Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 05.12.2017 19:30

travel napisał(a): A jutro czeka nas przeprowadzka :D :papa: :papa: :papa: :papa:

Też mieliśmy się w tych dniach przeprowadzać do Cro, ale.... kiepskie prognozy pogody w Dalmacji zdecydowały
o pozostaniu jeszcze w MNE przez pięć dni :D
Zawsze to parę kilometrów dalej na południe czyli.... bliżej do Afryki :wink:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 19:32

maslinka napisał(a):Pięknie pokazałaś Kotor pełen kotów i Monastyr Ostrog :) Wspaniałe zdjęcia!

Dzięki :D

maslinka napisał(a):Nadrobiłam zaległości i teraz się z Wami przeprowadzam :mrgreen: Tylko dokąd :?:


Witam na moim pokładzie. Lepiej późno niż wcale :D
Wprawdzie u mnie cyców nie uświadczysz , ale myślę że cyce Kapitańskiej Baby wystarczą za wszystkie cyce świata :oczko_usmiech:

A przeprowadzka będzie do znanego i szczegółowo opisanego miejsca w Chorwacji :papa: :papa: :papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 19:43

piekara114 napisał(a):Przeprowadzka do Orebicia :D

Różowe góry są super.


No i zepsułaś niespodziankę :roll: :smo:
krakusowa napisał(a):
travel napisał(a): A jutro czeka nas przeprowadzka :D :papa: :papa: :papa: :papa:


Też mieliśmy się w tych dniach przeprowadzać do Cro, ale.... kiepskie prognozy pogody w Dalmacji zdecydowały
o pozostaniu jeszcze w MNE przez pięć dni :D
Zawsze to parę kilometrów dalej na południe czyli.... bliżej do Afryki :wink:


Ciekawe jaką mieliście pogodę w MNE , bo my w CRO jak zwykle w kratkę.
Choć powtarzam po raz 10 ,że taka pogoda w CRO we wrześniu jest 10 razy lepsza niż w sezonie nad Bałtykiem :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15680
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.12.2017 21:07

travel napisał(a):No i zepsułaś niespodziankę :roll: :smo:

Przepraszam :( :( Myślałam, że jak na początku zagadka rozwiązana to można....ale będę już cicho siedzieć....
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 21:15

piekara114 napisał(a):
travel napisał(a):No i zepsułaś niespodziankę :roll: :smo:

Przepraszam :( :( Myślałam, że jak na początku zagadka rozwiązana to można....ale będę już cicho siedzieć....


Przecież żartowałam :lol: :smo:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 05.12.2017 21:18

Dobrze, że nazwałaś ten kolor, którym niebo pomalowało zbocza, bo ja znam generalnie 3 kolory. Biały, czarny i inny... A poważniej, to kurczę, ile to ślicznych miejsc na świecie. Aha, a nie masz gdzieś uchwyconego w podobnym stanie forda "Alosza" - jeśli Tobie, lub mężowi to coś mówi;)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 21:25

Abakus68 napisał(a):Dobrze, że nazwałaś ten kolor, którym niebo pomalowało zbocza, bo ja znam generalnie 3 kolory. Biały, czarny i inny... A poważniej, to kurczę, ile to ślicznych miejsc na świecie.

To i tak znasz sporo kolorów,jak na faceta :lol:

Abakus68 napisał(a): Aha, a nie masz gdzieś uchwyconego w podobnym stanie forda "Alosza" - jeśli Tobie, lub mężowi to coś mówi;)

Niestety zaporożców nigdzie nie widziałam :papa:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 05.12.2017 21:32

No widzisz, a w moich stronach tak się nazywało model łady WAZ 2101 Żiguli.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 21:47

Abakus68 napisał(a):No widzisz, a w moich stronach tak się nazywało model łady WAZ 2101 Żiguli.


A widzisz,ja mieszkam 300km na zachód - a to już prawdziwy polski dziki zachód i tu wszystkie nazwy są inne.
Ja zawsze z domu wychodzę na dwór ,a Ty?
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 05.12.2017 21:52

Iza... Ja się urodziłem w Lubsku... Uczyłem się w Jasieniu i Szprotawie. Studiowałem w Poznaniu. Dla mnie dziki zachód to festiwale w Zielonej Górze i wariacje w Gubinie. Dla mnie w lesie rosną jagody a nie borówki, a człowiek wychodzi na dwór, bo na polu to żąłby zboże co najwyżej lub zbierał kanie. No może dla mnie też i sklep a nie piwnica, bana a nie pociąg takoż bryzgane kartofle... Ale to już studenckie naleciałości.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 22:10

Abakus68 napisał(a):Iza... Ja się urodziłem w Lubsku... Uczyłem się w Jasieniu i Szprotawie. Studiowałem w Poznaniu. Dla mnie dziki zachód to festiwale w Zielonej Górze i wariacje w Gubinie. Dla mnie w lesie rosną jagody a nie borówki, a człowiek wychodzi na dwór, bo na polu to żąłby zboże co najwyżej lub zbierał kanie. No może dla mnie też i sklep a nie piwnica, bana a nie pociąg takoż bryzgane kartofle... Ale to już studenckie naleciałości.


Chwilę to trwało,bo sprawdzałam gdzie to Lubsko i Jasień.
I te piękne lasy zostawiłeś dla zasmogowanego Krakowa i teraz wychodzisz na pole zamiast na dwór :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 05.12.2017 22:14

Mieszkam w Rząsce. Otwieram drzwi na balkon i patrzę na lądujące 2 km dalej na Balicach samoloty. Dookoła zielono i wspaniali sąsiedzi. Jestem niecałe 100 km od miejsca, gdzie w 1633 roku po raz pierwszy zanotowano nazwisko, jakim się posługuję. To dziewiąte lokum w moim życiu i kto wie czy ostatnie. Przywiązuję się tylko do ludzi... I nigdy mi nie przejdzie przez usta, że idę na pole:)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 05.12.2017 22:42

Abakus68 napisał(a):Mieszkam w Rząsce. Otwieram drzwi na balkon i patrzę na lądujące 2 km dalej na Balicach samoloty. Dookoła zielono i wspaniali sąsiedzi. Jestem niecałe 100 km od miejsca, gdzie w 1633 roku po raz pierwszy zanotowano nazwisko, jakim się posługuję. To dziewiąte lokum w moim życiu i kto wie czy ostatnie. Przywiązuję się tylko do ludzi... I nigdy mi nie przejdzie przez usta, że idę na pole:)


Lokalizacja pod Twoim avatarem mnie zmyliła :?
Do Rząski smog krakowski pewnie nie dociera, no i za drzwiami masz tylko dwór :D
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 06.12.2017 09:53

Abakus68 napisał(a):Mieszkam w Rząsce. Otwieram drzwi na balkon i patrzę na lądujące 2 km dalej na Balicach samoloty. Dookoła zielono i wspaniali sąsiedzi. Jestem niecałe 100 km od miejsca, gdzie w 1633 roku po raz pierwszy zanotowano nazwisko, jakim się posługuję. To dziewiąte lokum w moim życiu i kto wie czy ostatnie. Przywiązuję się tylko do ludzi... I nigdy mi nie przejdzie przez usta, że idę na pole:)


Ja pracuję niedaleko, na ul. Balickiej ;)
I też wychodzę na dwór, bo urodziłam się w Gliwicach, pomimo tego, że dziadkowie pochodzili z okolic Krakowa i od dziecka spędzałam w Krakowie dużo czasu.
Pozdrawiam Krakowiaka :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 06.12.2017 13:27

travel napisał(a):
Do Rząski smog krakowski pewnie nie dociera, no i za drzwiami masz tylko dwór :D

Bo oni mają swojego smoga... rząskiego :oczko_usmiech: :wink:
A ja wychodzę na pole bo jestem rodowita krakowianka :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone