Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żuljana 2014 - startujemy :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.06.2015 08:48

oczywiście, że można kupić wino :mrgreen: pełno, mnóstwo wina :mrgreen:
praktycznie wszędzie dadzą Ci spróbować, my kupowaliśmy u Želka :D on jest na końcu drogi króra idzie przez Žuljanę, tzn od nas na końcu,po lewej, czyli idąc od poczty, ma malutki stragan i taką kanciapę w której oferuje wycieczki na Mljet(polecam)musiałabym w domu znaleźć linka do ich chaty. Wino miał przepyszne :D
W piekarni można kupić wino z Putnikovici, ale tam nie kupujemy bo kupujemy właśnie w Putnikovici w sklepie. Jest i w plastikach, ale normalnie z banderolą, i w szkle, dobre i tanie :mrgreen: płatość tylko gotówką.
Ja chcę już do Žuljany :roll:
http://www.zuljana-lopin.com/
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 24.06.2015 09:02

To miło że nie będę musiał jeździć po zaopatrzenie :)
Zaciekawiłaś mnie tymi wycieczkami na Mljet... myślałem, że nie ma takich rzeczy w pobliżu. Rozumiem, że to są wycieczki całodzienne z obiadem, napitkiem i innymi atrakcjami (skoki do wody)?
Meldujemy się w Zuljanie 1 sierpnia i też już odliczamy :) (do tej pory 3 x Riwiera Makarska) Mam nadzieję, że zdjęcia plaż z Zuljany nie kłamią :wink: i tam naprawdę jest tak pięknie.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.06.2015 09:03

Ach.... wspomnienia wróciły:)) NA SZCZĘŚCIE POJUTRZE NA PAG !
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 24.06.2015 09:06

przemo99 napisał(a):Ach.... wspomnienia wróciły:)) NA SZCZĘŚCIE POJUTRZE NA PAG !


ehhh, szczęściarz :)
miłego wypoczynku 8)
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.06.2015 09:08

on ma tylko transport na Mljet, czyli rano się płynie, ta się ma kilka godzin i popołudniu wraca. Częstuje swoim alkoholem w drodze powrotnej :wink: Bez jedzenia i innych cudów. Łódź nie jest wielka, my płynęliśmy całą naszą ekipą 12 osób. Było super, polecam, Mljet jest piękny! Jest jeszcze kilka innych łódek, które to oferują.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.06.2015 09:08

luks napisał(a):Mam nadzieję, że zdjęcia plaż z Zuljany nie kłamią :wink: i tam naprawdę jest tak pięknie.


Jest ładniej, dużooo ładniej :mrgreen:
My miljet akurat robiliśmy promem i w 1 dzień samochodem zwiedziliśmy całą wyspę. Ogólnie polecam na 1 dzień super sprawa, fajne widoki.
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 24.06.2015 09:23

ita napisał(a):on ma tylko transport na Mljet, czyli rano się płynie, ta się ma kilka godzin i popołudniu wraca. Częstuje swoim alkoholem w drodze powrotnej :wink: Bez jedzenia i innych cudów. Łódź nie jest wielka, my płynęliśmy całą naszą ekipą 12 osób. Było super, polecam, Mljet jest piękny! Jest jeszcze kilka innych łódek, które to oferują.

Będziemy w 9 osób więc oferta jest kusząca :)
Kojarzysz jakieś ceny (orientacyjnie)?

Jest ładniej, dużooo ładniej :mrgreen:
To git bo zabieramy znajomych, którzy pierwszy raz będą w Cro i wpadki nie będzie :wink:

Zastanawiam się nad zakupem pontonu 3-osobowego.... daleko i długo trzeba dylać piechotą z "centrum" do Vucine?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.06.2015 09:26

ceny nie pamiętam niestety, troszkę można się targować
do Vucine nie jest daleko, ale mi się tam niezbyt podoba, hałas i za dużo ludzi, tam chodzimy tylko na wieczorny spacer.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.06.2015 09:32

luks napisał(a):
Zastanawiam się nad zakupem pontonu 3-osobowego.... daleko i długo trzeba dylać piechotą z "centrum" do Vucine?


W zeszłym roku pływaliśmy takim cudem
PONTON SEAHAWK 3 INTEX 68349 POMPKA WIOSŁA ŁUKÓW niecałe 300zł. Ponton fajny do pływania z Vucine na Kosmacz i okoliczne skały:) Dobrze wykonany.

Na Vucine jeździliśmy autem, ponton jeździł na dachu.
Ostatnio edytowano 24.06.2015 09:41 przez przemo99, łącznie edytowano 1 raz
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 24.06.2015 09:39

przemo99 napisał(a):
luks napisał(a):
Zastanawiam się nad zakupem pontonu 3-osobowego.... daleko i długo trzeba dylać piechotą z "centrum" do Vucine?


W zeszłym roku pływaliśmy takim cudem
PONTON SEAHAWK 3 INTEX 68349 POMPKA WIOSŁA ŁUKÓW niecałe 300zł. Ponton fajny do pływania z Vucine na Kosmacz i okoliczne skały:) Dobrze wykonany.


Myślałem nad zakupem Sevylor K105 z Decathlonu ale widzę, że Seahawk tańszy :) Jak się sprawdził, to nie będę kombinował i też zakupię. Też planuję abordaż na Kosmacz i zdobywanie okolicznych skał 8)
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 24.06.2015 11:21

Zakup pontonu na wyjazd do Żuljany to świetny pomysł. W okolicy jest wiele fajnych, kameralnych plażyczek, ale dostępnych od strony morza.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 24.06.2015 14:59

Mo nie Przemo, to ja Ci tu tajniki Pagu, a Ty za sobą Zuljanę skrywasz... :oczko_usmiech:
Super fotki! Dwa lata temu chcieliśmy do Zuljany, ale..nie znalazłam apartmana z klimą :-( :-( :-( więc był Trpanj :D
Jeśli ktoś ma jakiś namiar z tymże tam właśnie udogodnieniem, to ja poproszę :lol:
Może za rok...kto wie...tymczasem zbieraj się Przemo na Pag, my ruszamy w tym samym czasie na Istrię, potem odwiedzimy naszych ulubionych gospodarzy na Pagu :papa:
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.06.2015 15:22

Nasz apart miał mieć klimę, ale na miejscu okazało się że owa klima to duży wiatrak pod sufitem :mrgreen:
http://apartments-domagoj.com.hr/

Ogólnie byliśmy zadowoleni z noclegów, bez klimy w połowie sierpnia dało się wytrzymać.

Kiedy lądujecie na Pagu?
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 24.06.2015 22:35

przemo99 napisał(a):Nasz apart miał mieć klimę, ale na miejscu okazało się że owa klima to duży wiatrak pod sufitem :mrgreen:
http://apartments-domagoj.com.hr/

Ogólnie byliśmy zadowoleni z noclegów, bez klimy w połowie sierpnia dało się wytrzymać.

Kiedy lądujecie na Pagu?

Do 4 lipca Istria, więc zaraz potem :)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 24.06.2015 22:46

przemo99 napisał(a):Ach.... wspomnienia wróciły:)) NA SZCZĘŚCIE POJUTRZE NA PAG !

cześć Przemek :)
widzę że tym razem Pag, my kolejny raz do Lilki :wink:
o której startujecie, ja mam zamiar ruszyć koło 17:00 z okolic BB
kto wie, może do zobaczenia na trasie :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żuljana 2014 - startujemy :) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone