Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z HERCEG NOVI DO BUDVY...czy jest jakis prom lub statek?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004
Z HERCEG NOVI DO BUDVY...czy jest jakis prom lub statek?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 31.08.2004 11:21

Z HERCEG NOVI DO BUDVY...czy ktoś wie o jakimś bezpośrednim wodnym połączeniu ? Czy kursuje z Herceg Novi jakiś prom do Budvy..albo w okolice Budvy? Czy trzeba jednak jechać do Kotoru i stamtąd dopiero do Budvy? Będe wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat...
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004
chyba musze sobie sama odpowiedzieć

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 09.09.2004 17:19

chyba musze sobie sama odpowiedzieć..już wiem że pływa prom z Budvy do Herceg Novi...więc myśle że odwrotnie też...bo jakoś musi wracać przecież...
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 10.09.2004 06:45

Iza , czemu nie odpisałaś , gniewasz się na mnie ? :cry:
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004
Nie gniewam się....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 10.09.2004 10:29

Nie gniewam się....próbuje Cie zastać na gg ale jakoś ostatnio mi się nie udaje...Czarnogóra dalej aktualna...wyjazd w piątek?
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004
Już wiem....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 28.09.2004 21:00

Już wiem..jest na pewno...i wypływa ok. 8.00 z Herceg Novi...a o 10.00 z Budvy....ale taniej jest jechać autostopem...i chyba znacznie szyciej...najpierw do Kamenari..potem promem do Lepetani (to jakieś 5 minut i prom jest za darmo dla ludzi..dla samochodów 5 Euro..kursuje co 15 minut do północy po północy co godzine) wspaniałe połączenie..i stamtąd do Budvy to tylko z jakies 30km..tez najlpiej stopem...Czarnogórcy są bardzo mili i uprzejmi i zatrzymują się z przyjemnością..w przeciwieństwie do Polaków..na nich raczej bym nie liczyła
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 30.09.2004 12:42

i jak tam Iza ,bylas w Kotorze ? bylas na szczycie twierdzy ?
bienislaw
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.08.2004
Re: Już wiem....

Nieprzeczytany postnapisał(a) bienislaw » 30.09.2004 13:17

Iza27a napisał(a):Już wiem..jest na pewno...i wypływa ok. 8.00 z Herceg Novi...a o 10.00 z Budvy....ale taniej jest jechać autostopem...i chyba znacznie szyciej...najpierw do Kamenari..potem promem do Lepetani (to jakieś 5 minut i prom jest za darmo dla ludzi..dla samochodów 5 Euro..kursuje co 15 minut do północy po północy co godzine) wspaniałe połączenie..i stamtąd do Budvy to tylko z jakies 30km..tez najlpiej stopem...Czarnogórcy są bardzo mili i uprzejmi i zatrzymują się z przyjemnością..w przeciwieństwie do Polaków..na nich raczej bym nie liczyła



mała korekta: Prom dla samochodów kosztuje 3,50 Euro :-)
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004
Byłam...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 01.10.2004 15:42

Byłam w Kotorze i na murach i jeszcze wyżej bo na górze Lovcen (1700m n.p.m) tam to dopiero jest widok...i o dziwo jesień w górach już w pełni...a te porozbijane samochody w dole..coś niesamowitego..trzeba być naprawdę dobrym kierowcą żeby przezyć...Byłam też w Budvie, Hereg Novi, Baosici, Cetinji i Rafailovici...wszędzie jest cudnie....ale dla mnie największe przeżycie to skoki do wody w grotach w Żanicy..kolor wody w grotach to obłęd...A co do promu..to my jechaliśmy tamtędy z Chorwatem i on płacił 3 Euro..taka kwota jest dla samochodów...dla ludzi prom jest bezpłatny..ja dopiero co wróciłam..może w sezonie jest drożej..ale tego to nie wiem..
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004
No tak..faktycznie coś pokręciłam z tym promem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 01.10.2004 15:45

No tak..faktycznie coś pokręciłam z tym promem...

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z HERCEG NOVI DO BUDVY...czy jest jakis prom lub statek?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone