Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Asiek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.01.2009
WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiek » 03.01.2010 22:15

Drodzy Cromaniacy!

Pomocy!

Problem jak w temacie - wybieramy się w 4 rodziny: 3x(2+2) i 1x(2+1) do Cro i poszukujemy sprawdzonego domku z apartamentami, do 100 m od plaży, w spokojnej okolicy, na przełomie lipiec/sierpień (14 dni). Niestety trudność polega na upakowaniu wszystkich w jednym budynku, który dysponowałby apartamentami o podobnym standardzie. Ślęczymy już kilka dni nad stronkami z ofertami, ale bez efektu.
Jeśli potrafilibyście pomóc i przekazać nam jakieś wskazówki, będziemy wdzięczni.
Pozdrawiamy !

Joaś i reszta bandy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.01.2010 22:21

Asiek napisał(a):Drodzy Cromaniacy!

Pomocy!

Problem jak w temacie - wybieramy się w 4 rodziny: 3x(2+2) i 1x(2+1) do Cro i poszukujemy sprawdzonego domku z apartamentami, do 100 m od plaży, w spokojnej okolicy, na przełomie lipiec/sierpień (14 dni). Niestety trudność polega na upakowaniu wszystkich w jednym budynku, który dysponowałby apartamentami o podobnym standardzie. Ślęczymy już kilka dni nad stronkami z ofertami, ale bez efektu.
Jeśli potrafilibyście pomóc i przekazać nam jakieś wskazówki, będziemy wdzięczni.
Pozdrawiamy !

Joaś i reszta bandy.


Ślij maile lub dzwoń i pytaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i wiele wiele innych np na stronach podanych przez autorów wątków:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=12997
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.01.2010 23:05

Asiek napisał(a): 4 rodziny ... w jednym budynku

Ja bym się tak na tym nie upierał. Postawić na ciekawą miejscowość, a kwatery można wziąć po sąsiedzku. Wieczory "raz my u was, raz wy u nas". Na plaży i tak razem będziecie się nudzić a chyba każdy śpi osobno, nie ma wymian? :roll:
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 03.01.2010 23:16

pasażer napisał(a):
Asiek napisał(a): 4 rodziny ... w jednym budynku

Ja bym się tak na tym nie upierał. Postawić na ciekawą miejscowość, a kwatery można wziąć po sąsiedzku. Wieczory "raz my u was, raz wy u nas". Na plaży i tak razem będziecie się nudzić a chyba każdy śpi osobno, nie ma wymian? :roll:


się uśmiałam :lool:
też mam ten "problem" bo się uparłam na znalezienie kwatery dla 7 osób + dziecko. powód - dziecko. latem dalej pewnie się będzie budzić w nocy przez zęby,a ja muszę słyszeć. musiałabym co wieczór gościć rodzinkę na swoim, pewnie nie za wielkim, balkonie bo do sąsiedniej kwatery na winko nie wyjdę :D dlatego szukam cierpliwie 8)
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 04.01.2010 00:10

Polecam Dom Wyspa Ciovo 90m od Morza Max 18 osob
Apartament cena 9 osob 90,00 euro
Ostatnio edytowano 04.01.2010 00:56 przez Info, łącznie edytowano 1 raz
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 04.01.2010 00:36

a to chyba reklama....
mika33
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mika33 » 04.01.2010 22:49

Asiek napisał(a):Drodzy Cromaniacy!

Pomocy!

Problem jak w temacie - wybieramy się w 4 rodziny: 3x(2+2) i 1x(2+1) do Cro i poszukujemy sprawdzonego domku z apartamentami, do 100 m od plaży, w spokojnej okolicy, na przełomie lipiec/sierpień (14 dni). Niestety trudność polega na upakowaniu wszystkich w jednym budynku, który dysponowałby apartamentami o podobnym standardzie. Ślęczymy już kilka dni nad stronkami z ofertami, ale bez efektu.
Jeśli potrafilibyście pomóc i przekazać nam jakieś wskazówki, będziemy wdzięczni.
Pozdrawiamy !

Joaś i reszta bandy.

Witam ! Pisałam już w innym wątku, ale się powtórzę.:) Polecam gorąco dom w którym byłam ze znajomymi w ubiegłym roku. Rogoznica (Dalmacja), 5 m od morza, altana z grilem, miejsca parkingowe na podwórku. 6 apartamentów po ok. 50 m2. Gorąco polecam! Sprawdzone miejsce :). Mogę oczywiście wysłac dokładniejszy opis i zdjęcia.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 22:50

mika33 napisał(a):Witam ! Pisałam już w innym wątku, ale się powtórzę.:) Polecam gorąco dom w którym byłam ze znajomymi w ubiegłym roku. Rogoznica (Dalmacja), 5 m od morza, altana z grilem, miejsca parkingowe na podwórku. 6 apartamentów po ok. 50 m2. Gorąco polecam! Sprawdzone miejsce :). Mogę oczywiście wysłac dokładniejszy opis i zdjęcia.

Najlepiej napisz krótką relację i tam wklej fotki z apartamentu.
mika33
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mika33 » 04.01.2010 23:13

Opisać jak najbardziej mogę, gorzej z wstawieniem fotek :oops: , ale mogę indywidualnie wysłać na skrzynkę. Jutro poproszę o pomoc i postaram się wkleić kilka fotek.
Jest to budynek w którym znajduje się 6 apartamentów (po około 50 m2), 4 apart. (5 osobowe )z tarasem po 70 euro/doba i 2 apart. (6 osobowe ) po 60 euro/doba. Każdy apart. składa się z dwóch sypialni, salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienki. Klimatyzacja oczywiście bez ograniczeń, mebelki nowe, czysto i schludnie, bez nadmiernego przepychu ;). Na podwórku super altana z grilem (ryby na grila można kupić świeżutkie w porcie), miejsca parkingowe oraz prysznic przy zejściu z plaży (czyli na podwórku:)). Dom znajduje się prawie na końcu uliczki, więc cisza i spokój. Do centrum około 1,5 km. Byliśmy z małymi dziećmi więc bardzo nam to odpowiadało, że daleko od zgiełku. Właściciel bardzo przyjazny i serdeczny, nie robił żadnych problemów. W tym roku jedziemy prawie na cały lipiec. Idealne miejsce dla osób z dziećmi i jadących większą grupą (tak jak my :)). Gorąco polecam. Jutro postaram się dodać zdjęcia :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2010 23:36

mika33 napisał(a):Opisać jak najbardziej mogę, gorzej z wstawieniem fotek :oops: , ale mogę indywidualnie wysłać na skrzynkę. Jutro poproszę o pomoc i postaram się wkleić kilka fotek.
Jutro postaram się dodać zdjęcia :D


Jak wklejac zdjęcia ?
tu masz link jak wstawić zdjęcia.
ajot69
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajot69 » 04.01.2010 23:55

[quote="mika33"]Opisać jak najbardziej mogę, gorzej z wstawieniem fotek :oops: ...........

mika33 proszę przeslij mi na pocztę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl informację o tej kwaterze, link do strony, adres, zdjęcia z góry dziękuję pozdrawiam
Asiek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiek » 05.01.2010 00:09

To może być to, czego szukam.
Bardzo proszę o namiar na te kwaterki: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam !!! :D
mika33
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mika33 » 05.01.2010 00:56

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

...uff, udało mi się :)
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 05.01.2010 10:07

Ja także bardzo proszę o namiar na te kwaterki: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam !!!
grzesasia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesasia » 05.01.2010 10:24

Witam Asiek
Dwa lata temu zajmowaliśmy jeden z apartamentów w tym budynku zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link standard bardzo dobry , wszystko nowo wyremontowane . Byłem bardzo zadowolony , a miejsca chyba wystarczy.
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone