Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Valalta 2017

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 11.01.2017 01:13

michalkrak napisał(a):i juz coraz bliżej my planujemy w ciemno jakis bungalow lub apartament na tydzień na valalte w terminie środek czerwca ..

Podobno wybieracie się od 10-tego, to zapraszamy na kieliszek wina, myślę że apartament 1185.
Dla pewności zawsze można sprawdzić rejestrację na numerowanym miejscu parkingowym,na pewno będą koło siebie dwie rejestracje krakowskie i szczecińska,przypuszczam że 1184,1185 i 1187,sami stali bywalcy i miło nam będzie poznać kolejnych Krakusów :papa:
michalkrak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 17.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalkrak » 11.01.2017 20:21

pewnie że wpadniemy.... :D
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 04.02.2017 15:40

Witajcie
Jest cennik, ok, ale Wy tam bywacie i wiecie za co trzeba dokladnie zapłacic. Napiszecie mi ile wyniesie mnie wstep na jeden dzien bez noclegu za dwoch dorosłych i jedno malutkie dziecko z pozostawienien auta na parkingu?
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 05.02.2017 02:32

Abi napisał(a):Witajcie
Jest cennik, ok, ale Wy tam bywacie i wiecie za co trzeba dokladnie zapłacic. Napiszecie mi ile wyniesie mnie wstep na jeden dzien bez noclegu za dwoch dorosłych i jedno malutkie dziecko z pozostawienien auta na parkingu?


Cześć Abi, my nie potrafimy odpowiedzieć Wam na to pytanie, po prostu nie wchodziliśmy do ośrodka jako goście..., na pewno jest jakaś opłata ale nie chce spekulować w jakiej wysokości.
Myślę że jak chcecie zwiedzić ośrodek to powinni wpuścić Was za darmo, tak jak nas wpuszczali bez problemów jak zwiedzaliśmy inne ośrodki FKK w pobliżu, ale jeśli chcecie przyjechać na cały dzień i skorzystać z uroków ośrodka (plaże,basen,restauracje,port itp) to wypada zapłacić żeby nie robić dziadostwa...,
Myślę że to sprawa groszowa, w granicy cenny pizzy a co do parkingu to jest z prawej strony bramy wjazdowej parking dla gości ogrodzony (pewno płatny), a z lewej nieogrodzony na dziko za darmo ale tam też stoją auta czasem po parę dni, a droga się kończy na bramie wjazdowej więc jest całkowicie bezpiecznie.
Jednym słowem, wiem że nic nie wiem :D , ale mam nadzieje że inni pomogą.
pozdrawiamy
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 05.02.2017 02:36

Mimo wszystko dzięki Ci za odpowiedz :) Chcielibysmy tam spędzić cały dzien dlatego pytam o koszt :)
Szukamy na ten rok miejsca, chcemy zwiedzic jakis kamping a poza tym korzystac z plaż i zatoczek FKK gdziekolwiek indziej, jak co roku :) Mamy zamiar wybrać się chwile po Was wieć bedziemy w CRO w jednym czasie ;)
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 06.02.2017 00:30

Jakby coś to zawsze służymy pomocą... :hut:
r&m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) r&m » 06.02.2017 22:07

Hej Abi,
nie znamy cen parkingu tego usytuowanego po prawej stronie, gdyż my parkowaliśmy na tym bezpłatnym, który jest po lewej stronie drogi dojazdowej.
Co do cen wejściówek, w roku ubiegłym wynosiły one 75 Kn od osoby dorosłej, a więc około 10 Euro. Dzieci z tego co widzieliśmy, wpuszczane były bezpłatnie.
Pozdrawiamy
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 06.02.2017 22:09

r&m napisał(a):Hej Abi,
nie znamy cen parkingu tego usytuowanego po prawej stronie, gdyż my parkowaliśmy na tym bezpłatnym, który jest po lewej stronie drogi dojazdowej.
Co do cen wejściówek, w roku ubiegłym wynosiły one 75 Kn od osoby dorosłej, a więc około 10 Euro. Dzieci z tego co widzieliśmy, wpuszczane były bezpłatnie.
Pozdrawiamy


Dziekuje za konkretną odpowiedz :) O to mi chodziło, takze postaramy sie w tym roku odwiedzić kamp :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 07.02.2017 00:10

Abi napisał(a):Witajcie
Jest cennik, ok, ale Wy tam bywacie i wiecie za co trzeba dokladnie zapłacic. Napiszecie mi ile wyniesie mnie wstep na jeden dzien bez noclegu za dwoch dorosłych i jedno malutkie dziecko z pozostawienien auta na parkingu?


może warto wysłać zapytanie bezpośrednio do recepcji kempingu ? Jeżeli nie znacie języków to ktoś na pewno Wam pomoże :) Uważam, że taka informacja jest najlepsza i pewna :papa:
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 07.02.2017 01:31

Zawsze można zadzwonić a tam się po polsku spokojnie dogadasz... :D
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 07.02.2017 01:49

Dziękuje Wam, ale chcialem przyblizony koszt znać, wiec jednorazowe wejscie dla nas bedzie w granicach 100zł i to mi wystarczy takie info :)
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 25.02.2017 18:35

W tym roku po raz n'ty Valalta :)

Apartament VC, 2 tygodnie od 23-go Lipca w skladzie 37,37,14,9
Błękitny Passat B8, GTC...

Pozdrawiam
r&m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) r&m » 26.02.2017 23:56

Oj, coś słabiutko wygląda kwestia zgłaszania potencjalnych wyjazdów do Chorwacji, szczególnie marnie prezentuje się Polska wschodnia.
Czyżby tak niewielu z tej strony kraju, wybierało się na wakacje fkk ?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.02.2017 12:25

r&m napisał(a):Oj, coś słabiutko wygląda kwestia zgłaszania potencjalnych wyjazdów do Chorwacji, szczególnie marnie prezentuje się Polska wschodnia.
Czyżby tak niewielu z tej strony kraju, wybierało się na wakacje fkk ?


Jakże bezczelna ta zwłaszcza wschodnia polska :mrgreen: nie chcą pokazac ani kawałka tyłka :mrgreen:
r&m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) r&m » 28.02.2017 15:08

Czyżby wpis o niewielkim zaangażowaniu się w informacje o planowanych wyjazdach, zasługiwał na tak ironiczny komentarz ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
FKK Valalta 2017 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone