Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krk - Baska - 2007

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.02.2007 22:19

Piotrek_B napisał(a):Lokalizacja przy ul. Rapskiej jest moim skromnym zdaniem jak najbardziej trafiona :) Wszedzie blisko i co najważniejsze jest gdzie chodzic na spacery bo rzut beretem od Rapskiej jest juz strefa piesza tak, ze nie ma obaw jeżeli chodzi o małe dziecko. Pozdrawiam :papa: a pod spodem panorama Baski z zaznaczonym miejscem, gdzie masz rezerwacje :D
Obrazek


Również myślę, że jest całkiem dobrze. Zawsze można by powiedzieć, że lepiej by było, jakby to było, 22,5 m w prawą stronę. Nie przesadzajmy, jest dobrze a na plaże pod "afrykańskie parasole" spacerkiem sobie dojdzie. Sama przyjemność.
krzysieek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysieek » 14.02.2007 19:40

ewa-irena czy mógłbym prosić Cię o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 14.02.2007 20:12

woka napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):Lokalizacja przy ul. Rapskiej jest moim skromnym zdaniem jak najbardziej trafiona :) Wszedzie blisko i co najważniejsze jest gdzie chodzic na spacery bo rzut beretem od Rapskiej jest juz strefa piesza tak, ze nie ma obaw jeżeli chodzi o małe dziecko. Pozdrawiam :papa: a pod spodem panorama Baski z zaznaczonym miejscem, gdzie masz rezerwacje :D
Obrazek


Również myślę, że jest całkiem dobrze. Zawsze można by powiedzieć, że lepiej by było, jakby to było, 22,5 m w prawą stronę. Nie przesadzajmy, jest dobrze a na plaże pod "afrykańskie parasole" spacerkiem sobie dojdzie. Sama przyjemność.


CRO jest piękne ,ale wpakować się na własne życzenie w taki MAGIEL???
SZOK!!!
Tyle jest pięknych spokojnych miejsc w tym kraju :( :( :(
POZDRAV!
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 20:15

Marku - wrzesień polecam - wiem bo byłem lipiec/sierpień odradzam - słyszałem z relacji na miejscu na plaży - ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 20:21

rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 14.02.2007 20:47

Nie bylem tam. Może przyjadę w tym roku. Ale jak dla mnie z tego zdjęcia wynika że jest to duży kurort który nie ma uroku Chorwacji. Ale może "przykampinguje" w okolicy. :-)
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 20:52

Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki


nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 20:56

Hadson napisał(a):Nie bylem tam. Może przyjadę w tym roku. Ale jak dla mnie z tego zdjęcia wynika że jest to duży kurort który nie ma uroku Chorwacji. Ale może "przykampinguje" w okolicy. :-)

Kurort to wg mnie za dużo powiedziane. Miasteczko nadmorskie jakich dużo w HR. A czy ono jest duże ??? A to bym się spierał :lol: Podobnie jakbym sie spierał czy Baska nie ma uroku HR ze zdjęcia mało widac. Pozdravki
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 21:03

rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki


nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:

Tak mi sie wydaje, że kit walili. Byłeś tam to sam widziałeś - spokojnie można znaleźc miejsce do leżenia itp. Nawet idąc do końca drogi w dzielnicy Zarok bez problemu można znaleźc "samotne" miejsce do leżenia, tylko trzeba z 200-300 metrów wykonac na butach bo asfalt zwiniety i szlaban w 2006 roku postawili (wcześniej można było dojechac) :lol: . Natomiast zgodzę sie z jednym w tym okresie jak ktoś podjedzie na plaże po 11 to niech zapomni o znalezieniu miejsca do zaparkowania bryczki
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 14.02.2007 21:12

Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki


nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:

Tak mi sie wydaje, że kit walili. Byłeś tam to sam widziałeś - spokojnie można znaleźc miejsce do leżenia itp. Nawet idąc do końca drogi w dzielnicy Zarok bez problemu można znaleźc "samotne" miejsce do leżenia, tylko trzeba z 200-300 metrów wykonac na butach bo asfalt zwiniety i szlaban w 2006 roku postawili (wcześniej można było dojechac) :lol: . Natomiast zgodzę sie z jednym w tym okresie jak ktoś podjedzie na plaże po 11 to niech zapomni o znalezieniu miejsca do zaparkowania bryczki


No i po jakiego grzyba się tam pchać.TRAGEDIA!Czytam i jestem przerażony ,że ludzie sobie robią taką przykrość.MASAKRA :(
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 21:14

Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki


nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:

Tak mi sie wydaje, że kit walili. Byłeś tam to sam widziałeś - spokojnie można znaleźc miejsce do leżenia itp. Nawet idąc do końca drogi w dzielnicy Zarok bez problemu można znaleźc "samotne" miejsce do leżenia, tylko trzeba z 200-300 metrów wykonac na butach bo asfalt zwiniety i szlaban w 2006 roku postawili (wcześniej można było dojechac) :lol: . Natomiast zgodzę sie z jednym w tym okresie jak ktoś podjedzie na plaże po 11 to niech zapomni o znalezieniu miejsca do zaparkowania bryczki


właśnie w Zaroku byłem i też mi się wydaje że w kierunku skałek miejsc by było w 3 i ciut ciut ale wiesz - ludzie wygodne

ps. w którym miejscu szlaban ?? tam na końcu przy klubie nurkowym czy wcześniej przy budce z lodami jak jest skręt na Bodulską :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 21:21

rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
rich72 napisał(a): ludzie gadali że ręczniki na asfalcie na drodze parkingowej rozkładali 8O
Rysiek ludzie rózne rzeczy gadają :lol: fakt plaże w Basce są w sezonie troche tłoczne ale bez przesady. Byłem tam 2 razy w lipcu i 2 razy w sierpniu ale nie widziałem pokładajacych sie na asfalcie plażowiczów :lol: Pozdavki


nie wiem - tak słyszałem od Polskich Niemców że tak było od połowy sierpnia w 2005 r. Być może kity walili :roll:

Tak mi sie wydaje, że kit walili. Byłeś tam to sam widziałeś - spokojnie można znaleźc miejsce do leżenia itp. Nawet idąc do końca drogi w dzielnicy Zarok bez problemu można znaleźc "samotne" miejsce do leżenia, tylko trzeba z 200-300 metrów wykonac na butach bo asfalt zwiniety i szlaban w 2006 roku postawili (wcześniej można było dojechac) :lol: . Natomiast zgodzę sie z jednym w tym okresie jak ktoś podjedzie na plaże po 11 to niech zapomni o znalezieniu miejsca do zaparkowania bryczki


właśnie w Zaroku byłem i też mi się wydaje że w kierunku skałek miejsc by było w 3 i ciut ciut ale wiesz - ludzie wygodne

ps. w którym miejscu szlaban ?? tam na końcu przy klubie nurkowym czy wcześniej przy budce z lodami jak jest skręt na Bodulską :?:

Szlaban jest przy klubie nurkowym a dokładnie gdzie sie kończy możliwośc dojazdu bryczką widac na zdjaciu, które Ci wysłałem mejlem a jest kilka postów wyżej. :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 14.02.2007 21:50

Na wstepnie- zawsze w sierpniu mam wczasy ( zawsze po 15-tym).
Po pierwsze nie zgodzę się, ze nie można samochodu zaparkować ze względu na tłok. Bzdura do potęgi "N". Pewno mają problemy ci co chcą za friko. Ja z reguły leżakuję po środku ( kolo parasoli słomianych ), samochód parkuję na najbliższym "parkingu". Żadnego problemu. Jest problem dla tych co chcą dojechac jak najbliżej ale nie skorzystać z parkingu (ach te kuny), na uliczkach faktycznie tłok. Po wtóre, wczasowiczów faktycznie jest sporo ale żeby od razu "tłumy", "tłok" ? Najwięcej jest w centrum plaży ( tu sie zgadzam) ale przecież mamy jeszcze pobocza. Z tym leżakowaniem na asfalcie...... jak ktos chciał dla żartów to przecieeż mógł. Nikt nikomu nie zabrania. Podsumoując- jak ktos lubi "odludzia" to Baska dla niego odpada, nie będzie zbyt zadowolony. Ja do "odludków" nie należę więc w Basce czuję się dobrze. Jak chce sobie przybrązowić miejsca zakryte - mam swoje "odludne" miejsca, to już nie jest Baska ( oczywiście nadal KRK).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.02.2007 21:59

woka napisał(a):
Po pierwsze nie zgodzę się, ze nie można samochodu zaparkować ze względu na tłok. Bzdura do potęgi "N". Pewno mają problemy ci co chcą za friko. Ja z reguły leżakuję po środku ( kolo parasoli słomianych ), samochód parkuję na najbliższym "parkingu". Żadnego problemu. Jest problem dla tych co chcą dojechac jak najbliżej ale nie skorzystać z parkingu (ach te kuny), na uliczkach faktycznie tłok. .

Ja bym z tym parkowaniem "za friko" raczej wolał uważac biorąc pod uwagę, że Baska objęta jest strefą płatnego parkowania - i nie tylko parkingów "plażowych" to dotyczy. Ja za zwyczaj parkuje przy plazy w Zarok, stąd moja uwaga, że po 11 trudno o miejsce. Każdy kto tam był zauważył chyba młodych chłopaczków (zazwyczaj w pomarańczowych t-shirtach) oni są po to żeby wyłapywac jeleni parkujacych za free :lol: A tak na marginiesie też dziwię się tym "oszczędnościom" 25 kn za dobe to nie jest majatek, wystarczy zobaczyc ile w RP kosztuje godzina parkowania np w centum miasta. Pozdrawiam krajana :papa:
kluska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kluska » 20.01.2009 19:32

ewa-irena napisał(a):Ulżyło mi , bo znalazłam i zarezerwowałam już odpowiadający mi apartament 150 m od plaży i prawie w centrum Baski . I nawet nie chcieli zaliczki , napisali , że jedyne co oczekują , to abym końcem czerwca szczęśliwie do nich zajechała .
Na wysłaną dużą ilość e-maili jednak otrzymałam dość dużo odpowiedzi .
Zainteresowanym mogę przesłać ułożony w wordzie spis apartamentów z którymi korespondowałam z zaznaczeniem odpowiedzi czy są wolne , ceny itp. ( interesował mnie przełom czerwca i lipca ) .



ewa-irena

Mogę prosić na nmiary kwater w Basce?? Najlepiej też tam gdzie Ty byłaś - o ile oczywiście polecasz:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

bardzo dziekuje!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Krk - Baska - 2007 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone