Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Misiek80
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek80 » 12.08.2018 21:54

Mam nadzieję że znajdę apartament na miejscu w Baśka Voda lub okoliczne miejscowości od 18.08 do 25.08 dla w kwocie do 60 euro ( 2 dorosłe i dziecko).
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 12.08.2018 22:12

My śmigamy do CRO od 1999 roku (poza 2010 w którym nigdzie nie byliśmy bo mieliśmy remont i pieniążki poszły na ten cel) i nigdy nam się nie zdarzyło płacić za mieszkanie w kunach. Zawsze płaciliśmy w euro a przed tym w markach niemieckich. Teraz też bym się nie wypuscił w sezonie bez wcześniejszej rezerwacji.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 13.08.2018 07:29

Po wyjeździe z promu w Supetar stał jeden naganiacz z kartką wczoraj. Po liczbie aut z obcymi rejestracjami i parkingami na full raczej ciężko obecnie o Apartman. Tłumy.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 13.08.2018 07:34

Z tego co piszecie to jednak dobrze, ze w sobote jednak wrocilismy ze Słowacji do domu :)
oj kusiło na ślepo jechać choćby na Istrie tylko potem spać w aucie? tak nie bardzo ;)
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 13.08.2018 10:30

Mimo waszych jakże pesymistycznych informacji na temat spontanu, ja we środe jadę do Baska Voda i tam bede szukać apartamentu i wątpie abym zmuszony został do spania w aucie. Ale o tym napiszę juz po przyjeździe , podziele sie wrażeniami z szukania lokum :D
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 13.08.2018 10:45

koniecznie napisz, bo patrząc np na booking to apartmani w ludzkich cenach niemalże brak w tym terminie w BV
aluszczak
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) aluszczak » 13.08.2018 10:59

Wrocilismy z Braci dwa dni temu Bylismy w Povlji (baza), Postirze ,Supertarze i Puscicy osobiscie nie widzialam naganiaczy jak i kartek free.
atri
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) atri » 13.08.2018 11:27

o to będę miał konkurenta w szukaniu lokum w BV :) my będziemy środę rano - a ceny na booking faktycznie zaporowe,
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 13.08.2018 12:50

No to kolego, jak będziesz szukać apartamentu dla siebie w Baśka Voda to poszukaj i dla nas , my jedziemy w trzy osoby; ja , żona i syn i szukamy dwóch pokoji, kuchni, łazienki, tarasu oczywiście klima i blisko wody . Gdybyś miał możliwość namierzyć taki obiekt i w dobrej cenie to my będziemy chętni. Może uda sie nam spotkać tam na miejscu i razem spedzić troszke czasu przy pifku i lodach :D
ckmichal
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ckmichal » 13.08.2018 13:17

Miałem jechac w tym roku w ciemno do Baśki ale w sobotę przysiadłem i przy pomocy portalu apartamentywchorwacji.pl napisałem około 20 maili i dostałem dwie odpowiedzi, że mają wolne apartamenty w terminie jaki mnie interesował czyli 16-24.08. Udalo mi się zarezerować na ul. Radica 200m od plaży za 60euro/ dzień.
maniek21
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek21 » 13.08.2018 14:17

A jak z parkingiem w tamtym miejscu? Często widzę fajne oferty, ale nie ma nic o parkingu i zawsze obawiam się, że auto będzie stało gdzieś na ulicy albo co gorsza, że będę musiał prosić trzech sąsiadów o wyjechanie swoimi bym mógł ruszyć (widziałem takie).
keyworks
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) keyworks » 13.08.2018 18:34

Witam, dzisiaj o 9 wyladowalismy w Tucepi. Pierwotnie miała być Podgóra, ale żonie się wizualnie to miejsce nie podobało i wróciliśmy do Tucepi, jak rok temu.

Faktycznie mniej apartamentów wolnych, ale jakieś są. W Podgórze też widziałem osoby siedzące przed apartamentami, ale myślałem że będzie ich nieco więcej. W Tucepi udało nam się finalnie znaleźć fajne miejsce, apartament przystosowany dla 5 osób, my jesteśmy we 3 dorosłych. Klima, bardzo duży taras, kuchnia, 2 pokoje - 70 euro za 3 osoby.

Nie ukrywam mieliśmy dużo szczęścia, bo już mieliśmy kierować się w inną stronę, ale to była ostatnia deska ratunku. Jak się okazało był wolny apartament, właściciela pytałem o kolejne tygodnie - fully booked.

Reasumując, nie jest łatwo, ale coś się zawsze powinno znaleźć :)
przemek673
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek673 » 14.08.2018 19:22

W Tucepi ciężko dziś było o coś rozsądnego. Dużo lepiej sytuacja w BV, tutaj był większy wybór. Najwięcej wolnych apartamentów od strony Breli, ale znalezienie apartamentu z tarasem, widokiem na morze i bliskością plaży raczej graniczy z cudem (jeśli ktoś na to liczy). Cenowo od 40-50 euro dla 2 osób, były także apartamenty 2+2.
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 14.08.2018 23:21

Ja jutro startuję do Baśka Voda i jesli tam nie trafie nic konkretnego, jade do Makarskiej :)
atri
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) atri » 15.08.2018 13:17

hej, ho, na gorąco z baśki, dojazd warszawa - zylina - bratyslawa - wieden - graz - baśka 14h, byliśmy ok 10 rano, kwater sporo, obejrzeliśmy ok 10 apartamentów 2+2, standard różny ceny od 70 do 120 euro/doba. Jest z czego wybierać. My mamy na poddaszu za 100 euro, taniej jest gorszy standard, generalnie ceny w tym roku kosmos!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 391
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone