Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żuljana 2014 - startujemy :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011
Żuljana 2014 - startujemy :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 11.08.2014 23:37

howk :)
po raz kolejny Cro, po raz kolejny z naszymi przyjaciółmi - przemo99 z Anią (:*) - zaczynamy relację live z pobytu Żuljana 2014 (pod warunkiem, że zapowiadany WiFi w aparcie nie będzie li tylko zapowiadanym :)
Dziś ostatni dzień w robo, jutro jeszcze jakieś niedoróbki + paking w Octavię i ... jedziemy :)
Jedziemy z Ostrowa via Gliwice, z objazdem Słowenii jak się uda to na raz (helloł - musi się udać, wszak noclegu na trasie ni ma a dojechać trzeba na czwartek bo opłacone :) ) u mnie na pokładzie 2+2, nasi kompani 2+moja woda i cola :)
zapraszamy!! :)
godleś
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) godleś » 12.08.2014 00:05

Witam. Jestem pierwszy :D i czekam na cdn. Pozdrawiam :papa:
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 12.08.2014 07:11

Dodam że my lecimy Mazdą 6 z Gliwic. Jako nowość dodam że będziemy prawdopodobnie objeżdżać bramki w Sośnicy ( zjazdem na Gliwice - Rybnik, dalej za stacją Shella w prawo na Toruńską, Okrężną, dalej już węzeł Sośnica wjeżdżamy prosto na A1, powinno nam to zająć ok 5-6 minut do wjazdu na A1 a przynajmniej nie będzie stania na bramkach ).

Oprócz wody i coli wieziemy jeszcze ponton i kilka różnych gumiaków. Dla tych co będą na trasie wyjazd z Gliwic ok 18, samochody oznakowane :)

Ostatnie tankowanie w PL planujemy na MOP Mszana, zakup winiet w Bohuminie od razu CZ i A.
ewelka1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 12.08.2014 21:15

Jestem druga :D :papa:
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 12.08.2014 21:27

cooleczka napisał(a):howk :)
po raz kolejny Cro, po raz kolejny z naszymi przyjaciółmi - przemo99 z Anią (:*) - zaczynamy relację live z pobytu Żuljana 2014 (pod warunkiem, że zapowiadany WiFi w aparcie nie będzie li tylko zapowiadanym :)
Dziś ostatni dzień w robo, jutro jeszcze jakieś niedoróbki + paking w Octavię i ... jedziemy :)
Jedziemy z Ostrowa via Gliwice, z objazdem Słowenii jak się uda to na raz (helloł - musi się udać, wszak noclegu na trasie ni ma a dojechać trzeba na czwartek bo opłacone :) ) u mnie na pokładzie 2+2, nasi kompani 2+moja woda i cola :)
zapraszamy!! :)


Mam nadzieję że WiFi będzie działało i przedstawicie relację live z Żuljany o której słyszałem tyle dobrego od mojego znajomego. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością. Nie zapominajcie o fotkach.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 12.08.2014 21:35

ahoj, witam ekipę z ID :)
chętnie poczytam co tam u Was się dzieje, tym bardziej że ja już zapomniałem o urlopie :cry:
co do WiFi to ... Lilka w tym roku udostępniła za free :|
jak za komuny, w godz 14:00-16:00 i 19:00-22:00 8O
trzymam kciuki i udanego urlopu, pozdrowienia dla wszystkich :papa:
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 12.08.2014 21:50

Wifi ponoć jest, gorzej, ze mój lapek dziś się ... spalił ;/ będziemy bazować na lapku Przemka i moim IPadzie ;) torby spakowane, patrząc na ich mnogość i na pojemność pokaźnego skąd inąd bagażnika mojej Okci, mam wrażenie że jutro czeka mnie ciężka robo ;)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 12.08.2014 22:19

cooleczka napisał(a):Wifi ponoć jest, gorzej, ze mój lapek dziś się ... spalił ;/ będziemy bazować na lapku Przemka i moim IPadzie ;) torby spakowane, patrząc na ich mnogość i na pojemność pokaźnego skąd inąd bagażnika mojej Okci, mam wrażenie że jutro czeka mnie ciężka robo ;)

spoko, dacie radę :)
jak będziesz leciał objazdem uważaj na dziczyznę, ja o mały włos nie zaliczyłem rogacza
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.08.2014 22:19

m@rek napisał(a):ja o mały włos nie zaliczyłem rogacza

Marek, ciekawie zabrzmiało :lol:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 12.08.2014 22:26

Bocian napisał(a):
m@rek napisał(a):ja o mały włos nie zaliczyłem rogacza

Marek, ciekawie zabrzmiało :lol:

Sławek, każdy czyta jak umi :wink:
w temacie aktualnych wydarzeń i "zaliczenia rogacza"
Ostatnio edytowano 12.08.2014 22:42 przez m@rek, łącznie edytowano 1 raz
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.08.2014 22:27

:D uważajcie na tej Słowenii, w trakcie drogi powrotnej, pod wieczór naliczyliśmy, aż 4 patrole policyjne.
Również omijaliśmy autostradę; jak to poznaniacy :wink: :D

Szerokiej drogi Wam życzymy :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.08.2014 22:46

m@rek napisał(a):
Bocian napisał(a):
m@rek napisał(a):ja o mały włos nie zaliczyłem rogacza

Marek, ciekawie zabrzmiało :lol:

Sławek, każdy czyta jak umi :wink:
w temacie aktualnych wydarzeń i "zaliczenia rogacza"

Jest zgoda ;)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 12.08.2014 22:51

Bocian napisał(a):...Jest zgoda ;)

ok, a teraz dajmy się wypowiedzieć coolecz'ce :)
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 12.08.2014 22:53

majeczka napisał(a)::D uważajcie na tej Słowenii, w trakcie drogi powrotnej, pod wieczór naliczyliśmy, aż 4 patrole policyjne.
Również omijaliśmy autostradę; jak to poznaniacy :wink: :D

Szerokiej drogi Wam życzymy :D

Pińdziesiąt nie więcej ;)
Dzięki za życzenia, acz Przemek właśnie mi zameldował, ze mu się kontrolka ciśnienia oleju w Maždzinie zapaliła i auto pojechało na lawecie na serwis... Niezły początek ;)
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 12.08.2014 22:57

m@rek napisał(a):
Bocian napisał(a):...Jest zgoda ;)

ok, a teraz dajmy się wypowiedzieć coolecz'ce :)

Ja tam do lasu to jedynie po grzyby albo lewe drzewo do kominka ;)
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żuljana 2014 - startujemy :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone