Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zivogosce Blato

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 24.07.2022 09:11

Witam,

czy jest może ktoś obecnie w Zivonogoscie Blato ?
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 24.07.2022 09:54

Wróciłem w piątek z Blato :hut:
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 24.07.2022 12:04

A to szkoda bo chciałem, żeby mi ktoś zrobił zdjecie jednej kwatery.

A jak ceny ? Też w Blato oszalały ?
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 24.07.2022 12:35

Nie wiem co w Twoim rozumieniu oznacza szaleństwo. Moim zdaniem nie. Przykładowe ceny: lody 12kun, w knajpach dania podrożały średnio 5-10 kun, chleb 14-18 kun. Piwo w knajpie chyba 19 z tego co pamiętam. Dla mnie to nie szaleństwo. Po drodze najtańsze tankowanie w Słowenii. Jak wracałam potaniało na 1.7 za ON. W Słowenii i CRO ceny paliw urzędowe - 95 i zwykly ON kosztują wszędzie tyle samo. Do jakiej kwatery jedziesz? Może znam.
Ostatnio edytowano 24.07.2022 15:24 przez Tomy Lee, łącznie edytowano 1 raz
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 24.07.2022 15:16

Tomy Lee napisał(a):Nie wiem co w Twoim rozumieniu oznacza szaleństwo. Moim zdaniem nie..


A napisałem tak ponieważ gdzieś przeczytałem opisy innych, którzy wrócili z Chorwacji :) Sam się przekonam za niedługo.
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 04.08.2022 08:40

Ja w Blato będę dopiero za niecałe trzy tygodnie :)
zobaczymy jakie obłożenie będzie na plaży i jak tam ceny w tym roku, :?:

ale na pewno będzie pizza i piwko w Leut :D


pozdrawiam, :papa:
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 04.08.2022 09:02

:mrgreen: Leut to podstawa. W poprzednim poście pisałem o cenach. Jak dla mnie bez dramatu i bez znaczenia. Nie po to człowiek rok czeka na urlop, żeby zamiast do Leuta paprykarz wcinać w pokoju :lol: .
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 04.08.2022 09:12

Tomy Lee napisał(a)::mrgreen: Leut to podstawa. W poprzednim poście pisałem o cenach. Jak dla mnie bez dramatu i bez znaczenia. Nie po to człowiek rok czeka na urlop, żeby zamiast do Leuta paprykarz wcinać w pokoju :lol: .


fakt w 100% się zgadzam :)
a jeszcze Leut to już dla mnie "obowiązek" :D
Margo87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 25.11.2022 22:03

Witam, Czy jakieś opinie o apartamentach M.V w Zivogosce Blato? Czy to dobra miejscowość na wyjazd w 1 połowie czerwca? Rodzinka 2+1 + mały piesek.
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 25.11.2022 22:41

Mała wioska, masz 20m do sklepu i jakieś 100m do lueta i plaży. Dla mnie idealnie. A standardami się nie przejmuję -wiekszość to lata 80-te przed lub po małym liftingu. Blisko do BiH, Dubrownika, cisza i spokój.
Margo87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 26.11.2022 08:58

Dziękuje bardzo za odpowiedź :) Wyczytałam, że to jedyny sklep w wiosce i podobno bardzo drogi więc pozostanie nam chyba jeździć na zakupy gdzieś dalej. w Zivogosce kusi mnie właśnie fajna plaża z cieniem i cisza spokój. 4 lata temu Byliśmy w Tucepi, a ostatnie dwa lata spędzaliśmy na Wyspie Pag. W przyszłym roku chcę wrócić na Riwiere Makarską i Zastanawiam się właśnie nad Blato albo Drasnice. To połowa czerwca więc pewnie dzikich tłumów nie będzie ale ja niestety muszę się trochę z wakacjami podporządkować pod psa i szukam miejsca gdzie będze mogła na plaży leżeć z pieskiem :) Drasnice też mi się bardzo podobają ale tam niestety gorzej z cieniem, a w Blato apartament znalazłam za śmieszne pieniądze i trochę mnie kusi :) a jakiś wielkich luksusów nie potrzebuje.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 26.11.2022 10:06

Margo87 napisał(a):To połowa czerwca więc pewnie dzikich tłumów nie będzie ale ja niestety muszę się trochę z wakacjami podporządkować pod psa i szukam miejsca gdzie będze mogła na plaży leżeć z pieskiem :)

Polecam Baska Voda i specjalna plaża dla psów. Wieczorami można chodzić z pupilem na spacery do Promajny. Knajpy trochę tańsze niż w BV.
Tomy Lee
Croentuzjasta
Posty: 250
Dołączył(a): 01.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy Lee » 26.11.2022 11:04

Jeśli chodzi o psa to trochę gorsza sprawa, na głównej plaży jest zakaz, nie wiem jak na pozostsłych. W czerwcu nigdzie nie ma za dużych tłumów ale w Blato jest bardzo upierdliwy pracownik gospodarczy, który że szczególnym namaszczeniem opiekuje się plażą. W lipcu widziałem, jak gość na plaży palił papierosa a on podszedł i podał mu pustą puszkę po piwie żeby nie kiepował w żwirek :oczko_usmiech:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 26.11.2022 12:23

Tomy Lee napisał(a):W lipcu widziałem, jak gość na plaży palił papierosa a on podszedł i podał mu pustą puszkę po piwie żeby nie kiepował w żwirek :oczko_usmiech:

Szkoda że tylko tam tego pilnują.
Nie ma nic gorszego jak plażowanie wśród kiepów.
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 27.11.2022 23:14

Tomy Lee napisał(a):Jeśli chodzi o psa to trochę gorsza sprawa, na głównej plaży jest zakaz, nie wiem jak na pozostsłych. W czerwcu nigdzie nie ma za dużych tłumów ale w Blato jest bardzo upierdliwy pracownik gospodarczy, który że szczególnym namaszczeniem opiekuje się plażą. W lipcu widziałem, jak gość na plaży palił papierosa a on podszedł i podał mu pustą puszkę po piwie żeby nie kiepował w żwirek :oczko_usmiech:


W Zivogosce Blato jest plaża dla psów na wprost sklepiku napakowanego Chorwata :) tzn. miejsce gdzie można kąpać psy - w tym roku był znak którego rok temu nie było.
Ostatnio edytowano 27.11.2022 23:20 przez gaceq, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Zivogosce Blato - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone