Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula - ŢRI ŽALA - Žrnovo i pozostałe kempingi na Korculi!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 20.07.2005 12:18

nie ma sie co obawiac zmiany planow...
to przeciez urlop (tylko jeden!) i moze poddac sie bardziej drodze i wiatrowi niz naszym mozolnie ukladanym planom... w podrozy nigdy nie nie wiadomo.
Oczywiscie rozumiem, ze jakis plan musi byc; sama tez taki maly mam. :)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.07.2005 12:24

Ania. Bardzo dziękuję :)
I czekam na więcej hihihih.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.07.2005 20:14

wiolak3 napisał(a):Na mojej mapie znalazlam to, czego szukacie:
kliknijcie na mape, ktorej adres zamieszczono powyzej i:
na samym koncu takiego minipolwyspu, za MINDLEM jest zaznaczony nr 17- wlasnie w tym miejscu znajsuje sie camp, o ktorym piszecie. Prowadzi do niego bardzo marana droga , o ile nie sciezka.
POZDRO!


Nr 17 ... to znaczy ten cypelek, do którego na tej mapie z linku nie prowadzi żadna droga ? :roll:
Zapowiada się ciekawie :lol:


... czy tam można dojechać autem? :roll:
Oj biedni Ci znajomi Ani, mam nadzieję, że wybaczą mi te miliony pytań.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 20.07.2005 20:22

A mi się coś widzi że cypelek 17 to już na terenie dzielnych wojaków... szlaban chyba był gdzieś koło najwęższego miejsca lądu. Ale to było 3 lata temu i byłem tam może godzinę, jak mi się pozajączkowała nazwa kampu to tu też mogę być niezbyt wiarygodny :)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.07.2005 20:22

wiolak3 napisał(a): Jest jeszcze kamp w STRESERZE


Możesz dać mi wskazówki, gdzie mam szukać tej miejscowości na mapie. :roll: Nie mogę wypatrzeć ...
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.07.2005 20:24

Hmmm, z mapami bywa czasmi tak, że te namiociki różnie są zamieszczane.
Może w takim razie bliżej nr 31....
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 20.07.2005 20:29

Ja bym strzelał że to ta zatoczka na godz. 11 od Mindela bo na tym niewyraźnym skanie tylko ona się zaczyna na T i ma długą nazwę :D
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.07.2005 20:43

Tak tam jest zatoka Uvala Tankaraca. - na mojej mapie jest opisana w sosób widoczny dla oka :D

Patrząc na nazwy, można by wnioskować, ze nad tą zatoką.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.07.2005 20:46

nalezy minac camp Mindel, minac rowniez jaskinie do ktorej prowadza drogowskazy; camp jest na koncu drogi, tuz przed terenem wojskowym, i nazaywa sie tak jak zatoka "Tancaraca", dalej isc nie mozna (tylko w dol do wody, jest kilka sciezek do morza prowadzacych).

hmmm z tego wynikałaoby, że to jednak nie ta zatoka... tylko coś w rejonie 31 , no ale nie wiem o Ania miała na myśli piszą tak ja zatoka-> czy wyłacznie że jest taka zatoka i tak się kemp nazywa czy fat ze znajduje się na zatoką o tej samej nazwie :lol:

hihih alez jestem upierdliwa :lol:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 21.07.2005 11:45

Juz po rozmowie. Wycisnelam ile sie da, nie wiem, czy dam rade wiecej...

Otoz:
jechali na "Mindel" z Vela Luka, poniewaz o innym campie w tamtym rejonie nie wiedzieli. Po drodze, juz za Vela Luka zobaczyli drogowskaz na "Camping Tancaraca", spodobala im sie nazwa i postanowili zajrzec i sprawdzic to miejsce. Z drogi glownej do Mindela skrecalo sie w prawo, a na Tanacaraca pojechali prosto, mysle ze bedzie to gdzies w rejonie zatoki Tancaraca. Podobno nie mozna nie trafic, sa znaki po drodze. Zadnych domow, nawet malej wioseczki. Tylko camp:)))
Camp jest maly (na pewno mniejszy niz Mindel), samochody przy namiocie, kiosk na miejscu (jak na wielu campach w Cro artykuly podstawowe do nabycia na miejscu), najblizszy sklep w Vela Luka, duzo cienia, niedrogo, ale to juz chyba pisalam. I nie bylo Polakow, w ogole.

Jednak nie jest to camping z dostepem do morza: znaczy niedaleko i z widokiem na morze, ale trzeba dojsc do plazy (mowili o spacerze 15-20 minut). Co do tego jednak pewnosci nie ma - mysle ze najlepiej byloby, gdyby ktos z forum pojechal i zbadal na miejscu ta odleglosc :wink:
Oni po prostu niezbyt dokladnie pamietaja. Bylo to dla nich nieklopotliwe (inaczej by zapamietali), ale oni lubia chodzic, wiec trudno powiedziec jak to daleko... W sumie taki spacerek kazdemu sie przyda, troche ruchu nie zaszkodzi, moze niekoniecznie trzeba mieszkac na plazy :D

Niestety, mysle ze to juz wszystko co moge napisac na ten temat. Nie wiem, czy moglam jakos pomoc, ciezko opisywac, jesli to tylko czyjas relacja, a nie wlasne spostrzezenia...

I mysle, ze Ally tam zajrzy (i pomieszka, jesli sie spodoba), oceni i wszystko slicznie opisze po powrocie :D :D :D

Bardzo serdecznie pozdrawiam :papa:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 21.07.2005 13:54

Bardzo dziękuję!!!!!!
Pojadę napewno. Co do spacerku ... myślę, że 15-20min to raczej przesada bo by morza z kempingu nie było widać, chyba ze w oddali. A poza tym tak jak mówisz jeśli by to było kłopotliwe to by zapamiętali. Moze poprostu trzeba zjesc w dół itd. Pojadę i zobaczymy.

Rozumiem, że na zdjęcia nie mam co liczyć.
Bardzo Cię proszę przekarz znajomym podziękowania.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 21.07.2005 14:07

Niestety, zdjec nie mam. Chodzi o dostep do skanera...bo jakies fotki z tych okolic maja, ale nie cyfrowe...

I faktycznie, wspominali cos, ze do morza idzie sie sciezka w dol...
Mam nadzieje, ze to mile miejsce :lol:

Powodzenia :papa:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 21.07.2005 14:51

Jeszcze raz dziękuję.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 21.07.2005 15:09

ANIU J!!!
atlas jest na kolkach(Hi!), solidnie sie trzyma a weruje go od lutego!!
polecam :)
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 21.07.2005 15:22

spojrzalam teraz wreszcie spokojnie i to w atlasie to jest tak:
Na godz. 11 od Mindela (mindla?) to chyba byloby to o czym piswzecie, bo jest nazwa zatoczki Tankaraca- ok, ale na nr 17 jest zaznaczony jeszcze jeden kamp, za to tego w Tancaraca nie zaznaczyli.
Jest maly pozytyw: do Tankaraca (troszke z boku) niemal nad samo morze prowadzi drozka.

Teraz odnosnie do STRESERU (bbbb przepraszam :oops: ) popatrzylam za wysoko (pospiech) i to jest na Peljesacu (atlas przedstawia wyspy "kawalkami).
W ramach zadoscuczynienia podaje link na tamtejsze plaze(fotki), bo mapa jest aktywna. Jest tam plaza w okolicy Trstenika a wiem, ze ktos pytal kiedys o taka mala piekna zatoczke-to jest tam:
http://www.croatia1.com/mapbeach-en.htm
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Korcula - ŢRI ŽALA - Žrnovo i pozostałe kempingi na Korculi! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone