Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zavala na Hvarze

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Zavala na Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.10.2007 11:21

Witam
Interesuje mnie miejscowość Zavala na wyspie Hvar.Czy ktoś tam może był.Czy jadąc tam od przystani promowej w Starim Gradzie trzeba jechać przez tunel Pitve.Z góry dziękuję za informacje.
rafalopat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 04.10.2007 12:29

Trzeba jechać przez tunel :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.10.2007 13:01

J@nek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 04.10.2007 21:47

rafalopat napisał(a):Trzeba jechać przez tunel :)

I to jest piękne...
A na temat Zavali polecam link:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=125 ... sc&start=0
rafalopat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 05.10.2007 00:21

tunel nie jest słaby :) ale podobny jest dla niecierpliwych zimą do Livigno we Włoszech na narty przez Szwajcarię:) polecam
Korneliusz
Odkrywca
Byłem w Zavali!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korneliusz » 09.12.2007 13:47

Witam byłem w Zavali od 23.06 do 04.07.2007 w prywatnej kwaterze!!!I powiem Wam,że jest to cudowne miejsce!!!Dla mnie najpiękniejsze miejsce w Zavali to ...........
PARKING PRZY MARKECIE......
nie chodzi o Market ale o widok jaki się rozpościera na ADRIEi sąsiednie wyspy (tzn.Śćiedro i Vis)!!
Ja jestem zauroczony Zavalą.Miałem tam wszystko co potrzebowałem do szczęścia tzn;Piękne małe,czyst plaże,kafejki,parę knajpek,market i coś najważniejszego co dla mnie jest podstawą czyli SPOKÓJ!!!
Moim zdaniem jest to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.Ja byłem z żoną i dwójką dzieci (9 i 2,5)!!
Pojechałem na Hvar w"w ciemno" i po paru przygodach trafiłem do Zavali.Znalazłem apartament 2 pokojowy+mała łazienka,kuchnia+taras+ KLIMA za 45 euro!!
Tunel Plitve jest super.Przejeżdżałem przez niego 6 razy i za każdym razem robił na mnie wielkie wrażenie!!Nawet nagrałem na kamerce mini DV cały przejazd przez tunel.Raz przejechałem cały tunel BEZ ŚWIATEŁ bo byłem pod wpływem gorączki powrotnej do Pl i zapomniałem włączyć światła!!!Na szcżeście kierowca jadący przede mną ostrzegł mnie awaryjnymi,że nie mam świateł włączonych!!
Chętnie podziliłbym się filmem,który nakręciłem z przejazdu przez Plitve i fotkami,które zrobiłem w Zavali ale nie wiem jak się wkleja fotki a co dopiero co zrobić z filmem!!!! :oops:
Może ktoś mi pomoże?? :?:
Serdecznie pozdrawiam z pięknego Śląska Cieszyńskiego
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.12.2007 16:42

J@nek napisał(a):
I to jest piękne...
A na temat Zavali polecam link:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=125 ... sc&start=0

Hehehe - J@nku dzięki za reklamę :D :D Pozdrowienia :papa:
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 09.12.2007 17:10

Byłem w Zavali przełom czerwca i lipca 2007r

Dla mnie było to doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek w CRO.
Mieszkałem w ostatnim domu w Zavali na zachód, patrząc w stronę morza.

Padło na forum wiele pozytywnych opinii na temat tego miejsca i myśle ,że nie są przesadzone.
"Dla mnie najpiękniejsze miejsce w Zavali to ...........
PARKING PRZY MARKECIE....." napisał Korneliusz.
Tu się nie zgodzę.
Ładniejszy widok z krzyżówki po wyjeżdzie z tunelu.Kto widział to wie o czym pisze.

Hvar jest piękny , a najładniejszy za tunelem Pitve :D

POLECAM!
[img][img]http://img153.imageshack.us/img153/8707/obraz421md8.jpg[/img]
[/img]

Część tego widoku

[img][img]http://img45.imageshack.us/img45/4421/dscn1602md0.jpg[/img]
[/img]

Dom z prawej , w którym spedziłem wakacje 2007.
Korneliusz
Odkrywca
Widok

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korneliusz » 09.12.2007 19:03

m82m napisał(a):Byłem w Zavali przełom czerwca i lipca 2007r

Padło na forum wiele pozytywnych opinii na temat tego miejsca i myśle ,że nie są przesadzone.
Tu się nie zgodzę.
Ładniejszy widok z krzyżówki po wyjeżdzie z tunelu.Kto widział to wie o czym pisze.

POLECAM!
[/img]

Część tego widoku

[/img]

Witam.Wiesz,że masz racje z tym miejscem widokowym ale za każdym razem przed przejazdem przed tunel Pitve moje myśli były skierowane tylko na tunel i nie patrzyłem na cokolwiek innego!!A jak wychodziłem z MARKETU (w torbie zawsze zimne piwko) to za każdym razem ten widok mnie urzekał i może dlatego bardziej utkwił mi w głowie!!!
Szanuję Twoją opinie i serdecznie pozdrawiam!!!
[/img]
pawlop
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 06.08.2008 19:18

Witam byłem w Zavali od 23.06 do 04.07.2007 w prywatnej kwaterze!!!I powiem Wam,że jest to cudowne miejsce!!!Dla mnie najpiękniejsze miejsce w Zavali to ...........
PARKING PRZY MARKECIE......
nie chodzi o Market ale o widok jaki się rozpościera na ADRIEi sąsiednie wyspy (tzn.Śćiedro i Vis)!!
Ja jestem zauroczony Zavalą.Miałem tam wszystko co potrzebowałem do szczęścia tzn;Piękne małe,czyst plaże,kafejki,parę knajpek,market i coś najważniejszego co dla mnie jest podstawą czyli SPOKÓJ!!!
Moim zdaniem jest to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.Ja byłem z żoną i dwójką dzieci (9 i 2,5)!!
Pojechałem na Hvar w"w ciemno" i po paru przygodach trafiłem do Zavali.Znalazłem apartament 2 pokojowy+mała łazienka,kuchnia+taras+ KLIMA za 45 euro!!
Tunel Plitve jest super.Przejeżdżałem przez niego 6 razy i za każdym razem robił na mnie wielkie wrażenie!!Nawet nagrałem na kamerce mini DV cały przejazd przez tunel.Raz przejechałem cały tunel BEZ ŚWIATEŁ bo byłem pod wpływem gorączki powrotnej do Pl i zapomniałem włączyć światła!!!Na szcżeście kierowca jadący przede mną ostrzegł mnie awaryjnymi,że nie mam świateł włączonych!!
Chętnie podziliłbym się filmem,który nakręciłem z przejazdu przez Plitve i fotkami,które zrobiłem w Zavali ale nie wiem jak się wkleja fotki a co dopiero co zrobić z filmem!!!!
Może ktoś mi pomoże??
Serdecznie pozdrawiam z pięknego Śląska Cieszyńskiego

Czy mógłbyś dać namiar na ten apartament na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
M.Smoczkiewicz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smoczkiewicz » 07.08.2008 06:01

pawlop napisał: Chętnie podziliłbym się filmem,który nakręciłem z przejazdu przez Plitve i fotkami,które zrobiłem w Zavali ale nie wiem jak się wkleja fotki a co dopiero co zrobić z filmem!!!!
Myślę że filmiki można zaprezentować poprzez YOU TUBE - zarejestrować się, zamieścić filmik w zasobach YOU TUBE, skopiować link i wkleić do kolejnego odcinka opowieści o tym pięknym miejscu. Spróbuj, napewno Ci się powiedzie!! :D Pozdrawiam - Marek
bjk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 17.05.2010 21:58

m82m napisał(a):Byłem w Zavali przełom czerwca i lipca 2007r

Tu się nie zgodzę.

POLECAM!
[/img]

Część tego widoku

[/img]

Witaj , może poślesz mi namiary na ten apartament, chcemy pojechać po 02.07 z dwójką dzieci (4 i 9 lat). Jestem z Rybnika - Basia.
bjk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 17.05.2010 21:58

Ach, z wrażenia zapomniałam o emailu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 18.05.2010 13:34

Ok! Basiu prześle na e-mail namiary.
W tym jednak terminie to ten apartament może być już zajęty :D
miro.t
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 18.05.2010 13:59

Not to żeście mnie zarazili tą miejscowością. Chyba zdradzę moją ukochaną Promajnę (5 lat tam jeżdzę) i wybiorę sie do Zavali.
Jeśli mozna to również prosze o jakies namiary na kwatery. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Prosze też o opinie czy jadąc w ciemno na początku lipca, sa szanse że znajde jakies lokum??
Pozdrav Mirek z TG.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne