Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajętym autem do Dubrovnika -- ubezpieczenie poza CRO?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jaceko
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.05.2013
Wynajętym autem do Dubrovnika -- ubezpieczenie poza CRO?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceko » 24.05.2013 08:27

Może mi pomożecie w decyzji, bo rozważam 2 opcje - z Lublina w okolice Splitu z noclegiem w Budapeszcie, lub autokarem z Wawy (muszę z LBN dojechać więc dodatkowe 3h :( ).
Niestety, dojazd własnym autem to jednak ryzyko. Co prawda OC obowiązuje w CRO, ale dojazd do Dybrovnika, Mostaru czy Kotoru to właściwie konieczność posiadania zielonej karty (sprawdzam ile toto kosztuje).
Niestety, nie mam AC, po trafieniu w ciągu ostatniego roku kamieniem w przednią szybę i nienamierzonym sprawcy szkody parkingowej, AC+ASS kosztowałoby mnie fortunę (ponad 3k).
Jak pojadę autokarem, to na miejscu chcę wypożyczyć jakieś małe auto (już sprawdziłem, że razem z benzyną na 5-6 dni, wyniesie mnie to ok 1000-1200zł). Pytanie, czy takim wypożyczonym będę mógł wjechać na teren BiH oraz ewentualnie MN.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Wynajętym autem do Dubrovnika -- ubezpieczenie poza CRO?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone