Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parasol na plaze

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.07.2015 15:47

avonek1203 napisał(a): w miejsce namiotu może zabierzemy coś do pływania i nurkowania :)

Po lekturze zdjęcia namiotu aż strach zapytać o szczegóły tegoż sprzętu. :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 08.07.2015 15:50 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 08.07.2015 15:49

anakin napisał(a):
avonek1203 napisał(a): w miejsce namiotu może zabierzemy coś do pływania i nurkowania :)

lekturze zdjęcia namiotu aż strach zapytać o szczegóły tegoż sprzętu. :oczko_usmiech:


Czyli jednak chęć okupacji :roll: :)
avonek1203
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 02.04.2015
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 08.07.2015 15:54

spokojnie, aż tak źle nie będzie :) jakies podstawy- na pierwszy wyjazd :D
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 08.07.2015 16:16

Jedno jest pewne jak to rozstawicie to będziecie znani i zapamiętani w okolicy na długie lata :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 08.07.2015 16:46

avonek1203 napisał(a):Nie upieram się, szukam rozwiązania dla moich małych dzieci, które czasami ciężko znoszą ciepłe dni :) Nie chce żeby słońce dało im się na tyle we znaki że na drugi dzień nie będą chciały wyjść z pokoju. dziękuje za wyrażenie opinii i myśle że spróbuje poszukać może mniej inwazyjnego planu "B" :)


To ja Ci powiem że jak będziesz chciała utrzymać dzieci pod czymś takim, to dopiero nie będą chciały nigdzie z domu wychodzić. Białe kapelusze / czapki + wysoki filtr i masz temat załatwiony. Też jeździliśmy ekipą z 4 dzieciaków w wieku 1, 3 i 2x5 lat a potem odpowiednio starsze i nigdy nic więcej niż parasol dla śpiącego na plaży nie było. Gdybym chciał to stadko utrzymać w cieniu to musiałbym kolczatki im pozakładać i spiąć łańcuchem. Tylko jak napisałem zostałbym znienawidzony a dzieci na drugi dzień chciałyby wracać do Polski :mrgreen:
avonek1203
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 02.04.2015
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 08.07.2015 17:11

[/quote]

To ja Ci powiem że jak będziesz chciała utrzymać dzieci pod czymś takim, to dopiero nie będą chciały nigdzie z domu wychodzić. Białe kapelusze / czapki + wysoki filtr i masz temat załatwiony. Też jeździliśmy ekipą z 4 dzieciaków w wieku 1, 3 i 2x5 lat a potem odpowiednio starsze i nigdy nic więcej niż parasol dla śpiącego na plaży nie było. Gdybym chciał to stadko utrzymać w cieniu to musiałbym kolczatki im pozakładać i spiąć łańcuchem. Tylko jak napisałem zostałbym znienawidzony a dzieci na drugi dzień chciałyby wracać do Polski :mrgreen:[/quote]
:D
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 21.01.2016 11:17

Odgrzeje kotleta i odnośnie namiotu to w 2014 roku Niemcy mieli taki rozkładany, nawet fajny, na plaży w Zatonie i nikomu nie przeszkadzało ale to był przełom sierpnia i września i luzy na plaży a w sezonie mogłoby być różnie.
Z tym iż oni sam daszek mieli bez boków, mieli niepełnosprawne dziecko na wózku i pewnie dla tego.

Zawsze można szukać plaż takich gdzie jest naturalny cień :)
Takie są najfajniejsze :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 21.01.2016 11:56

My na plaży korzystamy z czegoś takiego :-)
https://www.decathlon.pl/parasol-paruv- ... 05628.html

Obrazek

Może być to normalny parasol, albo taki namiocik, poza tym zajmuje mniej miejsca na plaży i w środku jest mniej duszno niż w standardowym namiocie plażowym ( sprawdzone ), ma też wysoki filtr UV
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: namiot/ parasol na plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.01.2016 15:52

avonek1203 napisał(a): mam pytanie dotyczące rozkładania na plaży w Tucepi parasola ale w zasadzie to taki ogrodowy ok 2x2m namiot z odpinanymi bokami.
Jestem ciekawa, jak zakończyła się sprawa pawilonu ogrodowego? Zabraliście go do Tucepi? Bo w sumie plaża tam wąska i jestem ciekawa jak inni reagowali?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 22.01.2016 16:47

mówisz o tym ? też jestem ciekaw czy to rozstawili ;)

Obrazek
avonek1203
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 09.02.2016 15:24

Dzisiaj przypomniałam sobie o tym wątku- więc zanim odpisałam sporo czasu zajęło mi opanowanie śmiechu :D
Teraz juz wiem jak wygląda Chorwacja i szczerze powiem- całe szczęście że zdałam się na Waszą pomoc i nic takiego jak planowaliśmy, nie zabrałam !
Namiot ani parasol zupełnie nie były nam potrzebne :) Dzieciaki i tak większośc dnia spędzały na materacach w wodzie, a my również. Przerwy w pływaniu robiliśmy w cieniu który był na plaży :D
Fakt- moglibyśmy zostać długo zapamiętani, a kłopot z rozłożeniem pewnie byłby nieodłącznym elementem dnia :)
Chorwacja jest piękna sama w sobie i nie trzeba jej dodawać uroków namiotami :D
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 09.02.2016 15:45

Przecież tutaj nikt źle nie doradza :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2016 15:50

avonek1203 napisał(a):Chorwacja jest piękna sama w sobie i nie trzeba jej dodawać uroków namiotami :D
Chorwacja jest piękna i ma urok pod namiotem :wink: ale nie na plażach, lecz na kempingach :lol: :idea:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 09.02.2016 15:57

Avonek, błagam powiedz, że żartujesz...
Też mam dziecko i rozumiem o co Ci chodzi, ale bez przesady... Zwykły namiocik plażowy wystarczy. I nakrycie głowy oczywiście. Ale namiot ogrodowy??? 8O
Niektóre plaże są małe lub wąskie... Każdy ma prawo do kawałka plaży, ale żeby zaraz zabierać jej pół? Zlituj się, proszę. Nie tylko Ty masz dzieci i jakoś ludzie sobie radzą, a nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;)

P.S. Dobrze, że to zrozumiałaś ;) I co, dało się, nie? ;)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.02.2016 15:59

Eunike1984 napisał(a):Avonek, błagam powiedz, że żartujesz...
Też mam dziecko i rozumiem o co Ci chodzi, ale bez przesady... Zwykły namiocik plażowy wystarczy. I nakrycie głowy oczywiście. Ale namiot ogrodowy??? 8O
Niektóre plaże są małe lub wąskie... Każdy ma prawo do kawałka plaży, ale żeby zaraz zabierać jej pół? Zlituj się, proszę. Nie tylko Ty masz dzieci i jakoś ludzie sobie radzą, a nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;)


ale przecież pisze, że nie zabrała.... :roll: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone