Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tęcze Korčuli i kominy Lastova

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 13.12.2014 21:03

:papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.12.2014 21:19

Również dziękuję za super relację :D Cudowne wspomnienia z Korculi powróciły ;) Bardzo dobrze, że pisałaś ją tak długo, dzięki długim relacjom łatwiej przetrwać chłodne dni i wytrwać do lata ;) Pozdrawiam.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 13.12.2014 22:17

:D Maslinka, to fajnie, że masz jeszcze czas na takie relacje, a również i dzieci nie obciążają Cię zbytnim balastem.

Pozdrawiam i dziękuję :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 13.12.2014 23:15

super wielkie dzięki za relacje :D
pozdrawiam Krzysiek :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.12.2014 23:18

Maslinka, rozpoczęłaś nową świecką tradycje kilkustronicowych podziękowań za relację :) Było zajmowanie miejsc na początku, teraz jeszcze podziękowania na końcu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 14.12.2014 00:39

Dziekuję za fajną relację. Fajnie było powspominać wakacje. do nastepnych....:)
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3769
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 14.12.2014 15:18

I ja się przyłączam do podziękowań! :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.12.2014 17:23

GOLDEN napisał(a):Dzięki za Relację ......Obrazek

Janusz Bajcer napisał(a):Miło było ... dziękuję :hearts:

Dzięki za towarzystwo w podróży :D

Kasia i Krzyś napisał(a):no to czekamy na rok 2015 i kolejną Twoją crorelację :wink:

O tym jeszcze nie myślę ;)

Mikromir napisał(a):Było przesympatycznie - jak zwykle. :) Bardzo dziękuję. :papa:

dangol napisał(a):Dziękuję raz jeszcze za Lastovo :) , za całą resztę też :!:
Jak zwykle miło było z Wami podróżować :papa:

Dziękuję za miłe słowa :)

karin74 napisał(a):Wszystkie 43 strony przeczytałam "jednym tchem".
Relacja fantastyczna szkoda, że natrafiłam na nia dopiero dzisiaj...wiem , wiem - wstyd.
Autorke bardzo serdecznie pozdrawiam

Żaden wstyd :) Na raz lepiej się czyta :D
Również pozdrawiam serdecznie.

Lednice napisał(a):Bardzo fajna relacja :D

Jak zawsze :wink:

Może trzeba to kiedyś zmienić ;)

Gosia i Marek napisał(a)::papa:

:papa: ;)

Eunike1984 napisał(a):Również dziękuję za super relację :D Cudowne wspomnienia z Korculi powróciły ;) Bardzo dobrze, że pisałaś ją tak długo, dzięki długim relacjom łatwiej przetrwać chłodne dni i wytrwać do lata ;) Pozdrawiam.

To dla mnie też terapia antydepresyjna na długie jesienne i zimowe wieczory :)

majeczka napisał(a)::D Maslinka, to fajnie, że masz jeszcze czas na takie relacje

Nie zawsze ;), ale jeszcze daję radę :D

lotnikwsk napisał(a):super wielkie dzięki za relacje :D
pozdrawiam Krzysiek :papa:

Również pozdrawiam Cię, Krzyśku :)

Bocian napisał(a):Maslinka, rozpoczęłaś nową świecką tradycje kilkustronicowych podziękowań za relację :) Było zajmowanie miejsc na początku, teraz jeszcze podziękowania na końcu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To nie ja, tylko Forumowicze ;) :)
Moja relacja nie jest w tym wcale wyjątkowa i na pewno nie tutaj się to zaczęło. Tradycja trwa od dawna :)

To sympatyczne jest. Pisanie relacji oprócz przyjemności, jaką powinno to sprawiać ;), to również jakiś wysiłek (zwłaszcza jeśli ma się to komuś do czegoś przydać, a o to przecież też chodzi) i fajnie, że ludzie to doceniają :)

janusz07 napisał(a):Dziekuję za fajną relację. Fajnie było powspominać wakacje. do nastepnych....:)

razpol napisał(a):I ja się przyłączam do podziękowań! :)

Cieszę się, że zaglądaliście :)

:papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 14.12.2014 17:31

maslinka napisał(a):
Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądali i podążali naszym śladem :D

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia lub przeczytania :mrgreen:
Maslinka :papa:

Dzięki :P
i do zobaczenia, choć najpierw to zapewne na nartach :roll: :smo: :papa: .
TOMAS699
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMAS699 » 14.12.2014 18:08

Bardzo fajne wakacje, tyle wolnego mają tylko te nieroby nauczyciele.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.12.2014 18:12

mysza73 napisał(a):
maslinka napisał(a):
Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądali i podążali naszym śladem :D

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia lub przeczytania :mrgreen:
Maslinka :papa:

Dzięki :P
i do zobaczenia, choć najpierw to zapewne na nartach :roll: :smo: :papa: .

Zapewne :D

TOMAS699 napisał(a):Bardzo fajne wakacje, tyle wolnego mają tylko te nieroby nauczyciele.

No jasne! :D Miło jest być nierobem :mrgreen:
Ktoś bronił wybrać taki fantastyczny zawód i lenić się tylko :?: :evil:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 14.12.2014 19:16

TOMAS699 napisał(a):Bardzo fajne wakacje, tyle wolnego mają tylko te nieroby nauczyciele.


Ktoś pojechał do Cro na dwa tygodnie i od razu takie wnioski?? Ale może to był słąby żart i tylko emotikona zabrakło....

Trochę szacunku dla ludzi, którzy uczą Twoje dzieci i mają one mieć do nauczycieli szacunek

Zwykły pracownik kończy pracę i przestaje o niej myśleć w domu (w 90% przypadków)

Nauczyciel jest praktycznie cały czas w pracy. Sprawdziany (przygotowanie i sprawdzenie - tego chyba nie robi się na lekcji? (a jeśli nie na lekcji to gdzie?) konkursy, diagnozy, zebrania etc

Oczywiście, że fajnie jest mieć wakacje i ferie wolne, ale fajnie tez pojechać gdzies za "HALF PRICE" we wrześniu / październiku lub czerwcu?

(Gdyby coś - nie jestem nauczycielem - ale wiem więcej widac niż Ty o zasadach ich pracy)

pozdrowienia
tony
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.12.2014 19:34

tony montana napisał(a):Ktoś pojechał do Cro na dwa tygodnie i od razu takie wnioski?? Ale może to był słąby żart i tylko emotikona zabrakło....

Temu forumowiczowi zabrakło chyba dużo więcej, ale takich ludzi się nie nawróci... Najśmieszniejsze jest to, że nie mając pojęcia, jak wygląda praca nauczyciela, powtarzają coś, co gdzieś usłyszeli.

Może to zwykła ludzka zawiść. Ale jakby taki ktoś przyszedł choćby na tydzień do pracy w szkole, szybko by swoje "odszczekał". Łatwiej jednak anonimowo bzdury na forum wypisywać.

tony montana napisał(a):Oczywiście, że fajnie jest mieć wakacje i ferie wolne, ale fajnie tez pojechać gdzies za "HALF PRICE" we wrześniu / październiku lub czerwcu?

Ja bym chętnie pojechała, ale niestety... Albo chciałabym mieć urlop na żądanie, bo są takie sytuacje w życiu, że bardzo by się takie coś przydało.

Ale nie narzekam, bo sama swój zawód wybrałam. Podobnie jak ktoś inny zdecydował, że nauczycielem być nie chce. Tylko w takim razie po co pisze coś, o czym nie ma pojęcia, nie zrozumiem.
Nikt nie broni nikomu uczyć w szkole, jeśli to taki cudowny zawód ;)

Mój mąż nie pracuje w szkole, a że zawsze jeździmy razem na urlop, nasze wyjazdy trwają dokładnie tyle, ile dni urlopu ma mój mąż, czyli "normalnie".

Tony, ludzi się nie zmieni. Szkoda nerwów na kogoś takiego...

Pozdrawiam Cię, Tony, serdecznie :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.12.2014 19:42

maslinka napisał(a):No jasne! :D Miło jest być nierobem :mrgreen:
Ktoś bronił wybrać taki fantastyczny zawód i lenić się tylko :?: :evil:

Popieram :) także to samo mówię wszystkim tym co mają jakieś uwagi do mnie :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 14.12.2014 20:15

TOMAS699 napisał(a):Bardzo fajne wakacje, tyle wolnego mają tylko te nieroby nauczyciele.

Przecież każdy ma 26 dni urlopu,odliczając soboty i niedziele daje to 5 tygodni wolnego,
więc nie rozumiem o co gościowi chodzi :?: że nazywa kogoś nierobami :(
Chyba że rzucał kamieniami na szkołę i teraz zap.......a u prywaciarza bez urlopu za czapkę gruszek :mrgreen:
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tęcze Korčuli i kominy Lastova - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone