Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem - mapa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adidudi
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adidudi » 29.07.2014 23:06

Witajcie,
proponuję nocleg w holetu Turist w Bratysłąwie http://www.turist.sk/ szczególnie dla tych którzy jadą z północy lub północnego wschodu Polski tak jak Ja. Hotelik niczym nie powala ale można zjeść śniadanie i ceny noclegu przystępne. Pokój dwuosobowy ok. 30 euro a śniadanie 3,5 euro za osobę. Podają od 7 rano. Pokoje dwuosobowe ze skromnym wyposażeniem ale czysto i schludnie. Miło jest przyłożyć głowę do poduszki po 12 godzinach w jazdy. Na portierni mają piwko po 1 euro więc po wyczerpującej drodze to prawdziwy skarb. Rezerwowałem przez HRS - bezproblemowo. Zaletą hotelu jest położenie, ponieważ od autostrady należy zboczyć dosłownie o 5 minut i prosty dojazd jak i powrót na trasę. Z Bratysławy na Riwierę Makarską około 11 - 12 godzin.
kashmir
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kashmir » 12.08.2014 16:08

Witajcie,
Poszukuje noclegu w drodze do Chorwacji jadę na Peljesac z wschodniej polski,
interesuje mnie nocleg na granicy chorwacko-węgierskiej, lub w chorwacji dla 4 osób w cenie ok 50 euro.
Możecie mi polecić miejsce na nocleg tranzytowy?
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 13.08.2014 07:46

kashmir napisał(a):Witajcie,
Poszukuje noclegu w drodze do Chorwacji jadę na Peljesac z wschodniej polski,
interesuje mnie nocleg na granicy chorwacko-węgierskiej, lub w chorwacji dla 4 osób w cenie ok 50 euro.
Możecie mi polecić miejsce na nocleg tranzytowy?


Czego nie zrozumiałaś z cytowanego zdania?

7. Proszę nic nie wpisywać w tym wątku. Służy on tylko prezentacji wartościowych informacji zamieszczonych w wątku z pkt. 1., w którym toczy się też dyskusja.


Ludzie, czy wy jesteście tak tępi, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem, czy to po prostu ignorancja i egocentryzm przez was przemawia? Ten wątek miał nie być do dyskusji, a jedynie do prezentowania wyników na mapie, ale wy potraficie wszystko rozpierd...w imię swojej głupoty i lenistwa.

Skoro nie potraficie uszanować czyjejś pracy, nie pozostaje mi nic innego niż zamknąć mapę - pa :papa:
adelajda80
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adelajda80 » 17.10.2014 08:43

:D Witam - jetem tutaj nowa. :) Mapa na pewno przydatna. Będę w przyszłym roku zaś w Chorwacji i mapę sobie dzisiaj wydrukuję i przeanalizuję. :?: Ja mam krewnych w Austrii i do Chorwacji---zawsze najpierw u nich jestem z 2 dni. Informacje w tym temacie sa bardzo przydatne. Wszystkim życzę - wszystkiego najlepszego......... :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem - mapa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone