Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2016 13:01

Jak pierwszy to wypada kilka słów powiedzieć:

absolutnie nie radzę w tym czasie pojechać na wyspę Krk w ciemno :!:
Baśka jest totalnie oblężona i naprawdę ciężko jest coś znaleźć w dobrej cenie :!:
Poza tym nikt tam nie stoi z tabliczkami, że oferuje noclegi, trzeba iść do agencji turystycznych lub pukać od drzwi do drzwi :roll:
Ceny są takie, jak się dowiedziałaś :roll:

Vrbnik to nie mieścina, to jest wioska, bardzo ładna :D
Życia nocnego brak,
za to żeby z plaż dostać się do centrum miejscowości trzeba ostro drałować pod górę :!:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5795
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 16.06.2016 18:52

justyna_klb napisał(a):Zaznaczam, że jest to nasz pierwszy wyjazd dlatego proszę o wyrozumiałość ;) :D

A czytałaś wcześniejsze posty w tym wątku :?: :?

Wyspa Krk (Baśka w szczególności) oraz Makarska i Brela w Dalmacji to najbardziej oblegane miejsca w Chorwacji a termin w którym chcecie jechać to szczyt sezonu. Konsekwencje "jazdy w ciemno" raczej łatwe do przewidzenia 8O
justyna_klb
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 15.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna_klb » 17.06.2016 12:07

greenrs napisał(a):
justyna_klb napisał(a):Zaznaczam, że jest to nasz pierwszy wyjazd dlatego proszę o wyrozumiałość ;) :D

A czytałaś wcześniejsze posty w tym wątku :?: :?

Wyspa Krk (Baśka w szczególności) oraz Makarska i Brela w Dalmacji to najbardziej oblegane miejsca w Chorwacji a termin w którym chcecie jechać to szczyt sezonu. Konsekwencje "jazdy w ciemno" raczej łatwe do przewidzenia 8O



Dzięki bardzo za 'wyrozumiałość' wybacz ale ten wątek ma ponad 300 stron i przeglądałam go dosyć długi czas i różne napotkałam opinie na ten temat, stąd moje pytanie... Zdaję sobie sprawę, że to szczyt sezonu i miejscowość Baśka jest popularna wśród turystów, ale stwierdziłam ze nie szkodzi zapytać... Wybacz jeżeli Cie uraziłam, następnym razem przeczytam każdy post po dwa razy i po kilku miesiącach lektury będę już wiedzieć lepiej :) Może już zacznę teraz to do następnych wakacji będę 'obeznana' w temacie ;) pozdrawiam ;)


Lednice ---> dziękuję bardzo za Twoją opinię, właśnie o to mi chodziło, konkrety!

Będę w takim razie rezerwować coś już teraz póki jeszcze coś jest dostępne ;)

Pozdrawiam wszystkich i udanych wakacji! Mam nadzieję, że Chorwacja nas nie zawiedzie i się w niej rozkochamy jak większość z Was :D
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5795
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 17.06.2016 12:27

justyna_klb napisał(a):Dzięki bardzo za 'wyrozumiałość' wybacz ale ten wątek ma ponad 300 stron i przeglądałam go dosyć długi czas i różne napotkałam opinie na ten temat, stąd moje pytanie... Zdaję sobie sprawę, że to szczyt sezonu i miejscowość Baśka jest popularna wśród turystów, ale stwierdziłam ze nie szkodzi zapytać... Wybacz jeżeli Cie uraziłam, następnym razem przeczytam każdy post po dwa razy i po kilku miesiącach lektury będę już wiedzieć lepiej :) Może już zacznę teraz to do następnych wakacji będę 'obeznana' w temacie ;) pozdrawiam ;)

Bez obaw. Nie uraziłaś mnie w najmniejszym stopniu :D Nikt nie każe Ci czytać całego wątku i postów sprzed kilku lat. Sytuacja w Chorwacji zmienia się z roku na rok więc nie miałoby to najmniejszego sensu. Wystarczy przeczytać kilkanaście ostatnich stron dotyczących tego roku.
Wydaje mi się, że również udzieliłem Ci konkretnej odpowiedzi. Sam byłem zawsze gorącym zwolennikiem jazdy "w ciemno" bo po prostu lubię pomacać towar zanim kupię :oczko_usmiech:
Wszystkie moje dotychczasowe wyjazdy do Chorwacji odbywały się właśnie w ten sposób i nigdy większych problemów nie miałem. W tym roku jednak ze względu na wiadome okoliczności sytuacja zmieniła się diametralnie. Nie odważyłbym się jechać w ciemno do Chorwacji w lipcu lub sierpniu.
Jeśli jednak podejmiesz to ryzyko to życzę szczęścia w poszukiwaniu apartamentu i udanych wakacji.
shoggoth
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) shoggoth » 20.06.2016 12:26

Cześć,
Proszę forumowiczów o radę....tak się złożyło że na ostatnia chwilę padła decyzja o wyjeździe 25.06 i chcemy obrać kierunek Primosten. Będzie szansa na złapanie czegoś na miejscu?
Ewentualnie proszę o jakieś namiary 2+1 (dzieciak 3latek)
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 20.06.2016 13:14

shoggoth napisał(a):Cześć,
Proszę forumowiczów o radę....tak się złożyło że na ostatnia chwilę padła decyzja o wyjeździe 25.06 i chcemy obrać kierunek Primosten. Będzie szansa na złapanie czegoś na miejscu?
Ewentualnie proszę o jakieś namiary 2+1 (dzieciak 3latek)

mysle , ze do 10.07 jest duza szansa na znalezienie czegos w ciemno, ale lepiej cos poszukac na szybko w necie bez zaliczki :papa:
luki041
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki041 » 20.06.2016 14:30

Witam.
Zaczne od tego iz w chorwacji byłem juz 5 razy, ale ostatni moj raz byl 3 lata temu, zawsze wyjazd w ciemno w 8 osob. Zawsze udawalo sie cos znalezc (chociaz czasem bylo trzeba szukac ok 5 godzin). W tym roku planuje pojechac tylko z moja dziewczyna na ok 10/12 nocy w 2 polowie sierpnia lub jego koncowce. Tylko tym razem bardziej sie obawiam niz zwykle mimo iz jedziemy tylko w 2 osoby i niby powinno byc latwiej.. Co sadzicie? Dla 2 osob mysle nie powinno byc wielkiego problemu w obojetnie jakim terminie? Czy moze nie warto ryzykowac w tym roku i cos zarezerwowac? I druga sprawa co napisze wszystko w jednym poscie jak z pogoda w końcówce sierpnia poczatku wrzesnia? Planujemy jechac jak najbardziej na poludnie. Dzieki z gory za odpowiedzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2016 14:40

luki041 napisał(a):Witam.
I druga sprawa co napisze wszystko w jednym poscie jak z pogoda w końcówce sierpnia poczatku wrzesnia? Planujemy jechac jak najbardziej na poludnie. Dzieki z gory za odpowiedzi.

Witam
Druga sprawa w innym dziale >>> pogoda-i-klimat-f7.html
Paniczme
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paniczme » 21.06.2016 14:28

Witam

Mamy zamiar jechać 2 pary (4 os.) 27.06.16-05.07.16 do Chorwacji. Jest sens w tym terminie jechać w ciemno, jeśli tak to do jakiej miejscowości najlepiej ?

Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2016 14:34

Paniczme napisał(a):Witam

Mamy zamiar jechać 2 pary (4 os.) 27.06.16-05.07.16 do Chorwacji. Jest sens w tym terminie jechać w ciemno, jeśli tak to do jakiej miejscowości najlepiej ?

Pozdrawiam.

Witam.
Na rezerwację 6 dni przed wyjazdem to raczej za późno.
Polecam szukać czegoś na miejscu np. w Pakoštane lub w Promošten
Lub w Tribunj >>> tribunj-t30193-45.html#p1739317
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.06.2016 15:02

Dario coś pisał że mu się jakaś kwatera w Srimie i Tribunj zwolniła
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 21.06.2016 20:00

cześć, czytam to forum już od dłuższego czasu, bo już od bardzo dawna planujemy wyjazd do tego pięknego kraju. w końcu na początku roku zapadła decyzja, urlop zaklepany, wyjeżdżamy 30 czerwca na 9 dni :) kierunek riwiera makarska. na miejscu planujemy być 1 lipca rano.

czytam i czytam i im bliżej wyjazdu i z każdym kolejnym postem w tym temacie mam obawy co do wyjazdu w ciemno :/ z tego co wyczytałam w tym roku Chorwacja bedzie bardziej oblegana niż dotychczas, no ale w naszym przypadku nie ma już chyba sensu na tydzień przed wyjazdem zaklepywać jakąś kwaterę. a mamy plan, żeby zatrzymywać się i jak nie w jednej miejscowości to w następnej szukać apartamentu.

czy może ktoś z forumowiczów właśnie wrócił lub jest na miejscu i chciałby podzielić się spostrzeżeniami jak teraz wygląda sytuacja z kwaterami? była bym wdzięczna . pozdrówka
luki041
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki041 » 21.06.2016 20:48

micham napisał(a):cześć, czytam to forum już od dłuższego czasu, bo już od bardzo dawna planujemy wyjazd do tego pięknego kraju. w końcu na początku roku zapadła decyzja, urlop zaklepany, wyjeżdżamy 30 czerwca na 9 dni :) kierunek riwiera makarska. na miejscu planujemy być 1 lipca rano.

czytam i czytam i im bliżej wyjazdu i z każdym kolejnym postem w tym temacie mam obawy co do wyjazdu w ciemno :/ z tego co wyczytałam w tym roku Chorwacja bedzie bardziej oblegana niż dotychczas, no ale w naszym przypadku nie ma już chyba sensu na tydzień przed wyjazdem zaklepywać jakąś kwaterę. a mamy plan, żeby zatrzymywać się i jak nie w jednej miejscowości to w następnej szukać apartamentu.

czy może ktoś z forumowiczów właśnie wrócił lub jest na miejscu i chciałby podzielić się spostrzeżeniami jak teraz wygląda sytuacja z kwaterami? była bym wdzięczna . pozdrówka


Cześć. Można wiedzieć w ile osób jedziecie? :wink:
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 21.06.2016 20:50

ja i mąż
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 21.06.2016 20:54

chcieliśmy w zeszłym roku, ale czas nam na to nie pozwalał, a słyszeliśmy wtedy, ze nie ma problemu " jedźcie, nie patrzcie na nic". no ale wiele osób na forum jednak nie decyduje się w tym roku na taki wyjazd. zależy nam na apartamencie dla dwojga, fajnie gdyby był z widokiem na morze, nie musi być super standard bo mamy zamiar dużo przebywać nad wodą i jeździć na wycieczki głównie do Splitu i obowiązkowo Dubrownik. nie chcę się rozczarować chodząc od domu do domu bez efektu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 319
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone