Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja a trzęsienia ziemi

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mama_w_chorwacji
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_w_chorwacji » 10.12.2016 13:32

Nie było żadnych poważnych szkód... Nikt nie został ranny. W Splicie kilka budynków zostało delikatnie uszkodzonych. W sklepach produkty pospadały, kilka szyb się stłukło i z akweduktu w Splicie odłamał się kawałek. Ja mieszkam na terenie Trogiru. Może kilka sekund się zatrzęsło. Moja mała nawet się nie obudziła a ja myślałam, że jakiś większy samochód tir czy coś takiego obok nas na ulicy przejechał... Dopiero z wiadomości się dowiedziałam, że to było trzęsienie. W telewizji zdecydowanie przesadzają i sieją panikę. Jak to mówili nikt nie zgłosił żadnych szkód, więcej ludzi dzwoniło z pytaniami co się dzieję. Dzieci ze szkół zostały puszczone do domu w razie jakby była powtórka.
tomi_weber
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomi_weber » 09.08.2017 12:09

krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 03.11.2017 17:06

Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

Chorwacja a trzęsienia ziemi - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018