Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zavala na Hvarze

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 18.05.2010 15:23

Proszę bardzo kilka namiarów poszło na e-mail.
Szanse zawsze są :D
Jak będzie to się okaże na miejscu.
pawlop
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 18.05.2010 17:12

A czy ja taż mógłbym dostać namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
nexus6
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) nexus6 » 19.05.2010 06:10

Ja też poproszę na d.pietron(at)gmail.com
trajano
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 13.07.2010 15:24

Czy i ja mogę prosić o namiar? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
approjekt
Turysta
zavala rent a boat?

Nieprzeczytany postnapisał(a) approjekt » 13.06.2011 10:34

czy w zavali można wypozyczyć łodź za rozsądne pieniądze bo gugle kierują mnie do bradzo drogich wypoyczalni w m. Hvar wyłącznie.
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent
Re: zavala rent a boat?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.06.2011 13:44

approjekt napisał(a):czy w zavali można wypozyczyć łodź za rozsądne pieniądze bo gugle kierują mnie do bradzo drogich wypoyczalni w m. Hvar wyłącznie.

Zavala to osiedle. Nie licz na nic więcej jak tylko apartamentowce. Zapytaj gospodarza, być może on dysponuje czymś, co Ci wynajmnie.
Adam Sz.
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 13.06.2011 15:33

Jest tam mały port i kilka łódek stało w nim w zeszłym roku. Były też na wysokości różnych apartamentów przy samej plaży. Czy do wypożyczenia - nie wiem, nie próbowałem :wink:

Poszukaj czegoś na www.tzjelsa.hr.
Zavala administracyjnie należy do Jelsy, więc jak sie zapytasz, może sie dowiesz ... Ewentualnie właściciele apartamentów coś opdowiedzą ...
approjekt
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) approjekt » 13.06.2011 16:22

Dziękuję za podpowiedzi :)
Tom@sz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom@sz » 01.08.2014 22:16

Przejazd przez tunel Pitve jest najbardziej cywilizowaną i najłatwiejszą drogą do Zavali.
Ciekawszą alternatywą jest skręcenie z nowej drogi łączącej Stari Grad z Hvarem (za nowym tunelem) w szutrową drogę biegnącą wzdłuż brzegu morza /jest tam znak zakazu wjazdu.
Mija się m.in plazę Lucice i dojezdza do Zavali od strony Sv. Niedieli...
Rewelacyjne widoki wiele razy opisywane na forum -naprawdę warto.
Spokojnie mozna przejechac nawet kompaktowym autem...
Przed nami jechało sobie wolno czerwone buggy zbudowane na bazie garbusa...
Inną alternatywą jest dojazd -również szutową droga- która biegnie srodkiem wyspy, kończąc sie -równie widokowym zjazdem serpentynami z widokiem na morze- u wylotu tunelu Pitve od strony Zavali.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Zavala na Hvarze - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019