Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uganda + Sudan Południowy = PRZYGODA

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2013 13:21

gego, spoko... :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 14.04.2013 14:07

gego napisał(a):Jeżeli się przemożesz i zostaniesz ze mną do końca, przeczytasz jeszcze o nich.

Przemogę się. :D
Gego .... wydaje mi się, że Cię (Was) źle odebrałem. Nie mam ma myśli nic złego i nic konkretnego.
Pomyślałem sobie, że należałoby czytać między wierszami, ( bo przecież ta agresja bez powodu nie powstała- tak myślę). Wygląda na to, że wyciągnąłem błędne wnioski.
Skoro piszesz (czytam między wierszami), że z waszej strony było wszystko należycie i normalnie to jestem spokojny. :D

W relacji z Azji za dużo nie pamiętam, wyłączyłem się po śniadaniu w liściu. 8O Po wtóre - bywa, że nie wszystko czytam więc może coś mi umknęło.

Ja jestem z tych co nie lubią tzw. owoców morza, białej kiełbasy, ..... i wszelkiej maści "cwaniaczków".
Wyobraziłem sobie, że Czesiek ( przecież nie głupi) zobaczył dwóch "mądrali" to się wnerwił i upomniał o szacunek. Proste jak drut. Przecież tak zareaguje każdy bez względu na kolor skóry.
Pamiętam jak w latach 70-tych, Niemcy (ze zgniłego zachodu) :wink: przyjeżdżali do nas, kupowali cukierki i rzucali dzieciom na ulicę. Dzieciarnia jak to dzieciarnia- rzucała się je zbierać a Niemiec ... foto robił. :evil: Nigdy osobiście tego nie widziałem ( szczęście-nieszczęście) ale tak mówili znajomi.

To tylko takie moje gdybanie-myślenie. Takie tam ..... Nie zwracaj większej uwagi.

Na bandziorów nie wyglądacie więc ..... przeciekawa relacja. Dynamiczna ... aż spać się nie chce. :wink: :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2013 14:17

woka, z całym szacunkiem, ale co mają foty debilnych Niemców z relacją Kolegi? Ja paru jeb...tych miałem nieprzyjemność poznać. :evil:
Pierdolnięci Polacy nawet na tym Forum są zjawiskiem dość częstym, więc po co sięgać po Obcokrajowców?

:wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.04.2013 14:18

FUX napisał(a):woka, z całym szacunkiem, ale co mają foty debilnych Niemców z relacją Kolegi? Ja paru jeb...tych miałem nieprzyjemność poznać. :evil:
Pierdolnięci Polacy nawet na tym Forum są zjawiskiem dość częstym, więc po co sięgać po Obcokrajowców?

:wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 14.04.2013 14:25

FUX napisał(a):woka, z całym szacunkiem, ale co mają foty debilnych Niemców z relacją Kolegi? Ja paru jeb...tych miałem nieprzyjemność poznać. :evil:
Pierdolnięci Polacy nawet na tym Forum są zjawiskiem dość częstym, więc po co sięgać po Obcokrajowców?
:wink:

Masz rację.
Wstawka z Niemcami (prawdziwa)..... aby mnie Gego źle nie zrozumiał.

( Przyrównaj nas z lat 70-tych i Niemców - do relacji. "Cześki" to My w tamtych latach ...)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2013 14:35

woka napisał(a):
( Przyrównaj nas z lat 70-tych i Niemców - do relacji. "Cześki" to My w tamtych latach ...)


To nie są moje kompleksy.
Fakt, że oni/Oni 8O uważali się za lepszych, nie dotyczył wszystkich, tylko takich niemieckich, zakompleksionych Cześków.
Ja takimi palantami, bez względu na DO/paszport gardzę.
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 14.04.2013 15:05

Dobra, dobra.
Bez zbędnych emocji.

Bo jeszcze zara się okaże iż w oddali słychać było strzały, trzech przeżyło i brzozy wcale nie było.
:lol: :lol: :wink: :wink:

wracamy do tematu
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 14.04.2013 15:12

cd.

Przy "kolacji" postanawiamy załatwić jutro (może pojutrze) jakiś papier aby było nam łatwiej

Wracając do domku wpadamy na jeszcze genialniejszy plan

A może pojedziemy do Terakeki
około 150 kilosów

Czemu nie
Jedziemy jutro - oczywiście na motorkach
Poznajemy dwóch Czesiów na boda-boda i umawiamy się z nimi rano na 4.30

Zapowiada się fajna wyprawa







cdb.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 14.04.2013 15:33

cd.
Raniutko wstajemy
Idziemy na spotkanie naszych Cześków
Nie wiem czy pisałem iż czas w Afryce nie istnieje, kolejnym razem doznajemy tego na własnej skurze
Po wykonaniu setki telefonów Czesie przyjeżdżają
Po czasie są tylko 2 godzinki - luzik, nie ma ciśnienia

Uzgadniamy taryfę i jedziemy

Oczywiści na początek jedziemy zatankować, następnie wymienić olej, filtry - ful wypas - oczywiście na nasz koszt

Około 8.00 jesteśmy gotowi.
Poinstruowani iż nie robić zdjęć puki oni nie powiedzą - jedziemy

Obrazek

Obrazek


droga miodzio - ekspresówka

Obrazek

mnóstwo kań

Obrazek


Co chwilę mijamy punkty kontrolne.
Nie zatrzymują nas.
Jest dobrze.











cdb.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 14.04.2013 15:48

Heja :papa:


..Gego Ty się nie przejmuj , bo nie masz czym , tylko pisz dalej :!: :wink:


..my dwa Kowolki ( waga ciężka) :wink: + Czesio , Maślana i Konieczko trzymamy twardo Waszą stronę :wink:

..procę do zanęty i pistolet na wodę już schowałem pod łóżko (łocywiście jakby co) :roll: a Włatcy też pewnie jakiś sprzęt zorganizują (łocywiście jakby co) :roll:

.. a tak na poważnie kubeł zimnej wody co poniektórym od czasu do czasu by nie zaszkodził :wink: :wink:


...czekamy na cdb :wink: :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2013 16:40

Padłem... :mrgreen:
rafgrzeg
Croentuzjasta
Posty: 282
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafgrzeg » 14.04.2013 17:53

gego napisał(a):Po wykonaniu setki telefonów Czesie przyjeżdżają

Uzgadniamy taryfę i jedziemy



nie zauważyłem do tej pory...a nurtuje mnie to...w jakim języku się porozumiewaliście? po cześkowemu?
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 14.04.2013 19:16

rafgrzeg napisał(a):
...w jakim języku się porozumiewaliście? po cześkowemu?



GODKA :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2013 19:27

To jakaś literówka, czy powinno być GDDKiA?

:mrgreen:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 14.04.2013 19:33

gego , ja Cię bardzo proszę, książkę o tych Twoich ( Waszych?) przygodach napisz, pierwsza kupię :D Pan C. nie powinien Ci nawet sandałów wiązać... :wink: Pisz, czekamy ( ja i małż ) :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Uganda + Sudan Południowy = PRZYGODA - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone