Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 17.06.2014 10:52

Fajne opisy, liczę że wrzucisz jakieś fotki.

:papa:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.06.2014 17:28

Witam Olisia i ARTUR_KOLNICA

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Fajne opisy, liczę że wrzucisz jakieś fotki. :papa:

Oczywiście, że będą, odrobinę cierpliwości :D

Już popołudnie, więc czas na następny odcinek:

Niedziela 14.07.

Na mapie Podgory nad kortami był zaznaczony kościółek. Na forum ktoś wspomina o dzwonach tego kościoła. Jak to przeczytałam to od razu Panu M. powiedziałam, ale i zapomniałam. I przypomniałam sobie właśnie w niedzielę. O 6 rano :!: :!: Na wczasach :!: :!: A my śpioch jesteśmy :!: :evil: :evil: Dzwony biły, bimbały dobry czas. Ale przestały. To na boczek i śpimy dalej. Ale jest godz. 7 i dzwony znowu bimbają. I o 8 i o 9. Jeśli będą tak codziennie to padnę. :evil: Trzeba wstać. Łóżko też niewygodne, a raczej materac, oboje z Panem M. śpiąc staczamy się do środka. Tak było jeszcze ze 2 noce, po czym materac zdemontowaliśmy i podłożyliśmy w nierówność koce z szafy. Potem już spało się jak w bajce. W tym wypadku ziarnko grochu było dziurą. Nie myślicie, że to był znak, że jestem królewną :?: :mrgreen: Trzeba by w drzewie genealogicznym pogrzebać :wink:

Jak już wstaliśmy o niemiłosiernie wczesnej porze, śniadanko (Młoda już dawno wcina jajecznicę) i na plażę. Dziś plażujemy na całego z całym kramem, maskami itp. Oczywiście plaża upatrzona w PL. Tam, gdzie dzień wcześniej. Czas zlatuje nam do popołudnia szybciutko. Zbieramy się. Jakiś obiadek na szybkiego – zanim pozbędziemy się soli z siebie, jakiś ryż czy makaron jest gotowy. Młoda olewa gerbera od mamy i obiad zjada z wujostwem.

Po 17 udajemy się na spacer po okolicy. Są schodki w dół, pierwsza mała partia, a po prawej widać fragment naszego tarasu:
Obrazek

Wchodzimy na dach app., gdzie jest parking i stoją auta na polskich blachach
Obrazek

W tle nasza foczka…
Obrazek

…widok na Biokovo…
Obrazek

…i kościółek z bimbającymi dzwonami
Obrazek

I z bliska z dalszej części spaceru
Obrazek

Obrazek
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 17.06.2014 21:55

dołączam i ja i czekam na więcej :D
Basiulinek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 17.06.2014 22:03

Tez juz nadgonilam i zostaje :)
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 17.06.2014 22:36

Belluna napisał(a):Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:

he, he, he, znane, znane :mrgreen: :mrgreen: :smo:
Basiulinek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 18.06.2014 00:29

CroAna napisał(a):
Belluna napisał(a):Też zasiadam, jest ciekawie :D , ze swoim szwagrem nigdy na wyjeździe nie byłam, ale ze znajomymi to i owszem. Scenariusz podobny: wszystko załatwiajcie, nam na pewno będzie się podobać, w końcu byliście to się znacie. A potem: schodów za dużo, piasku na plaży nie ma, lody za drogie itp. :roll:

he, he, he, znane, znane :mrgreen: :mrgreen: :smo:

I to jak :!:
Och....zycie ;)
Anai
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 18.06.2014 06:20

Paczam i ja...
Zivogošce wcale nie jest takie małe, w Blato lody były w przy Bistro Freddy i były bardzo dobre,
choć był to nasz pierwszy raz w Cro więc nie miałam porównania :D
... a Twój szfagier jest (przynajmniej na razie) ciut irytujący :smo:
Rafał78
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 18.06.2014 06:23

Kościółek kosmiczny.....a dzwony to chyba z mp3 :wink:
Będę śledzić....relację oczywiście :D

Pozdrawiam
Rafał
dorota131
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota131 » 18.06.2014 08:06

Chętnie poczytam, tym bardziej, że byliśmy w tym samym terminie w Podgorze :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2014 08:22

Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)
Belluna
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 18.06.2014 09:03

M23 napisał(a):Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)

Przecież to jest właśnie relacja z podróży :lol: :lol: :lol:
aaa..., no i nie ma obowiązku czytania :lol: (chyba...) :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.06.2014 09:17

Witam kolejnych czytelników: Anai, Rafał78, dorota131, M23 - Ciebie także

Rafał78 napisał(a):Kościółek kosmiczny.....a dzwony to chyba z mp3 :wink:

Chyba tak, bo normalnych dzwonów nie dojrzałam, dzwonnicy też, ale głośniki pod krzyżem były :mrgreen: :mrgreen:
dorota131 napisał(a):Chętnie poczytam, tym bardziej, że byliśmy w tym samym terminie w Podgorze :)

Naszych rodaków rzeczywiście było sporo :D

Anai napisał(a):Zivogošce wcale nie jest takie małe, w Blato lody były w przy Bistro Freddy i były bardzo dobre,
choć był to nasz pierwszy raz w Cro więc nie miałam porównania :D

Byłam tylko w jednym, w konkretnej sprawie, więc wiele nie widziałam :(
Anai napisał(a):... a Twój szfagier jest (przynajmniej na razie) ciut irytujący :smo:

Ma własne wyobrażenia o wszystkim, tylko samemu mu się nie chce nic zorganizować. Ale jest OK - inaczej nie proponowałbym im wspólnych wakacji, bo to była nasza inicjatywa, nie ich. To było takie ubarwienie dość spokojnego wyjazdu.

M23 napisał(a):Ta relacja jest taka trochę nie za bardzo moim zdaniem. Bo jest np. coś takiego: "jedziemy. stajemy. śpimy" to wszystko powinno być płynnie pisane :-)

Kolega pije do mojej uwagi o jego RELACJI - 10-zdaniowej z wyjazdu zapamiętanego na długo, ale jak napisała
Belluna napisał(a):Przecież to jest właśnie relacja z podróży :lol: :lol: :lol:

:D :papa:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.06.2014 09:24

:mrgreen: no przecież jest płynnie ,najpierw się jedzie ,potem się staje ,a potem się śpi :lol: co jest trochę nie za bardzo?kolejność zła ? :papa:
Sylwetka...
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.06.2014 10:20

piekara114 napisał(a):…i kościółek z bimbającymi dzwonami

Taki kosmiczno /demoniczny ten "kościółek" z zewnątrz, chyba bała bym się tam wejść :? :wink:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.06.2014 10:41

Belluna napisał(a):

Przecież to jest właśnie relacja z podróży :lol: :lol: :lol:
aaa..., no i nie ma obowiązku czytania :lol: (chyba...) :mrgreen:

A poza tym każdy pisze jak chce relacje, a właśnie obowiązku czytania nie ma...
Mnie się podoba! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pusta plama na mapie - Riwiera Makarska zaprasza - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019