Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Krk- sklepy

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lacerta
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 20.06.2013
Wyspa Krk- sklepy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lacerta » 20.06.2013 08:16

Wybieram się na dniach na wyspę Krk do miejscowości Vrbnik, ale wyspa niewielka więc będziemy się przemieszczać.
Czy na wyspie są jakieś sklepy z korzystnymi cenami, jakieś sieciowe markety?
Gdzie można zatankować?
Przy okazji proszę o jakieś cenne wskazówki odnośnie praktycznych rzeczy.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 20.06.2013 08:21

wrocilem-krk-vrbnik-t7804.html
znalazlem-miejsce-na-ziemi-vrbnik-i-jego-plaze-t28829.html
Stacje znajdziesz bez problemu :)
Na wyspie jest duże sklepów, największy jaki widziałem to Super czy też Maxi Konzum przy wjeździe do miasta Krk - wielkości takiego mniejszego hipermarketu w PL
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.06.2013 09:57

Wspomniany w Krk wielki Konzum
Jeszcze przed zjazdem na Malinska przy stacji paliw też jest spory spożywczak.
Praktyczne rzeczy...hmm
Nocleg - jeżeli chcesz we Vrbniku to nie w ciemno - nie ma szans w sezonie.
NIE IDŹ DO INFORMACJI TURYSTYCZNEJ.
W ciemno znajdziesz bez problemu w pomniejszych wioskach - CIZICI, KLIMNE, SOLINO,
Oczywiście nic w nich atrakcyjnego nie znajdziesz (poza błotkami) ale jest to świetna baza wypadowa bo wszędzie jest taka sama odległość do każdej wartej zobaczenia miejscowości na Krk.
Przebywanie w takich małych i z pozoru nieatrakcyjnych wioskach ma tą zaletę, że możesz się zintegrować z ludnością. Traktują Cię jak swojego, zapraszają na imprezy, poznajesz kulturę z najlepszego źródła.

A inne porady to w zależności czego oczekujesz od wyspy. Ma swoje uroki i wady.
Lacerta
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lacerta » 20.06.2013 12:36

Dziękuję za szybką odpowiedź. Widzę że większe zakupy połączymy z wyprawą do Krk czy Baski.
Czytałam relacje. Apartament mam zarezerwowany. Zastanawiam się nad plażami płatnymi. Czy są płatne od osoby czy za auto?
Jeśli płatne np ta piaskowa to czy za parking też się płaci.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 20.06.2013 12:44

Nie ma płatnych plaż :) W Krk miejsca do parkowania poza centrum są darmowe a w Baska zdala od plaży tez znajdziesz coś darmowego natomiast przy plaży są zamknięte parkingi ale nie pamiętam ile płaciliśmy, coś miedzy 5-7kn za 1h chyba
maksikaz
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 23.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksikaz » 20.06.2013 13:01

Sklpey są, supermarkety też , ale drożej około 30% niż np w okolicach Rijeki
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 20.06.2013 13:02

maksikaz napisał(a):Sklpey są, supermarkety też , ale drożej około 30% niż np w okolicach Rijeki


Ceny w Konzumie na Krk były takie same jak w gazetce na stronie.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 11.07.2017 06:40

Witam. Mama pytanie szukam sklepu na KRK gdzie beda mógł kupić pilnik do metalu. Muszę coś naprawić a nie wiem gdzie go szukać. Jestem w Basce ale tu nikt nie wie gdzie takie coś mogę kupić. Może ktoś wie?

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone