Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag i inne

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2008 20:58

Naprawdę nie ma obaw. Ja się nie martwię, wszędzie może dopaść Cię zła pogoda, ale to już nie od nas zależy. :D Janusz dobrze napisał, ta wyspa jest chyba najbardziej nasłoneczniona, dlatego taka wypalona. :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2008 21:04

buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 10.12.2008 21:06

tak....z pogoda różnie bywa i nie ustawisz jej jakby sie chciało....
powiedz , masz już konkretne plany...czy to dopiero myśli? tak jak ja?
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 10.12.2008 21:08

dzięki wielkie:) jak patrze na lipiec to aż strach sie bać hihi
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2008 21:13

Tak może mieć traumatyczne przeżycia związane z Bałtykiem. :twisted: Wiem jak to jest na naszym wybrzeżu, wydasz pieniądze a pogody nie zobaczysz :evil:
Pytasz o plany?
Myślę o campie Strasko w Novaliji. Poszperałam troszkę na forum i opinie są nawet pozytywne. Mam mała córeczkę i myślę, że to będzie dobry wybór.
Nastawiłam się, że w 2009 będzie Pag. :D
A Ty pewno się jeszcze zastanawiasz gdzie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2008 21:15

buroda napisał(a):oj wiem, wiem....ale jadąc na wakacje pragnie sie słońca....i zapłakałabym sie gdyby go zabrakło Panie Januszu :)


Na Pagu w lipcu słońca Ci nie zabraknie :lol:
Czasem w lecie jest tak , że w Północnej Dalmacji jest cieplej niż w okolicach Dubrownika  :lol:

Wyspa Pag

Ps. Dziękuję za stanie się pisania postów z polskimi znakami - widzę , że jest już dużo lepiej :wink: :lol: :papa:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 10.12.2008 21:18

:lol: staram sie jak mogę...ale czy tak trzeba :cry: ??? nie ma czasu na ę ą...hihi
no ale jak ładnie prosząąąą :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2008 21:20

anjas napisał(a):Naprawdę nie ma obaw. Ja się nie martwię, wszędzie może dopaść Cię zła pogoda, ale to już nie od nas zależy. :D Janusz dobrze napisał, ta wyspa jest chyba najbardziej nasłoneczniona, dlatego taka wypalona. :wink:


Nasłoneczniona i wietrzna - bo to słońce i suchy gorący wiatr od Velebitu wypala część wyspy od strony ladu.
Od strony morza jest bardzie zielono.

Aniu, jadąc na przełomie maja/czerwca sweterek na Pag trzeba zabrać :lol:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 10.12.2008 21:21

koleżanko....co do Chorwacji to jeszcze nadzieje że pojade , wiem ze połówka zarabia kase ale czy na wszystko starczy???
zobaczymy w maju na stan konta hihi i tak jedziemy w ciemno.....wiec tylko urlop w pracy i walizki....na wybór miejsca mam czas...ale jak widać szukam...ciekawych miejsc... :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2008 21:22

Janusz Bajcer napisał(a):
anjas napisał(a):Naprawdę nie ma obaw. Ja się nie martwię, wszędzie może dopaść Cię zła pogoda, ale to już nie od nas zależy. :D Janusz dobrze napisał, ta wyspa jest chyba najbardziej nasłoneczniona, dlatego taka wypalona. :wink:


Nasłoneczniona i wietrzna - bo to słońce i suchy gorący wiatr od Velebitu wypala część wyspy od strony ladu.
Od strony morza jest bardzie zielono.

Aniu, jadąc na przełomie maja/czerwca sweterek na Pag trzeba zabrać :lol:


Ooo..... :cry: wezmę oczywiście i polar, ale jestem optymistką i myślę, że pogoda będzie. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2008 21:22

buroda napisał(a)::lol: staram sie jak mogę...ale czy tak trzeba :cry: ??? nie ma czasu na ę ą...hihi
no ale jak ładnie prosząąąą :lol:


Trzeba :!: BYKOM-STOP :lol:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 10.12.2008 21:23

no właśnie sweterek!!! a ja nie chcę sweterka...w zeszłym roku sweterek miałam ubrany tylko w drodze powrotnej w trakcie burzy na Wegrzech....i tyle go widziałam :lol:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 10.12.2008 21:25

eeeeeeee i znowu BYKI :oops: nie potrafie :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2008 21:26

buroda napisał(a):koleżanko....co do Chorwacji to jeszcze nadzieje że pojade , wiem ze połówka zarabia kase ale czy na wszystko starczy???
zobaczymy w maju na stan konta hihi i tak jedziemy w ciemno.....wiec tylko urlop w pracy i walizki....na wybór miejsca mam czas...ale jak widać szukam...ciekawych miejsc... :)

Wiele osób jedzie w ciemno i znajduje. W Cro same ciekawe miejsca, zależy co Cię interesuje.
Ja ze względu na dziecko wolę mieć coś na celowniku i wcześniej zaklepać. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2008 21:30

anjas napisał(a):Ooo..... :cry: wezmę oczywiście i polar, ale jestem optymistką i myślę, że pogoda będzie. :D


Pogoda będzie, tylko ranki , wieczory i noce w maju/czerwcu będą chłodniejsze niż w lipcu/sierpniu.

Wyspa Pag
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Wyspa Pag i inne - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone