Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[b]Proszę polecić tanie i sprawdz noclegi w Biogard na Moru

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
[b]Proszę polecić tanie i sprawdz noclegi w Biogard na Moru

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 13.05.2009 18:00

Witam
Planujemy z mężem wyjazd do Chorwacji w okolice Biogradu na Moru, będzie to nasza 1 wprawa autem i opóźniona podróż poślubna. Bardzo proszę wszystkich miłosników Chorwacji o podanie mi miejsc niedrogich(ok. 25-35 Euro) i sprawdzonych, w których możemy się zatrzymać i przenocować w przyjemnych warunkach. Wyjazd planowany jest na początek lipca, chcielibyśmy być na miejscu ok 8 dni, dlatego będę wdzięczna za szybką odp. może być na meil: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bardzo dziękuję!!!!
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: [b]Proszę polecić tanie i sprawdz noclegi w Biogard na M

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 13.05.2009 20:16

Witam
Spróbuj poszukać ofert w dziale
FAQ w wątkach z linkami do kwater lub banku kwater :wink: może coś tam znajdziesz dla siebie :D

PS. Przeczytaj uważnie regulamin pkt.3 :!:
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Dziękuję za podpowiedź ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 13.05.2009 20:39

Nie byłam nigdy w Chorwacji więc nazwy wielu miejscowości wymienianych na forum nic mi nie mówią nie wiem jaka odległość dzieli opisywane miejsce od naszego docelowego, dlatego trudno mi poselekcjonowac wiadomości. A nie sposób sprawdzić wszystkiego na mapie:) Będe przeglądać posty systematycznie. Choć może ktoś mi pomoże i poda konkretne wskazówki.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Dziękuję za podpowiedź ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 13.05.2009 20:44

Z podanych przeze mnie linków
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

... oraz więcej w podanym w drugim poscie linku :wink:
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Dziękuję i zaczynam sprawdzać

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 13.05.2009 22:38

Już zabrałam się do sprawdzania!!! Rozumiem że te noclegi są sprawdzone i nie muszę obawiać się wpłącić zaliczki, gdyby taka konieczność zaistniała?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Dziękuję i zaczynam sprawdzać

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 14.05.2009 07:46

karolina031 napisał(a):Rozumiem że te noclegi są sprawdzone i nie muszę obawiać się wpłącić zaliczki, gdyby taka konieczność zaistniała?


Nie są sprawdzone...ale poczytaj to -wiarygodność ofert z internetu

Te są sprawdzone
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Biograd na Moru)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Biograd na Moru)
oraz wszystkie inne z banku kwater :wink:
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Cały czas śledzę ten temat

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 14.05.2009 08:30

Dzięki za podpowiedzi jeśli jeszcze jakieś adresy przyjdą Ci do głowy (zwłaszcza takie gdzie są apartamenty 2-ójki) to na 100% sprawdzę. Sama również szukam i mam kilka na oku. Jeśli wyjedziemy i będzie to strzał w 10 to podam swoje sprawdzone adresy na forum!!! Pozdrawiam.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
[b]Proszę polecić tanie i sprawdz noclegi w Biogard na Moru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone