Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi- Apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
A_A
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.06.2012
Tucepi- Apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) A_A » 13.01.2013 19:45

Witam Szanownych forumowiczów.
W tym roku pragniemy się wybrać w składzie dwóch rodzinek do TUCEPI.
Jeśli ktoś miałby namiar na fajne , z przyzwoitą ceną (50-60 Euro) apartamenty bardzo proszę o informację.
Pozdrawiam
adidudi
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.05.2014
Apartament w Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) adidudi » 28.05.2014 14:12

Witam wszystkich,
w lipcu wybieram się do Tucepi. Mam już zarezerwowany apartmani u Ivany Zelić. Czy ktoś już tam wynajmował apartament, jakie są tam warunki, plusy i minusy, jacy gospodarze? Gdzie warto pójść w Tucepi na kolację i jakie ceny, co ciekawego można tam robić poza moczeniem nóg. Czy z Tucepi organizuje się jakieś krótkie rejsy stateczkiem?
Pozdr.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Apartament w Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 28.05.2014 22:46

Tez mnie to interesuje ( oprocz apartamentu :lol: ) jedziemy w czerwcu
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Apartament w Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 29.05.2014 21:46

Jakie ceny? Takie jak wszędzie, w jednych drożej w innych taniej.
Jak masz jakieś pytania o Tucepi, wal na priva- byliśmy rok temu przez 2 tygodnie.

W konobie przy marinie za dwa piwka, cole, 2 x cevapcici + obiad dla dziecka około 170 kn. / wyżerka maksymalna, ogromne porcje / + kelner dał na koniec gratis 2 kieliszkki Rakiji.

Nad Bałtykiem drożej - wiem bo byłem na majówce. Ceny porażające nad Bałtykiem w porównaniu do CRO.
Dlatego już staram się nie jeździć na urlop nad polskie morze. Za podobne pieniądze mam raj na ziemi w porównaniu z szarym, zimnym, niebezpiecznym Bałtykiem.
W tym roku zaklepany mam już Gradac.
W zeszłym roku w ciemno, w tym dla spokojności z rezerwacją.

PS . Facet chodzi po plaży i zapisuje na rejsy / Tucepi - Hvar - Brać /
Polecam taki rejs. Koszt 200kn za dorosłą + gratis dziecko do 8 lat.
Wrażenia niezapomniane połączone z piciem Rakiji + winko bez ograniczeń.
Statek nazywa się Vittorio.
black_lord
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 25.03.2013
Re: Apartament w Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 10.06.2014 11:04

wikol napisał(a):PS . Facet chodzi po plaży i zapisuje na rejsy / Tucepi - Hvar - Brać /
Polecam taki rejs. Koszt 200kn za dorosłą + gratis dziecko do 8 lat.
Wrażenia niezapomniane połączone z piciem Rakiji + winko bez ograniczeń.
Statek nazywa się Vittorio.

A tu naoczny dowód odnośnie VITTORIO :)

Obrazek
nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013
Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 17.09.2014 12:55

Witam, ponieważ forum zaraz uda się na zimowy sen ;) mam pytanie już teraz. Czy ktoś był i mógłby polecić fajny app w Tucepi na ostatni tydzień lipca 2015. Interesuje mnie coś b. blisko morza, plaża pod małe dzieci, osoby2+1 (plus 3-latek ,będzie spał z rodzicami), internet, parking, niedaleko do knajpek. Jeśli ktoś był to proszę o podanie również kosztów na -mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam
Aśka_D
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 30.05.2011
Apartament w okolicach Tucepi lub Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aśka_D » 24.09.2014 12:41

Witam!
Bardzo proszę o informację na temat sprawdzonych apartamentów w okolicach Tucepi i Igrane. Bardzo chcę zabrać moją czteroosobową rodzinę w tamte okolice, a to będzie piąta nasza wyprawa do Chorwacji. Do tej pory odwiedziliśmy Istrię i Dalmację Północną. Liczę na pomoc Forumowiczów i z góry dziękuję. Informacje proszę przesyłać na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mizer2007
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) mizer2007 » 15.10.2014 18:44

Polecam apartamenty u Pani Małgosi na ul dracevice ;) Byłem tam z żoną i dzieckiem(3-latka) pod koniec czerwca, wszędzie blisko sklep dosłownie przy drzwiach. Do plaży mamy jakieś 100m może nawet nie . Za pokój w czerwcu gdzie mamy aneks kuchenny łazienkę wszystko co potrzeba płaciliśmy 30 euro co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem licząc wszystkie udogodnienia. Na drugi rok pewnie też sie tam wybierzemy ;) . Namiary gdzieś na forum można znaleźć a jak nie to proszę o wiadomość na meila to postaram sie cos namierzyć. A pozatym właścicielka mówi po polsku(Polka która wyszła za chorwata) co jest dla mnie też dużym plusem
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 23.10.2014 08:39

Poproszę o namiary na apartamenty w Tucepi na ul. Dracevice 4+1; 4+2 (oprócz p. Małgosi i Ivicy), bardzo zależy nam żeby były jak najbliżej morza. W tym roku płaciliśmy za 4+2 80 euro więc szuakamy w podobnej cenie.
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 08.11.2014 15:32

Witam!
Ja też prosiłbym o namiary na sprawdzone przez was apartamenty (2+2). Tucepi ma być naszą bazą wypadową, odległość do plaży nie jest najważniejsza, wolałbym coś dalej od centrum, żeby sobie wieczorem zrobić dłuższy spacerek :D Czy jest w ogóle możliwe znalezienie apartamentu w Tucepi w okolicach 60-65E bez jechania w ciemno, czego chciałbym uniknąć? Dwa lata temu byłem na Istrii (50E), potem w Sv Filipie (55E), a teraz jak sprawdzam ceny na Makarskiej jestem w lekkim szoku.
Proszę o sugestie na priva lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 08.11.2014 17:43

To zależy od terminu.
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 08.11.2014 20:33

faktycznie zapomniałem dopisać.... u mnie jedyny możliwy termin to niestety lipiec, czyli szczyt szczytów :x
MAMADWOJKI
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAMADWOJKI » 08.11.2014 20:45

rowniez poprosze namiary
wybieramy sie od 1-14 sierpien 2015
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 08.11.2014 22:17

My bylismy w SILVIE. Mogę polecić.
Pozdrav
lenka82
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.01.2013
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) lenka82 » 13.11.2014 21:41

Dzień dobry,
Mam prośbę, jeżeli ktoś z Państwa ma namiar na apartament w okolicy Makarskiej(obojętnie jaka miejscowość) dla dwóch rodzin (2 dorosłych + dziecko 6-letnie i 2 dorosłych + 2 dzieci (7-lenie i 13-letnie). Możliwie blisko plaży :) byłabym wdzięczna za namiar. Sama szukam, szukam i nic...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone