Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W ciemno Istria, Kvarner czy KRK.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafgal
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2013
W ciemno Istria, Kvarner czy KRK.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafgal » 07.07.2013 10:54

Gdzie łatwiej znaleźć kwaterę przy wyjeździe w ciemno z w/w regionów ?
Zamierzam jechać w te rejony, ponieważ jest tu najbliżej. Czy zalecacie któryś z rejonów, albo jakieś ładne małe spokojne miasto, gdzie nie będzie problemów z pokojem. Termin jaki mnie interesuje to 15 - 30 sierpień br. Z tego co słyszałem to Istrię oblega dużo Włochów, ponoć lepiej zjechać ciut głębiej w dół. Macie rozeznanie. Całkiem na południe nie chcę jechać raczej, ponieważ jadę z małym dzieckiem. Pozdrawiam.

====================================================================

Krótka informacja z wyjazdu :

A więc,mogę coś napisać więcej o naszym wyjeździe. Wylądowaliśmy w końcu w miejscowości Klenovica, ponieważ szukaliśmy małej miejscowości bez tłoku ludzi ponieważ jechaliśmy z małym 1,5 roczym dzieckiem. NA miejscu szukaliśmy noclegu około 4 godzin. Bynajmniej szukaliśmy czegoś co nam pasuje. Na siłę by się coś znalazło , ale szukaliśmy tego co chcieliśmy. W końcu zapytałem jednego starszego Pana który wracał do domu z piekarni. Miał on pokój wolny ale dopiero za 2 dni. Tymczasowo zakwaterował nas w przejściowym pokoju niezbyt przyjemnym, dało radę się wyżyć. Docelowo otrzymaliśmy piękny apartament z widokiem na całą zatokę Kvarner i na Novi Vinodolski. Do dyspozycji mieliśmy a chyba żeby nie skłamać to chyba ze 40 albo może nawet 45 m2 apartament z dwoma pokojami (w tym sypialnia), kuchnią, łazienką i częścią jadalną. Koszt 40 Euro za dobę. Spokojnie zmieściły by się tam dwie rodziny.
Ostatnio edytowano 11.03.2014 13:01 przez rafgal, łącznie edytowano 1 raz
Solek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Solek » 10.03.2014 19:31

dolaczam sie do tematu, termin taki sam regiony tez wybor nie padł ale nie dalmacja troche a daleko z dzieckiem.
AdamSO
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSO » 11.03.2014 12:53

W zeszłym roku pojechałem w sierpniu "w ciemno" Kvarner i KRK.
Czy znajdzie się coś fajnego do pomieszkania, to kwestia szczęścia...
My szukalismy noclegu prawie 8h... w końcu wylądowalismy na polu kampingowym w holenderskim domku w miejscowości Sibinj Krmpotski. Warunki srednie...tyle, że do morza 50m. cena za "domek" 80E (4 osoby)
Zanim to znaleźlismy, zjeździlismy wybrzeże od Rijeki do Senji... i albo nie było zupełnie nic (szukając w biurach turystycznych i pukajac do drzwi) albo fatalne warunki za wysoka cenę...
Później bedąc juz na kampingu znaleźliśmy przez neta super wille w Klimno na Krk (Villa Klimno) też za 80E, ale w pełnych luksusach w domu przy plaży...
Podsumowując nie polecam wyjazdu w ciemno w okresie lipca i sierpnia

W tym roku uderzam do miasta KRK (juz zaklepane spanko)

pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
W ciemno Istria, Kvarner czy KRK.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone