Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Postnapisał(a) Mikromir » 06.07.2016 12:16

Druga opcja to odwołane rezerwacje. Ludzie rezerwują apartamenty przez booking z opcją bezpłatnej rezygnacji. No i rezygnują w przepisowym terminie...
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Postnapisał(a) natalia13 » 06.07.2016 12:33

Mikromir napisał(a):Druga opcja to odwołane rezerwacje. Ludzie rezerwują apartamenty przez booking z opcją bezpłatnej rezygnacji. No i rezygnują w przepisowym terminie...

no to tej wersji będę się trzymała z nadzieją że coś znajdę po 20-stym sierpnia :wink:
agnes300
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.07.2016

Postnapisał(a) agnes300 » 06.07.2016 12:40

Jak wystawiony jest szyld z napisem apartamenty lub/i pokoje to znaczy ze są wolne w tym czasie?
Izabela3
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2016

Postnapisał(a) Izabela3 » 07.07.2016 10:43

Witam
To mój pierwszy raz na forum, zawsze tylko podczytywałam :D
20.08. wybieramy się do CRO po raz trzeci (pierwszy raz Tucepi, drugi Pag) i w obu przypadkach rezerwowaliśmy apartamenty wcześniej. Tym razem kierunek Trpanj lub Orebić na półwyspie Plejesac.
Rozesłałam masę mail i ku memu zdziwieniu sporo apartamentów jest wolnych, chociaż takich z 3 sypialniami już dużo mniej a na takim nam zależy (3 małżeństwa w tym 1 z dwójką dzieci).


Czy ktoś jechał w te rejony w ciemno i udało się znaleźć coś na miejscu?
Będę wdzięczna za info.
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Postnapisał(a) Edikol » 07.07.2016 11:02

A może ktoś podrzuci jak jest z wyjazdami w ciemno od Baśki, Krk, z góry dziękuje.
Izabela3
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2016

Postnapisał(a) Izabela3 » 07.07.2016 11:08

Edikol napisał(a):A może ktoś podrzuci jak jest z wyjazdami w ciemno od Baśki, Krk, z góry dziękuje.


Znajomi znajomej byli w KRK i bez problemu znaleźli 4 +2 ... no ale to był czerwiec.
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Postnapisał(a) Edikol » 07.07.2016 11:59

Ja na początku sierpnia planuje pojechać.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 07.07.2016 15:24

Edikol napisał(a):Ja na początku sierpnia planuje pojechać.

To sobie odpuść.
Chyba najgorsze miejsce w tym terminie.
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Postnapisał(a) micham » 07.07.2016 20:31

amator33 napisał(a):Nie wiem.ale było tego sporo. I przy jadranxe. I od zjazdu w dół wzdłuż ulicy wewnątrz miejscowości stali z tabliczki. W breli przy głównej też stali. I w omisia na wylotowej w kier Makarskiej. O ceny nie pytalam



potwierdzam, jestem na miejscu i ludzie z tabliczkami prawie wychodzą pod samochód. dużo tabliczek. wystarczy zatrzymać się, zapytać. jak nie spodoba się w oferowanym przez właściciela to zawoła sąsiada :)
co innego jeśli chodzi o plażę. jeśli początek lipca to jeszcze nie jest sezon to nie wyobrażam sobie plaży w sezonie :) chyba człowiek siedzi na człowieku wtedy :)

bardzo dużo jest kwater bez nazw. właściciele może nawet wcale nie ogłaszają się w internecie. na ulicach ludzi dużo, ale kwater też jeszcze dużo.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Postnapisał(a) mervik » 07.07.2016 21:01

anakin napisał(a):
Edikol napisał(a):Ja na początku sierpnia planuje pojechać.

To sobie odpuść.
Chyba najgorsze miejsce w tym terminie.


..no chyba że parę km od plaży :wink:
delfin2525
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2013

Postnapisał(a) delfin2525 » 08.07.2016 11:11

Jestem w makarskiej , przy wjezdzie sporo osob z tabliczkami o wolnych apartamentach. Tak wiec jak narazie mozna smialo w ciemno :)
sklawin86
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.01.2016

Postnapisał(a) sklawin86 » 08.07.2016 11:54

Izabela3 napisał(a):Witam
To mój pierwszy raz na forum, zawsze tylko podczytywałam :D
20.08. wybieramy się do CRO po raz trzeci (pierwszy raz Tucepi, drugi Pag) i w obu przypadkach rezerwowaliśmy apartamenty wcześniej. Tym razem kierunek Trpanj lub Orebić na półwyspie Plejesac.
Rozesłałam masę mail i ku memu zdziwieniu sporo apartamentów jest wolnych, chociaż takich z 3 sypialniami już dużo mniej a na takim nam zależy (3 małżeństwa w tym 1 z dwójką dzieci).


Czy ktoś jechał w te rejony w ciemno i udało się znaleźć coś na miejscu?
Będę wdzięczna za info.



Byłem bodajże w tym samym terminie w 2013 w Orebicu. Kwater szukałem na miejscu na własną rękę bo tak zawsze robię, wyjątkiem jest ten rok (trochę się przestraszyłem zapowiadanego najazdu turystów na Cro więc zarezerwowałem). Szału nie było, chodziłem od domu do domu i wszędzie Chorwaci rozkładali ręce, próbowali dzwonić po znajomych ale bez skutku. Udało się po dłuższym czasie. O standardzie lepiej nie pisać, sytuacje ratował taras. Za 2 pary płaciliśmy bodajże 70 euro po zbiciu ceny. Gospodynią była starsza pani, dla nas była ok poza nagłym wchodzeniem do apartamentów ( 8O ), ale mieszkający nad nami imprezowi rodacy wyraźnie nie przypadli jej do gustu bo tłukła im w środku nocy szczotką na kiju po balkonie i drzwiach :lol: .

Dla porównania tydzień później w Makarskiej znalazłem kwaterę w ciągu 15 minut w drugiej linii brzegowej bezpośrednio za hotelem Biokovo w tej samej cenie.
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Postnapisał(a) natalia13 » 08.07.2016 13:25

micham napisał(a):
amator33 napisał(a):Nie wiem.ale było tego sporo. I przy jadranxe. I od zjazdu w dół wzdłuż ulicy wewnątrz miejscowości stali z tabliczki. W breli przy głównej też stali. I w omisia na wylotowej w kier Makarskiej. O ceny nie pytalam



potwierdzam, jestem na miejscu i ludzie z tabliczkami prawie wychodzą pod samochód. dużo tabliczek. wystarczy zatrzymać się, zapytać. jak nie spodoba się w oferowanym przez właściciela to zawoła sąsiada :)
co innego jeśli chodzi o plażę. jeśli początek lipca to jeszcze nie jest sezon to nie wyobrażam sobie plaży w sezonie :) chyba człowiek siedzi na człowieku wtedy :)

bardzo dużo jest kwater bez nazw. właściciele może nawet wcale nie ogłaszają się w internecie. na ulicach ludzi dużo, ale kwater też jeszcze dużo.


No to jest nadzieja że coś się znajdzie bo przecież to już taki wakacyjny sezon. Proszę o dalsze relacje tych co będą na Riwierze odnośnie dostępności apartamentów.
Izabela3
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2016

Postnapisał(a) Izabela3 » 08.07.2016 14:23

sklawin86 napisał(a):
Izabela3 napisał(a):Witam
To mój pierwszy raz na forum, zawsze tylko podczytywałam :D
20.08. wybieramy się do CRO po raz trzeci (pierwszy raz Tucepi, drugi Pag) i w obu przypadkach rezerwowaliśmy apartamenty wcześniej. Tym razem kierunek Trpanj lub Orebić na półwyspie Plejesac.
Rozesłałam masę mail i ku memu zdziwieniu sporo apartamentów jest wolnych, chociaż takich z 3 sypialniami już dużo mniej a na takim nam zależy (3 małżeństwa w tym 1 z dwójką dzieci).


Czy ktoś jechał w te rejony w ciemno i udało się znaleźć coś na miejscu?
Będę wdzięczna za info.



Byłem bodajże w tym samym terminie w 2013 w Orebicu. Kwater szukałem na miejscu na własną rękę bo tak zawsze robię, wyjątkiem jest ten rok (trochę się przestraszyłem zapowiadanego najazdu turystów na Cro więc zarezerwowałem). Szału nie było, chodziłem od domu do domu i wszędzie Chorwaci rozkładali ręce, próbowali dzwonić po znajomych ale bez skutku. Udało się po dłuższym czasie. O standardzie lepiej nie pisać, sytuacje ratował taras. Za 2 pary płaciliśmy bodajże 70 euro po zbiciu ceny. Gospodynią była starsza pani, dla nas była ok poza nagłym wchodzeniem do apartamentów ( 8O ), ale mieszkający nad nami imprezowi rodacy wyraźnie nie przypadli jej do gustu bo tłukła im w środku nocy szczotką na kiju po balkonie i drzwiach :lol: .

Dla porównania tydzień później w Makarskiej znalazłem kwaterę w ciągu 15 minut w drugiej linii brzegowej bezpośrednio za hotelem Biokovo w tej samej cenie.



My wybieramy się w 3 rodziny i zależy nam na 3 niezależnych sypialniach, żeby nikt nie musiał spać w kuchni ;) I powiem, że lekko nie jest. Po tym co napisałeś już jestem pewna, że wyjazd w ciemno to zły pomysł :(

Willa Antonia ma ponoć taką gospodynię, która mówią, że powinna być klawiszem :wink:
Nie to, że zamierzamy imprezować nie wiadomo jak ale kiedyś w Słowackim Raju mieliśmy też właśnie taką, która lubiła sobie wchodzić do pokoi a co lepsze zamykać nas w domu gdy wychodziła do kościoła :wink: :wink: :wink:
Także Antonia też odpadła :D
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Postnapisał(a) valdemar » 09.07.2016 20:23

Izabela3 napisał(a):
sklawin86 napisał(a):
Izabela3 napisał(a):Witam
To mój pierwszy raz na forum, zawsze tylko podczytywałam :D
20.08. wybieramy się do CRO po raz trzeci (pierwszy raz Tucepi, drugi Pag) i w obu przypadkach rezerwowaliśmy apartamenty wcześniej. Tym razem kierunek Trpanj lub Orebić na półwyspie Plejesac.
Rozesłałam masę mail i ku memu zdziwieniu sporo apartamentów jest wolnych, chociaż takich z 3 sypialniami już dużo mniej a na takim nam zależy (3 małżeństwa w tym 1 z dwójką dzieci).


Czy ktoś jechał w te rejony w ciemno i udało się znaleźć coś na miejscu?
Będę wdzięczna za info.



Byłem bodajże w tym samym terminie w 2013 w Orebicu. Kwater szukałem na miejscu na własną rękę bo tak zawsze robię, wyjątkiem jest ten rok (trochę się przestraszyłem zapowiadanego najazdu turystów na Cro więc zarezerwowałem). Szału nie było, chodziłem od domu do domu i wszędzie Chorwaci rozkładali ręce, próbowali dzwonić po znajomych ale bez skutku. Udało się po dłuższym czasie. O standardzie lepiej nie pisać, sytuacje ratował taras. Za 2 pary płaciliśmy bodajże 70 euro po zbiciu ceny. Gospodynią była starsza pani, dla nas była ok poza nagłym wchodzeniem do apartamentów ( 8O ), ale mieszkający nad nami imprezowi rodacy wyraźnie nie przypadli jej do gustu bo tłukła im w środku nocy szczotką na kiju po balkonie i drzwiach :lol: .

Dla porównania tydzień później w Makarskiej znalazłem kwaterę w ciągu 15 minut w drugiej linii brzegowej bezpośrednio za hotelem Biokovo w tej samej cenie.



My wybieramy się w 3 rodziny i zależy nam na 3 niezależnych sypialniach, żeby nikt nie musiał spać w kuchni ;) I powiem, że lekko nie jest. Po tym co napisałeś już jestem pewna, że wyjazd w ciemno to zły pomysł :(

Willa Antonia ma ponoć taką gospodynię, która mówią, że powinna być klawiszem :wink:
Nie to, że zamierzamy imprezować nie wiadomo jak ale kiedyś w Słowackim Raju mieliśmy też właśnie taką, która lubiła sobie wchodzić do pokoi a co lepsze zamykać nas w domu gdy wychodziła do kościoła :wink: :wink: :wink:
Także Antonia też odpadła :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 327
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone