Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zavala apartament Braco Caratan

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdach7
Cromaniak
Zavala apartament Braco Caratan

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 17.09.2015 15:40

Witam Wszystkich Miłośników Cro
Wakacje dobiegły końca i nim rozpoczął się rok szkolny rozpoczęłam poszukiwania czegoś na przyszły rok. Wybór padł na Hvar i miejscowość Zavala. Wczoraj zarezerwowalam apartament u Braco Caratan. Może ktoś był i zna? Czekam na wszelkie info dotyczące i apartamentu i miejscowości :papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.09.2015 18:05

magdach7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 20.09.2015 15:43

Wiem, wiem -już czytałam. Ale może ktoś kojarzy apartament lub właściciela :D
menad77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) menad77 » 22.09.2015 16:56

Witaj, byliśmy w tych apartamentach w tym roku. Sama Zavala to cudowne miejsce i fajna baza do zwiedzania wyspy. Wynajmowaliśmy apartament a5. Apartament czysty z bardzo ładnym, dużym tarasem. Niestety podczas naszego pobytu nie było w Zavali właścicieli, więc nie miałam okazji ich poznać osobiście. Willą opiekowała się pewna kobieta, która mieszkała na miejscu. Drobne nieporozumienie na koniec, które wynikło z winy tej Pani pozostawiło mały niesmak. Ale ogólnie byliśmy zadowoleni z pobytu w Braco Caratan. Jeżeli interesuje Cię więcej szczegółów co do wyposażenia i okolicy domu pisz proszę na priv. Pozdrawiam
urek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) urek » 05.02.2016 12:03

Witaj, byłem w 2014 roku w Zavali dokładnie w Caratan, w apartamencie 5+0(to ten z długimi balkonem na 1 piętrze) znajomi byli dokładnie nad nami. Tam jest cudownie. W tym roku moi znajomi jadą dokładnie do tego samego apartamentu na przełomie czerwca i lipca. Miejsce super spokoj, cisza do morza 10m. Naprawdę polecam wszystkim. Gospodarzem bardzo mili.
magdach7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 15.02.2016 21:12

Hej
Dzięki za odpowiedź. Chyba będziemy w tym samym apartamencie co Wy. Już zaczynam odliczać do wyjazdu !!!!
magdach7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 17.08.2016 18:54

Witam Wszystkich!
Już dwa tygodnie za nami od powrotu a my ciągle wspominamy Zavalę i apartament u Braco Caratana. Jeżeli ktoś lubi spokojne miejscowości, dzikie plażyczki i poszukuje apartamentu nad samym morzem, polecam wpisać w wujka google "Braco Caratan Zavala". My byliśmy urzeczeni pięknym tarasem z niezapomnianym widokiem. Właścicielka robi doskonałe wino- co również jest dużym plusem, szczególnie wieczorkiem kiedy nie chce się nigdzie iść.
Polecam :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.08.2016 20:03

magdach7 napisał(a):Już dwa tygodnie za nami od powrotu a my ciągle wspominamy Zavalę i apartament u Braco Caratana.

Z ciekawości weszłam na ich stronkę, bo może za rok Hvar i ceny trochę mnie zaskoczyły 45 eur za osobę w sezonie (B&B). Możesz napisać ile płaciliście? Bo te ceny to jak za hotel....
magdach7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 18.08.2016 05:05

piekara114 napisał(a):
magdach7 napisał(a):Już dwa tygodnie za nami od powrotu a my ciągle wspominamy Zavalę i apartament u Braco Caratana.

Z ciekawości weszłam na ich stronkę, bo może za rok Hvar i ceny trochę mnie zaskoczyły 45 eur za osobę w sezonie (B&B). Możesz napisać ile płaciliście? Bo te ceny to jak za hotel....

to chyba nie ten apartament- my płaciliśmy 90 euro za pięcioosobowy apartament :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.08.2016 07:44

Chyba nie, mi google ten app. wyrzuciło zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i zaskoczenie jak popatrzyłam na ceny 8O
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2016 07:51

piekara114 napisał(a):Chyba nie, mi google ten app. wyrzuciło zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i zaskoczenie jak popatrzyłam na ceny 8O

Masz samo Braco, bez Caratana :oczko_usmiech:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje