Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyspa Brać / BOL???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pietrekkk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2005
wyspa Brać / BOL???

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietrekkk » 28.07.2005 07:39

Witam. Wybieram się we wrzesniu do Chorwacji. Chciałbym wykupic juz noclegi w hotelu z oferty bp SKARPA. Najkorzystniejszą ofertę mają na wyspie Brać. Zastanawiam się czy warto???? Na tym forum nie umiem znaleźć żadnych informacji o tej wyspie. Byc może było już coś w jakimś wątku. Jeśli tak to proszę o link. A wogóle co sądzicie o wyspie Brać??? Dziekuje za pomoc:)
mamrotek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamrotek » 28.07.2005 16:33

najciekawsze są okolice BOL. Vidowa Góra, Pustelnia BLACA, fajne plażyczki na wysokości Murvicy
maciek_l
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 09.08.2005
Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek_l » 09.08.2005 09:42

Wyspa bardzo mi się podoba. Ja spędzałem urlop w Supetarze. Miłe miasteczko można bez problemu załatwić kwaterę na miejscu. Nasi znajomi za 120zł mieli piękne mieszkanie w widokiem na morze i Split.
Na wyspie z tego co wiem są 2 kempingi. Jeden pod Supetarem na rodzie przy rozjeździe na pałudnie. Dla mnie Bol jest przereklamowany.
Proponuje znalezienie kwatery w jakiejs z małej miejscowości typu Spicka<?>. Koniecznie będąc na Bracu wybierzcie sie na całodniową wycieczke po wyspie. Zajrzyjscie do Skripa najstarszej wioski na wyspie.
Bogusław Marinković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 15.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusław Marinković » 12.08.2005 00:37

#Widocznie Pan niepoznał wystarczająco wyspy jeżeli Pan twierdzi że na całej wyspie są aż 2 kampingi ponieważ w samej miejscowości BOL ich jest o ile się nie myle 5 lub 6 nie doliczając tych w innych miejscowościach.
Myślę, że spokojnie można by ich było naliczyć na całej wyspie około 10-ciu.
Czy BOL jest przereklamowany? ciężko mi się z Panem zgodzić ponieważ ma on już swoją tradycję i jest jak by na to wszytko nie patryć z roku na rok coraz bardziej oblegany - tylko dlaczego????

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone