Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie zdrowotne z NFZ

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 30.06.2010 14:40

witam no to powiedzcie mi teraz trzeba mieć paszport aby została udzielona pierwsza pomoc bezpłatnie?Czy mogę wjechać do Chorwacji na dowód + prywatne ubezpieczenie i też za leczenie nie będę musiała płacić.Bo powiem tak nie mam paszportu i nie wiem co robić czy składać wniosek czy raczej paszport będzie zbędny i dowód wystarczy no i + ubezpieczenie prywatne bo już się trochę pogubiłam w tym co piszecie :D
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 30.06.2010 16:38

jak masz ubezpieczenie prywatne to pomoc Ci zostanie udzielona za opłatą, a potem, w PL masz zwrot poniesionych kosztów. Tylko musisz mieć rachunki.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2532
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 30.06.2010 18:39

Bardzo korzystne ceny ma Aviva - wykupuje się ubezpieczenie w necie
Za 15 dni dla 3 os. rodziny - składka 94 PLN w tym:
80.000 pln - leczenie
50.000 pln - OC
20.000 pln - NW
Do 100 euro płaci się samemu a po powrocie zwracają
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 05.07.2010 13:22

witam
to właściwie lepiej wyrobić sobie paszport i wtedy wrazie co udzielą pomocy za darmo . I wystarczy tak na samym paszporcie czy polecacie jeszcze do tego to ubezpieczenie prywatne.Nie wiem co mam robić bo wyrobienie paszportu na 1 raz to chyba bez sensu.Doradźcie proszę.Wyjazd planujemy we wrześniu ale dokładnie którego to nie wiem jedziemy w ciemno jak znajdziemy chwilę wolnego :D :D
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 08.07.2010 11:04

szaki17 napisał(a):
noyle napisał(a):Jeżeli masz paszport to w publicznej służbie zdrowia nie zapłacisz ani Kuny

Mój młody miał rozciętą głowę i w przychodni ,Jelsa/ Hvar, pokazaliśmy paszporty, Pani coś tam u siebie popisała a później z uśmiechem wręczyła rachunek (130kn, przy zmianie opatrunku 70 kn) do zapłaty :!: Na szczęście mieliśmy wykupione ubezpieczenie w Warcie i oddali kasę bez problemu :lol:
Czasy gdzie dostaliśmy poradę lekarską i antybiotyk za free już chyba minęły :?: :!:

To bardzo dziwne, że Was skasowali. W zeszłym roku syn przyjaciela rozciął na skałach kolano, dosyć paskudnie. Na pogotowiu w Trogirze założyli mu 5 szwów, i co dwa dni jeździliśmy na zmianę opatrunku i kontrolę, wszystko było za free tylko za okazaniem paszportu polskiego i staropolskie: "Hvala"! :D
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Ubezpieczenie zdrowotne z NFZ - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone