Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK "Valalta" 2019 - sezon naturystyczny (Rovinj)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
NudystkaNudysta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 19.12.2012
FKK "Valalta" 2019 - sezon naturystyczny (Rovinj)

Nieprzeczytany postnapisał(a) NudystkaNudysta » 04.10.2018 13:21

Witamy ponownie Valaltowiczów! :papa:
Z przyjemnością zapraszamy na naszą trzecią nową edycję forum pt. "FKK Valalta - sezon naturystyczny". Chcielibyśmy wszystkich poinformować Cromaniaków nagiego wypoczynku czyli bywalców miasteczka portowego Rovinj, że w sezonie letnim na przełomie lipca i sierpnia 2019 r. zamierzamy kolejny raz wypoczywać w tej majestatycznej miejscowości. UWAGA - wiadomość dla wtajemniczonych valaltowiczów: również mile widziani orędownicy chorwackiego naturyzmu (małżeństwa/pary) zarejestrowani :P na "Zbiorniku" i "NNS".W związku z tym gorąco apelujemy naturystów wybierających się na nagie wczasy by dołączyli do grona forumowiczów Valalty... no i oczywiście zdawalie relacje/spostrzeżenia/zapytania z pobytu. Na pewno wśród was są debiutanci albo tacy co kultywują nieprzerwanie niekonwencjonalne hobby od wielu lat lecz jeszcze nie ujawnili swoich prawdziwych zamiłowań na łonie przyrody w wersji Adama i Ewy. Zapraszamy do komentowania nie tylko "świeżaków" ale również starych wyjadaczy z praktyką.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Lublinianie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5183
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.10.2018 11:16

NudystkaNudysta napisał(a):Witamy ponownie Valaltowiczów! :papa:
Z przyjemnością zapraszamy na naszą trzecią nową edycję forum pt. "FKK Valalta - sezon naturystyczny". Chcielibyśmy wszystkich poinformować Cromaniaków nagiego wypoczynku czyli bywalców miasteczka portowego Rovinj, że w sezonie letnim na przełomie lipca i sierpnia 2019 r. zamierzamy kolejny raz wypoczywać w tej majestatycznej miejscowości. UWAGA - wiadomość dla wtajemniczonych valaltowiczów: również mile widziani orędownicy chorwackiego naturyzmu (małżeństwa/pary) zarejestrowani :P na "Zbiorniku" i "NNS".W związku z tym gorąco apelujemy naturystów wybierających się na nagie wczasy by dołączyli do grona forumowiczów Valalty... no i oczywiście zdawalie relacje/spostrzeżenia/zapytania z pobytu. Na pewno wśród was są debiutanci albo tacy co kultywują nieprzerwanie niekonwencjonalne hobby od wielu lat lecz jeszcze nie ujawnili swoich prawdziwych zamiłowań na łonie przyrody w wersji Adama i Ewy. Zapraszamy do komentowania nie tylko "świeżaków" ale również starych wyjadaczy z praktyką.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Lublinianie


O kurcze ...

Pierwsze co mi wyskoczyło po wpisaniu w google "zbiornik" wklejam poniżej

"Strona tylko dla dorosłych. Kamery na żywo, filmy, zdjęcia, zweryfikowane profile. Swingersi."

To my serdecznie podziękujemy za takie zaproszenie ;)
Ostatnio edytowano 29.10.2018 10:47 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 08.10.2018 11:58

piotrulex napisał(a):
NudystkaNudysta napisał(a):Witamy ponownie Valaltowiczów! :papa:
Z przyjemnością zapraszamy na naszą trzecią nową edycję forum pt. "FKK Valalta - sezon naturystyczny". Chcielibyśmy wszystkich poinformować Cromaniaków nagiego wypoczynku czyli bywalców miasteczka portowego Rovinj, że w sezonie letnim na przełomie lipca i sierpnia 2019 r. zamierzamy kolejny raz wypoczywać w tej majestatycznej miejscowości. UWAGA - wiadomość dla wtajemniczonych valaltowiczów: również mile widziani orędownicy chorwackiego naturyzmu (małżeństwa/pary) zarejestrowani :P na "Zbiorniku" i "NNS".W związku z tym gorąco apelujemy naturystów wybierających się na nagie wczasy by dołączyli do grona forumowiczów Valalty... no i oczywiście zdawalie relacje/spostrzeżenia/zapytania z pobytu. Na pewno wśród was są debiutanci albo tacy co kultywują nieprzerwanie niekonwencjonalne hobby od wielu lat lecz jeszcze nie ujawnili swoich prawdziwych zamiłowań na łonie przyrody w wersji Adama i Ewy. Zapraszamy do komentowania nie tylko "świeżaków" ale również starych wyjadaczy z praktyką.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Lublinianie


O kurcze ...

Pierwsze co mi wyskoczyło po wpisaniu w google "zbiornik" wklejam poniżej

Strona tylko dla dorosłych. Kamery na żywo, filmy, zdjęcia, zweryfikowane profile. Swingersi."

To my serdecznie podziękujemy za takie zaproszenie ;)


Może pozostawisz innym możliwość wyboru ?. Wystarczyło przeczytać i skoro Ciebie to nie dotyczy dać sobie spokój. Wpieprzanie się ze swoim zdaniem zaczyna być męczące ! Ja, ja, i ja ...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2018 12:01

Link do "zbiornika" usunięty z postów. :idea:
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 26.10.2018 23:32

he he, jak to słowo "swingersi" działa na wyobrażnie ... :roll: , jakoś rowerzyści, szachiści i grzybiarze też się zrzeszają i nikogo to nie rani... :D ,swoją drogą to teraz już nikt się nie przyzna że jedzie do Valalty :oops:
Pozdrawiamy wszystkich, tych i tych :papa:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4880
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 27.10.2018 04:20

bluesman napisał(a):Może pozostawisz innym możliwość wyboru ?.
A zabrał?
bluesman napisał(a):Wystarczyło przeczytać i skoro Ciebie to nie dotyczy dać sobie spokój.
NudystkaNudysta napisał(a):Zapraszamy do komentowania nie tylko "świeżaków" ale również starych wyjadaczy z praktyką.
Asidar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asidar » 28.10.2018 14:51

Strasznie się tu gorąco zrobiło. 8O A my czekamy na gorące lato i znowu zamierzamy zawitać do Valalty jak i w tym roku, więc chyba wkrótce czas będzie rezerwować miejsce. Zastanawialiśmy się nad zmianą miejsca wypoczynku, ale po przejrzeniu wielu możliwych miejsc FKK żadne nie umywa się do Valalty. pozdrawiamy wszystkich cromaniaków nagich i ubranych :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.10.2018 16:40

doportu napisał(a):he he, jak to słowo "swingersi" działa na wyobrażnie ... :roll: , jakoś rowerzyści, szachiści i grzybiarze też się zrzeszają i nikogo to nie rani... :D ,swoją drogą to teraz już nikt się nie przyzna że jedzie do Valalty :oops:
Pozdrawiamy wszystkich, tych i tych :papa:


Już się pakuję i jadę. :boss:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5183
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.10.2018 10:52

doportu napisał(a):he he, jak to słowo "swingersi" działa na wyobrażnie ... :roll: , jakoś rowerzyści, szachiści i grzybiarze też się zrzeszają i nikogo to nie rani... :D ,swoją drogą to teraz już nikt się nie przyzna że jedzie do Valalty :oops:
Pozdrawiamy wszystkich, tych i tych :papa:


Ależ nikt tu nie mówi o ranieniu :)

Jakoś sobie nie wyobrażam aby inny koleś miał bzykać moją małżonkę, a patrzenie na to jeszcze by mi frajdę miało sprawiać ;)

No ale ludzie są różni. Jedni jeżdżą rowerem, inni grają w szachy, kolejni zbierają grzyby a jeszcze inni umawiają się na wspólne bzykanko.

Ja jeżdżę rowerem, gram w szachy, zbieram grzyby, żoną się nie dzielę a i z czyjejś nie skorzystam :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5183
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.10.2018 10:54

Asidar napisał(a):Strasznie się tu gorąco zrobiło. 8O A my czekamy na gorące lato i znowu zamierzamy zawitać do Valalty jak i w tym roku, więc chyba wkrótce czas będzie rezerwować miejsce. Zastanawialiśmy się nad zmianą miejsca wypoczynku, ale po przejrzeniu wielu możliwych miejsc FKK żadne nie umywa się do Valalty. pozdrawiamy wszystkich cromaniaków nagich i ubranych :D


My również uwielbiamy campy FKK gdyż zwykle są bardzo komfortowe i sposób opalania bardzo wygodny :)

Samej Valalty nie znamy ale niedalekie na Istrii i owszem

Dla nas trochę zbyt nudny tam krajobraz

Raz, testowo zawitaliśmy na Bunculukę i jakoś najlepiej tam wypoczywamy
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 29.10.2018 20:10

Cześć.
Wszyscy bywalcy Valalty doskonale wiedzą, że nie ma w Chorwacji tak komfortowego i wszechstronnie wyposażonego kempingu fkk.
Niezbyt przemyślane posty, zwłaszcza tych, którzy ten ośrodek znają tylko z opowieści, nie wpłyną na frekwencję w czasie następnych wakacji.
Pozdrawiam.
:papa:
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 30.10.2018 01:05

"piotrulex"-może nie będziemy podchodzić do tematu tak poważnie :D , ktoś coś napisał,nie do końca wyjaśnił, komuś się skojarzyło i wszyscy się spinają..., zupełnie niepotrzebnie :D ,przecież Valalta to słońce i odpoczynek ..., a to co się tak kojarzy to nie jest w pakiecie turnusu.
Jak ktoś szuka towarzystwa do Anacondy to też mu wolno i nie ma co " pluć po podłodze", najlepiej temat pominąć :oops: ,
ale jak już zostałem wywołany do tablicy to w "pakiecie dodatkowym"- nie ma żadnego obowiązku dzielenia się... :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5183
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.10.2018 20:12

doportu napisał(a):"piotrulex"-może nie będziemy podchodzić do tematu tak poważnie :D , ktoś coś napisał,nie do końca wyjaśnił, komuś się skojarzyło i wszyscy się spinają..., zupełnie niepotrzebnie :D ,przecież Valalta to słońce i odpoczynek ..., a to co się tak kojarzy to nie jest w pakiecie turnusu.
Jak ktoś szuka towarzystwa do Anacondy to też mu wolno i nie ma co " pluć po podłodze", najlepiej temat pominąć :oops: ,
ale jak już zostałem wywołany do tablicy to w "pakiecie dodatkowym"- nie ma żadnego obowiązku dzielenia się... :papa:


Ależ ja się nie spinam

Ja dziękuję za takie zaproszenie i mówię NIE

Nie wiem co to ZBIORNIK więc sprawdzam

Wyskakuje mi jak wyżej

Opis tej strony dla mnie nieciekawy, na koniec swingersi

Wiem co to jest swing, choć kojarzy się również z tańcem, pociągiem z Bydgoskiej Pesy i całkiem przyzwoitym hotelem w Krakowie :)

Dla mnie takie zaproszenie powoduje zapalenie "czerwonej lampki"

Jak komuś pasuje to czemu nie

Dla nas NIE :)
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 31.10.2018 06:16

Cześć.
Asidar napisał(a):Strasznie się tu gorąco zrobiło. 8O A my czekamy na gorące lato i znowu zamierzamy zawitać do Valalty jak i w tym roku, więc chyba wkrótce czas będzie rezerwować miejsce. Zastanawialiśmy się nad zmianą miejsca wypoczynku, ale po przejrzeniu wielu możliwych miejsc FKK żadne nie umywa się do Valalty. pozdrawiamy wszystkich cromaniaków nagich i ubranych :D

Bardzo rozsądnie. Chociaż nie zgadzam się z twierdzeniem, że nic nie umywa się do Valalty. Są takie miejsca, do których jedzie się właśnie dlatego, że nie są podobne do tego kempingu. Bo piękne widoki, bo cisza, bo śliczny piasek dla dzieci, bo trawka albo odludzie. Zależy od preferencji.
I najlepiej zwiedzić wszystkie żeby mieć porównanie.
Pozdrawiam. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.10.2018 07:35

Zgadzam się w pełni z przedmówcą :papa:
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
FKK "Valalta" 2019 - sezon naturystyczny (Rovinj)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone