Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2017 11:30

Za 11 dni wracam do mojego drugiego domu :hearts: :-D

Doczekać się już nie mogę tego powrotu :roll:

Po czterech wakacyjnych pobytach w Chorwacji poczułam się tu jak w domu - a nawet lepiej.
Nie dziwię się Makłowiczowi ,że ma tu swój drugi dom - taki murowany.
Też bym tak chciała :(
Niestety fundusze pozwalają mi tylko na 2 tygodnie pobytu w roku .

Przez ten rok oczekiwania pozmieniały się trochę moje plany wyjazdowe .
Mój wyjazd miał być pod tajemniczym kryptonimem OKO, ale plany się zmieniły i z OKO robiło się coś co kojarzy się z nazwą popularnego banku czyli PKO :mrgreen:

Zobaczymy co z tego wyniknie - wyruszam 5.09.2017r :papa:
Ostatnio edytowano 07.10.2017 20:44 przez travel, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.08.2017 11:37

Czy to OKO czy PKO :wink:
Czekam na wynik :lol:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.08.2017 12:24

Przyłączam się do wracających do domu :wink: :wink: :wink:
Malowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 24.08.2017 14:46

Fajnie mieć wakacje jeszcze przed sobą. U nas niestety ze względu na dzieci wyjazdy tylko lipiec/sierpień. Chociaż w sumie już się przyzwyczaiłam do urlopu w sezonie i nie wiem czy bym wytrzymała aż do września.
Nie mniej - udanego wyjazdu i będę czekać na relację. I to OKO/PKO....
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2017 16:14

Malowa napisał(a):Fajnie mieć wakacje jeszcze przed sobą. U nas niestety ze względu na dzieci wyjazdy tylko lipiec/sierpień. Chociaż w sumie już się przyzwyczaiłam do urlopu w sezonie i nie wiem czy bym wytrzymała aż do września.
Nie mniej - udanego wyjazdu i będę czekać na relację. I to OKO/PKO....

Jak się czeka od lipca do września następnego roku to długo, ale ja jeżdżę od kilku lat we wrześniu to mi łatwiej .
Mam takie przedłużenie lata :D
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 24.08.2017 18:10

Udanego powrotu pożyczę i dyskretnie udam się w ślady podróżnicze pod zupełnie zakręconym kodem KRK :)
Magda O.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 25.08.2017 08:42

Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 09:29

Magda O. napisał(a):Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D

8O 8O 8O 8O 8O
szczęka mi opadła :papa:

AdamZ napisał(a):Udanego powrotu pożyczę i dyskretnie udam się w ślady podróżnicze pod zupełnie zakręconym kodem KRK :)

KRK - mogę prosić o rozkodowanie zakręconego kodu :mrgreen: :papa:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.08.2017 13:14

Magda O. napisał(a):Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D

Ja też. Dom i jeszcze knajpę.I pensjonacik :oczko_usmiech: To są te moje darmowe marzenia :mrgreen:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.08.2017 13:35

Katerina napisał(a):

Ja też. Dom i jeszcze knajpę.I pensjonacik :oczko_usmiech: To są te moje darmowe marzenia :mrgreen:

:D czasami faktycznie się spełniają...

Ceny domów w Chorwacji, o ile nie leżą nad samym morzem podobno są niższe niż w Polsce. Też mieliśmy kiedyś takie marzenia, ale cóż, ja to bym chciała dom nad morzem... :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 17:29

majeczka napisał(a):
Katerina napisał(a):

:D czasami faktycznie się spełniają...

Ceny domów w Chorwacji, o ile nie leżą nad samym morzem podobno są niższe niż w Polsce. Też mieliśmy kiedyś takie marzenia, ale cóż, ja to bym chciała dom nad morzem... :oczko_usmiech:

Na razie dom nad morzem .... a przynajmniej z widokiem na morze będę miała za 11 dni na 5 dni :roll:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.08.2017 17:37

travel napisał(a):Na razie dom nad morzem .... a przynajmniej z widokiem na morze będę miała za 11 dni na 5 dni :roll:
I tak trzymaj. Szklanka zawsze jest do połowy pełna :D
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 25.08.2017 17:53

travel napisał(a):KRK - mogę prosić o rozkodowanie zakręconego kodu :mrgreen: :papa:

Gdześ słyszałem że faceci są prości jak budowa syfonu. Wystarczy wiedzieć gdzie jest wajcha i ją nacisnąć żeby.. mniejsza zresztą o szczegóły :) Trzymając się zatem konwencji przyznam że skrót też nie może być skomplikowany. Na razie rozważam wybór jednego z wariantów:
Kiedy Rozsądek Kieruje - że to taka bliska Chorwacja
Krk Ratuje Kanikułę - cała nadzieja w Krk na ten sezon
Kto Rozumie Kobiety - retorycznie
i bardziej światowo w języku staroindiańskim:
Kulturna Razwjedka Kvarnera - znaczy szlakiem głagolicy
Przypuszczam że właściwe znaczenie skrótu wykluje się po szczęśliwym powrocie więc podane powyżej wersje proszę traktować jako prowizorkę (choć to bywa zdradliwe ) :mrgreen:
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 18:39

AdamZ napisał(a):
travel napisał(a):KRK - mogę prosić o rozkodowanie zakręconego kodu :mrgreen: :papa:

Gdześ słyszałem że faceci są prości jak budowa syfonu. Wystarczy wiedzieć gdzie jest wajcha i ją nacisnąć żeby.. mniejsza zresztą o szczegóły :) Trzymając się zatem konwencji przyznam że skrót też nie może być skomplikowany. Na razie rozważam wybór jednego z wariantów:
Kiedy Rozsądek Kieruje - że to taka bliska Chorwacja
Krk Ratuje Kanikułę - cała nadzieja w Krk na ten sezon
Kto Rozumie Kobiety - retorycznie
i bardziej światowo w języku staroindiańskim:
Kulturna Razwjedka Kvarnera - znaczy szlakiem głagolicy
Przypuszczam że właściwe znaczenie skrótu wykluje się po szczęśliwym powrocie więc podane powyżej wersje proszę traktować jako prowizorkę (choć to bywa zdradliwe ) :mrgreen:

Cóż za zakręcone odpowiedzi :lol:

no dobra, przecież wiem ,że chodzi o Krk :mrgreen:
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 25.08.2017 18:49

I oto chodzi :) Cel jest jasny i nawet bliski (jeszcze 2 tygodnie). Powoli nawet zaczynam mieć nadzieję że to będzie fantastyczny wyjazd. Udziela mi się Twój pozytywny nastrój przedwyjazdowy za co dziękuję :papa: :hut:
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019