę się z wózkiem i jej gadzetami i ogólnie czy polecasz tą miejscówkę :D ,
z góry dzięki za odpowiedz jeśli dasz radę :D :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2017 07:40

Nie wiem czy Apar. Gareljić to dobra czy zła miejscówka, bo tam nie byłam, ale skoro masz już zarezerwowane to nie ma się co zastanawiać tylko pakować i jechać... Wydaje mi się, że ten apartament jest niżej od naszego.

Plażowaliśmy głównie w Podgorze i opisy plaż masz w relacji.

Mój syn jak był 3-latkiem to sam chodził na plażę i niósł swoje wiaderko z łopatkami (wtedy jeszcze Bałtyk, a do plaży pewnie z 300 metrów było i potem po plaży spory kawałek, aby był luz) i z wózka już nie korzystał i my wielu gadżetów na plażę nigdy nie braliśmy i nie bierzemy, więc ciężko mi Ci coś powiedzieć. Zresztą jak czytałaś relację to widziałaś tam wózek mojego szwagra jak był załadowany - osobiście to ja bym połowy tych rzeczy na plażę nie brała, ale każdy sam decyduje, co mu na plaży jest potrzebne... :papa:
kati1978
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kati1978 » 29.06.2017 20:52

piekara114 napisał(a):Nie wiem czy Apar. Gareljić to dobra czy zła miejscówka, bo tam nie byłam, ale skoro masz już zarezerwowane to nie ma się co zastanawiać tylko pakować i jechać... Wydaje mi się, że ten apartament jest niżej od naszego.

Plażowaliśmy głównie w Podgorze i opisy plaż masz w relacji.

Mój syn jak był 3-latkiem to sam chodził na plażę i niósł swoje wiaderko z łopatkami (wtedy jeszcze Bałtyk, a do plaży pewnie z 300 metrów było i potem po plaży spory kawałek, aby był luz) i z wózka już nie korzystał i my wielu gadżetów na plażę nigdy nie braliśmy i nie bierzemy, więc ciężko mi Ci coś powiedzieć. Zresztą jak czytałaś relację to widziałaś tam wózek mojego szwagra jak był załadowany - osobiście to ja bym połowy tych rzeczy na plażę nie brała, ale każdy sam decyduje, co mu na plaży jest potrzebne... :papa:



Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam :D :papa:
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 14.06.2018 10:35

Zostawie ślad po sobie żebym tematu nie zgubił. Za 2 miesiące Podgora więc muszę się przygotować ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 12:02

Miło mi, że odszukałeś tak starą relację. Mam nadzieję, że się przyda, choć pewnie część informacji już nieaktualna, no i w Podgorze trochę się pozmieniało, choćby plaża miejska, która jest częściowo "odeskowana" (podesty) pod hotelowe leżaki :evil:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone