Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zivogosce wrzesień 2011 czyli pierwszaki w raju

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.06.2011 12:57

Aldonka napisał(a):Jesteś perfekcyjnie przygotowany :)
Zważywszy na to, że ja mam wyjazd za około 30 dni i nie mam nawet połowy...co ja mówię, ja nie mam nic przygotowane, to jestem dla Ciebie pełna podziwu.


Wiesz bo to jest tak :wink:

Idą razem na wykład profesor i asystent. Asystent obładowany tomami notatek, laptopem, projektorem itp. a profesor dziarskim krokiem smaruje z reklamówką ze śniadaniem i jabłkiem. Asystent z podziwem zwraca się do profesora: "Panie Profesorze Panu już te wszystkie pomoce są niepotrzebne bo ma Pan to wszystko w głowie". Na to profesor odpowiada: "Zdecydowanie niżej, zdecydowanie ..."
:wink:
Iwona Szu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 18.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Szu » 24.06.2011 12:10

Witam,
ja będę w apartamencie Luka od 20.-27.08.2011. Apartament 1.1
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 17.07.2011 21:09

@Iwona no to szkoda że się miniemy :) a właściwie musimy bo my też w 1.1 więc postarajcie się go nie zdemolować (żart ;)). Jeśli mogę Cie prosić o kontakt po powrocie to będę wdzięczny, będę miał kilka pytań (mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl gg: 88095)

@Rysio ja już mam taka naturę że zawsze z tymi książkami i laptopami :)

49 dni do wyjazdu

ZMIANY


kosmetyczne ale niezwykle istotne :) Część załogi wzięła ślub (PiS). Jak to u nich bywa, planowany ale całkiem niespodziewany :) i Chorwacja będzie podróżą poślubną :), a druga zmiana to taka, że pojawił się plan zostać dłużej :D

PS dzisiaj na naszej pięknej Pogorii spaliłem się i cierpię ale blady we wrześniu już nie będę :)
Ostatnio edytowano 23.09.2011 13:28 przez weger, łącznie edytowano 1 raz
Iwona Szu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 18.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Szu » 17.07.2011 21:45

Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Super po sobie posprzątamy :D
W razie pytań - wal śmiało, chętnie odpowiem.
Pozdrawiam
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 17.07.2011 22:57

w ramach przystawki na piątkowym grillu były dorady z masełkiem ziołowym :D

Obrazek
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 10.08.2011 21:01

25 dni do wyjazdu

ŚWINIOBICIE


niektórzy dla pieniędzy tracą głowę



Obrazek
Obrazek
Obrazek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.08.2011 21:16

Ca. 1kpln; w pytę kasy... 8)
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 10.08.2011 21:18

2060 dokładnie
Iwona Szu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 18.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Szu » 10.08.2011 21:26

Świetny pomysł, najpierw tuczymy świnkę, a później (najlepsze) - świniobicie. Podoba mi się :lol:
Ja za 10 dni 8) :D
flejm
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) flejm » 10.08.2011 22:33

Podziwiam naprawdę dbałość o szczegóły i detale w trakcie tworzenia listy rzeczy:ubrań, jedzenia, kosmetyków, ekwipunku na plażę itd. U nas nie dość, że w tym roku byliśmy pierwszy raz i kompletnie nie wiedzieliśmy co brać, a raczej co z tego co zabraliśmy się nam przyda, to jeszcze decyzję o wyjeździe podjęliśmy miesiąc przed godziną ZERO. Efekt taki ,że większość na przykład ubrań wróciła tak samo złożona, jak składała je żona w dzień wyjazdu, nie potrzebna tona ciuchów i kilka par butów, ale żona uważała, że potrzebne :) Żona chodziła w japonkach , w stroju, i czasami na ten strój jakaś letnia sukienka lub spodenki. Moja rada weźcie japonki kilka strojów plażowych (bikini itd, szorty) . No oczywiście jakieś zakrywające ramiona, bo Was np do katedr nie wpuszczą :0 Ale jeszcze raz chylę czoło takiemu perfekcyjnemu podejściu do temu. Ja już planuję przyszły rok i też zakupuję wszelaki książki, przewodniki, poradniki , atlasy , albumy o chorwacji achhh jeszcze tylko rok. Powiedz MI jak wrócisz jak było itd, ułatwisz mi tym pewno podjęcie decyzji gdzie pojedziemy w przyszłym roku. czekam i pozdrawiam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18336
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.08.2011 23:48

weger napisał(a):25 dni do wyjazdu

ŚWINIOBICIE


niektórzy dla pieniędzy tracą głowę


Nie szkoda Ci było takiej fajnej świnki :?: :wink:

A poważniej - nie mogę się doczekać otwarcia naszej puszki :lol:
Obiecałem sobie , że zrobię to dokładnie w dniu wyjazdu , bo niespodzianką jest kwota w niej zebrana :D


Pozdrawiam
Piotr
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 11.08.2011 07:48

piotrf napisał(a):Obiecałem sobie , że zrobię to dokładnie w dniu wyjazdu , bo niespodzianką jest kwota w niej zebrana :D


a) nie przyjmowała już więcej bilonu, po powrocie trzeba coś większego zakupić :)
b) co ja bym w dniu wyjazdu z tym morzem piątek zrobił 8O
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 11.08.2011 09:06

weger napisał(a):
a) nie przyjmowała już więcej bilonu, po powrocie trzeba coś większego zakupić :)


Może piniatę? :wink:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 11.08.2011 09:59

weger napisał(a):Złoty środek. To taki wynalazek, którego chyba nikt jeszcze nie osiągnął :) No bo jak pogodzić sześciu dorosłych i

jedą małą damę na wspólnych wakacjach? Oj niełatwo być kaowcem, niełatwo. Jedni wolą zwiedzać, w tym ja, inni

wylegiwać się na plaży oddając się rozkoszy przypalania. Nie będzie jednak źle bo na miejscu będą dwa samochody i

zawsze można się rozdzielić, a wieczorem spotkać przy rakiji. Co zamierzamy zwiedzić ? Proste. Wszystko! :) Ale na

pewno w ciągu tych wakacji sie nie da, są za krótkie, jak każde.

Cele są takie jak poniżej, ale nie uda się pewnie nawet połowy zobaczyć. Dużo będzie zależeć od pogody i sytuacji

na miejscu. No i coś musi zostać na następne lata :) Kolejność przypadkowa:

Plitvice
Dubrovnik / Widok ze wzgórza Srd
Makraska
Biokovo / Sv Jure
Ston
Hvar
Korcula
plaża Divna
Szybenik
Split
Jeziora Imotskie
Krka
Mostar / Wodospady Kravica

Gdzieś na forum widziałem taką listę co zabrać ze sobą w podróż. Niedługo przedstawię wam swoją, zawsze jej używam,

jest bardzo długa ale uniwersalna, w zależności od typu wyjazdu skreślacie co niepotrzebne i tyle :)

Ze sportowym pozdrowieniem kaowiec :)



Człowieku choćbyś się skichał w czasie jednego pobytu tego nie zwiedzisz. A tak na poważnie to zastanawiam się nad wyjazdem do tego gospodarza od 10.09.2011 - taka szybka niespodziewana decyzja z wyjazdem, tylko czy załatwimy urlopy ( 4 osoby ). Ale żal tyłek ściska, ze się w tym roku nie było w ukochanej Chorwacji. Ciekawe czy mają coś wolnego dla 4 osób?
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 11.08.2011 10:14

Heterka napisał(a):
weger napisał(a):Plitvice
Dubrovnik / Widok ze wzgórza Srd
Makraska
Biokovo / Sv Jure
Ston
Hvar
Korcula
plaża Divna
Szybenik
Split
Jeziora Imotskie
Krka
Mostar / Wodospady Kravica



Człowieku choćbyś się skichał w czasie jednego pobytu tego nie zwiedzisz. A tak na poważnie to zastanawiam się nad wyjazdem do tego gospodarza od 10.09.2011 - taka szybka niespodziewana decyzja z wyjazdem, tylko czy załatwimy urlopy ( 4 osoby ). Ale żal tyłek ściska, ze się w tym roku nie było w ukochanej Chorwacji. Ciekawe czy mają coś wolnego dla 4 osób?


Gdybym TYLKO nastawiał się na zwiedzanie to spokojnie :) ale oczywiście nie mam zamiaru więc luz, to mój pierwszy raz w Chorwacji mam nadzieję że nie ostatni

zapytaj przez formularz na stronie tak jest naprościej
http://www.apartmentsluka.com/contact.php
nie wiem czy po polsku można ale po angielsku na pewno
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zivogosce wrzesień 2011 czyli pierwszaki w raju - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone