Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tęcze Korčuli i kominy Lastova

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.02.2018 16:44

Marsallah napisał(a):Teraz uzupełniłem braki (przeczytałem i obejrzałem z braku czasu tylko część dot. Lastova), niejako w ramach przygotowań do tegorocznych wakacji, także zostawiam ślad ;)

Jestem ciekawa, jak Wam będzie na tym Lastovie 8) Mam nadzieję, że znajdziecie tam takie miejsca, jakie lubicie :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.04.2019 14:59

Wzięłam się za uzupełnianie zdjęć z Korčuli i Lastova. Na razie mam niecałą połowę relacji; idzie mi gorzej niż w poprzednich, bo tym razem nie mam wybranych zdjęć do wszystkich odcinków w jednym miejscu :?

Mam nadzieję, że się uda i że komuś się to przyda :mrgreen:

Pozdrav :papa:
GaR
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) GaR » 06.04.2019 18:38

Lastovo ma coś takiego że nas spowalnia w tym szalonym pędzie. 4 lata po Tobie Maslinko też poszedłem Twoimi śladami i spędziłem wakacje na końcu świata.... i jedyne co mogę powiedzieć to to że tam wracam, nie ma innej opcji :-)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.04.2019 21:07

GaR napisał(a):Lastovo... jedyne co mogę powiedzieć to to że tam wracam, nie ma innej opcji :-)

..cóż mnie również niesamowicie intryguje.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.04.2019 19:18

GaR napisał(a):Lastovo ma coś takiego że nas spowalnia w tym szalonym pędzie. 4 lata po Tobie Maslinko też poszedłem Twoimi śladami i spędziłem wakacje na końcu świata.... i jedyne co mogę powiedzieć to to że tam wracam, nie ma innej opcji :-)

To prawda. Zatrzymanie w codziennym pędzie jest mi coraz bardziej potrzebne i szukam właśnie takich miejsc w Chorwacji :)
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 07.04.2019 22:59

Maslinko, dzięki za benedyktyńską pracę, twoje relacje to kanon tego forum.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 07.05.2019 11:10

GaR napisał(a):Lastovo ma coś takiego że nas spowalnia w tym szalonym pędzie.


Ha, ja nawet wiem, co:

- 20 km asfaltowanych dróg
- 15 knajp na krzyż
- ok. 10 plaż
- 4 miejscowości portowe
- 0 miast
- ...

Nie ma więc spinania się w stylu "ojej, mamy do zobaczenia jeszcze stare miasto w X, kościółek w Y i jedną z 50 polecanych plaż". Można nie planować niczego, można te plany ad hoc zmieniać. Wszystkiego mało, wszystko blisko.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 07.05.2019 14:17

Marsallah napisał(a):... Nie ma więc spinania się w stylu "ojej, mamy do zobaczenia jeszcze stare miasto w X, kościółek w Y i jedną z 50 polecanych plaż". Można nie planować niczego, można te plany ad hoc zmieniać. Wszystkiego mało, wszystko blisko.

ciekaw jestem jak rozplanowałeś tegoroczny urlop :wink:
tam jest tego trochę więcej :)
Ps. ja jadę 7 raz i jeszcze wszystkiego nie zobaczyłem :oops:
m@rek
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 07.05.2019 15:26

m@rek

Weź mnie nawet nie denerwuj...podchodzę do Hvaru jak pies do jeża. Nie znoszę być na wyspie i nie zobaczyć na niej wszystkiego (no, może prawie wszystkiego), przynajmniej tego dostępnego samochodem. Mamy z żonką wstępną listę rzeczy "do zobaczenia" (konoby, zatoczki, wioski), ale łeb puchnie, jak otwieram mapę albo...jakąś relację z Hvaru na cro.pl :D
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 07.05.2019 21:56

Bartek, będziemy chyba w tym samym czasie ... może będzie okazja zamienić dwa słowa to opowiesz jak wyszło :) :papa:
Marek
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.05.2019 00:05

Marsallah napisał(a):m@rek

Weź mnie nawet nie denerwuj...podchodzę do Hvaru jak pies do jeża. Nie znoszę być na wyspie i nie zobaczyć na niej wszystkiego (no, może prawie wszystkiego), przynajmniej tego dostępnego samochodem. Mamy z żonką wstępną listę rzeczy "do zobaczenia" (konoby, zatoczki, wioski), ale łeb puchnie, jak otwieram mapę albo...jakąś relację z Hvaru na cro.pl :D

:lol: :lol: :lol:
Nie taki Hvar straszny, jak go ...chwalą :mrgreen: Będzie Pan zadowolony. :D
Jakby nie było, jest lawenda, a to główny argument dla większości Małżonek :wink: :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 08.05.2019 09:04

m@rek napisał(a):Bartek, będziemy chyba w tym samym czasie ... może będzie okazja zamienić dwa słowa to opowiesz jak wyszło :) :papa:


Z chęcią :)


Katerina napisał(a):
Marsallah napisał(a):m@rek

Weź mnie nawet nie denerwuj...podchodzę do Hvaru jak pies do jeża. Nie znoszę być na wyspie i nie zobaczyć na niej wszystkiego (no, może prawie wszystkiego), przynajmniej tego dostępnego samochodem. Mamy z żonką wstępną listę rzeczy "do zobaczenia" (konoby, zatoczki, wioski), ale łeb puchnie, jak otwieram mapę albo...jakąś relację z Hvaru na cro.pl :D

:lol: :lol: :lol:
Nie taki Hvar straszny, jak go ...chwalą :mrgreen: Będzie Pan zadowolony. :D
Jakby nie było, jest lawenda, a to główny argument dla większości Małżonek :wink: :papa:


No bo NIGDZIE INDZIEJ lawendy nie ma, prawda? :P Tak samo mianem "najbardziej słonecznej wyspy" określa się tak Hvar, jak Vis (a może jeszcze inny otok?).

No dobra, ale nie róbmy offtopa w relacji z - co by nie było - Korčuli i Lastova :P
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 08.05.2019 19:54

Marsallah do jakiej Szkocji wybralbys sie ;)

Ja znowu jade, ale bez Kolegow to whisky nie będzie :(
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.05.2019 11:40

tony montana napisał(a):Marsallah do jakiej Szkocji wybralbys sie ;)

No przecież wiesz...mnie wystarczy tam taka jedna niewielka wyspa :mrgreen:

tony montana napisał(a):Ja znowu jade, ale bez Kolegow to whisky nie będzie :(


E, zawsze znajdziesz kogoś do napitki, nie? ;) Udanej podróży!
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.05.2019 11:21

Marsallah napisał(a):
tony montana napisał(a):Marsallah do jakiej Szkocji wybralbys sie ;)

No przecież wiesz...mnie wystarczy tam taka jedna niewielka wyspa :mrgreen:

tony montana napisał(a):Ja znowu jade, ale bez Kolegow to whisky nie będzie :(


E, zawsze znajdziesz kogoś do napitki, nie? ;) Udanej podróży!


No niestety Islay znowu omijam :(
Dzieki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tęcze Korčuli i kominy Lastova - strona 47
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone