Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grišćica KORČULA 2016 Wrzesień

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 25.09.2016 02:13

Przyszedł czas na Žitną.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 25.09.2016 02:21

Pupnatska Luka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 26.09.2016 08:17

nosekdomin napisał(a):Orlandusa. A w zasadzie dwie Orlandusy. W ten dzień słoneczko prawie wogóle nam uciekło :?

Obrazek


To nie dwie Orlanduse, tylko Orlandusa (po prawej), a po lewej najlepsza plaza calej Korculi - Bratinja Luka! Masz ja też na kolejnych zdjeciach, z samej plaży.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 26.09.2016 11:58

Marsallah napisał(a):To nie dwie Orlanduse, tylko Orlandusa (po prawej), a po lewej najlepsza plaza calej Korculi - Bratinja Luka! Masz ja też na kolejnych zdjeciach, z samej plaży.


Zaraz się poprawię. Coś musi w tym być, bo Ania również twierdziła że - Bratinja Luka jej sie podobała najbardziej- jeżeli chodzi o Korcule.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 26.09.2016 12:16

Przyszedł czas na Badije. Wodne Taxi wypływało z miasta Korcula. Co nas zdziwiło tylko my wysiadaliśmy na Badiji, cała reszta płynęła dalej. Tak się zastanawialiśmy czy w tym kierunku są jeszcze jakieś ładne miejsca? No ale nic wysiedliśmy z Taxi boat i wędrujemy w prawo. Takie oto widoczki mieliśmy przez cały dzień.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.09.2016 12:49

Piękne zdjęcia :)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 26.09.2016 13:54

Też mnie ciekawi dokąd ta łódka dalej płynęła...wydawało mi się, że Badija jest najciekawszą wysepką w pobliżu miasta Korćula. Właśnie - jest tam coś na tej Badiji? Warto poświęcić na nią parę godzin? Bo myśmy w tym roku byli w okolicy, aleśmy odpuścili...
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.09.2016 14:31

Marsallah napisał(a):Też mnie ciekawi dokąd ta łódka dalej płynęła...wydawało mi się, że Badija jest najciekawszą wysepką w pobliżu miasta Korćula. Właśnie - jest tam coś na tej Badiji? Warto poświęcić na nią parę godzin? Bo myśmy w tym roku byli w okolicy, aleśmy odpuścili...


Jak się nie mylę, to łodka do Lumbardy płynęła.

Badija ładna, ale na parę h, cały dzień można się zanudzić. My byliśmy od 13 do 16 i starczyło, aby popływać, obejść i jeszcze nagrać filmik :D
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 26.09.2016 14:45

Taxi boat płynie dalej na Vrnik i do Lumbardy :)

Badija jak najbardziej godna polecenia, a już szczególnie z dziećmi - dzięki miłym mieszkańcom wyspy, danielom :oczko_usmiech: Najlepsza plaża to ta z widokiem na Pelješac :) na wschodnim brzegu fajny pomost do skakania... fajne życie podwodne...

Ja tam się nie nudziłam :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.09.2016 16:04

Dalej taxi płynęła na Vrnik. My tam dotarliśmy kajakiem (po wcześniejszej wizycie na Badiji) i bardzo nam się podobało :) Tutaj jest trochę zdjęć.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 26.09.2016 18:12

CROnikiCROpka napisał(a):Piękne zdjęcia :)


Dziękujemy bardzo :smo:
Naprawdę piękne zdjęcia z Korculi ma minimartini. Zresztą serdecznie ja pozdrawiamy

CROnikiCROpka napisał(a):
Marsallah napisał(a):Też mnie ciekawi dokąd ta łódka dalej płynęła...wydawało mi się, że Badija jest najciekawszą wysepką w pobliżu miasta Korćula. Właśnie - jest tam coś na tej Badiji? Warto poświęcić na nią parę godzin? Bo myśmy w tym roku byli w okolicy, aleśmy odpuścili...


Jak się nie mylę, to łodka do Lumbardy płynęła.

Badija ładna, ale na parę h, cały dzień można się zanudzić. My byliśmy od 13 do 16 i starczyło, aby popływać, obejść i jeszcze nagrać filmik :D


Dokładnie na parę godzin fajnie. Obeszliśmy wyspę dookoła bo nie wierzyliśmy że to jest ta jedyna piękna plaża o której wszyscy mówili. Myśleliśmy że gdzieś jest inna :oczko_usmiech:. Ale nie było tak źle. Wkurzający byli ludzie na motorówkach i innych łódkach którzy przypływali na 1h stali sobie w centrum najlepszego widoku wszystko zasłaniali, raz zeszli do wody i tyle. Zdjęcia robiłem na czas gdy jedna odpłynęła a druga przypłynęła.
Ostatnio edytowano 27.09.2016 03:48 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.09.2016 19:13

nosekdomin napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Piękne zdjęcia :)


Dziękujemy bardzo :smo:
Naprawdę piękne zdjęcia z Korculi ma minimartini. Zresztą serdecznie ja pozdrawiamy

CROnikiCROpka napisał(a):
Marsallah napisał(a):Też mnie ciekawi dokąd ta łódka dalej płynęła...wydawało mi się, że Badija jest najciekawszą wysepką w pobliżu miasta Korćula. Właśnie - jest tam coś na tej Badiji? Warto poświęcić na nią parę godzin? Bo myśmy w tym roku byli w okolicy, aleśmy odpuścili...


Jak się nie mylę, to łodka do Lumbardy płynęła.

Badija ładna, ale na parę h, cały dzień można się zanudzić. My byliśmy od 13 do 16 i starczyło, aby popływać, obejść i jeszcze nagrać filmik :D


Dokładnie na parę godzin fajnie. Obeszliśmy wyspę dookoła bo nie wierzyliśmy że to jest ta jedyna piękna plaża o której wszyscy mówili. Myśleliśmy że gdzieś jest inna :oczko_usmiech:. Ale nie było tak źle. Wkurzający byli ludzie na motorówkach i innych łódkach którzy przypływali na 1h stali sobie w centrum najlepszego widoku wszystko zasłaniali, raz zeszli do wody i tyle. Zdjęcia robiłem na czas gdy jedna odpłynęła a druga przypłynęła.



To prawda. Ruch na wodzie, jak na Centralnym. Trzeba było uważać przy nurkowaniu, żeby jakaś łódka o głowę nie zahaczyła :roll:
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 27.09.2016 03:41

Proizd. Wypływaliśmy z Velka Luka. Gdy odkryliśmy Proizd wreszcie nasyciliśmy się wakacjami. To było miejsce gdzie czuliśmy się najlepiej. Obeszliśmy wszystkie plaże na tej wyspie. Decyzja padła na FKK. Było wspaniale. Wszystko co kochamy w Chorwacji znaleźliśmy właśnie tutaj. Najchętniej spędzilibyśmy tu całe wakacje. Absolutnie zakochani.
Z czasem na plaże FKK przybyło więcej gości, tekstylnych. Ale i tak był to najlepszy dzień w całych naszych wywczasach.
Tego było nam potrzeba tej swobody tych widoków tej atmosfery. Wspaniale.

Pozdrawiamy Polaków którzy płynęli z nami :papa: :hut:
Natomiast wracaliśmy z Proizd z CROnikiCROpka bo pamiętam wzrokowo haha 8O

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 27.09.2016 12:52

O proszę, wracaliśmy razem? 01.09 płynęliście na Prozid :) ?

Ni cholery Was nie pamiętam. Czas na lepsze okulary ;)
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 27.09.2016 13:49

CROnikiCROpka napisał(a):O proszę, wracaliśmy razem? 01.09 płynęliście na Prozid :) ?

Ni cholery Was nie pamiętam. Czas na lepsze okulary ;)


Dokładnie 01/09/2016. Wracaliśmy z Wami z Proizd do Velka Luka. Mieliście podajże kamerkę GoPro lub jakaś pokrewną. Siedzieliśmy w tym tytaniku na tej samej wysokości ławek, Wy po jednej stronie my po drugiej. Na jakiej plaży stacjonowaliście?
Więc jak to się mówi: Jeszcze raz i KAWA
całe wakacje musieliśmy deptać sobie po piętach
:papa: :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Grišćica KORČULA 2016 Wrzesień - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone