Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi- Apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
avonek1203
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 02.04.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 09.04.2015 10:04

witam, równiez szukam czego w Tucepi. 4+2 dzieci. Szukamy blisko plaży z min 2 sypialniami i aneksem kuchennym. Proszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub tutaj na PW o wiadomość z namiarami
North Slav
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 04.03.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 09.04.2015 10:09

To ja też się dołączę ;) Co prawda myślałem o jeździe w ciemno (druga połowa czerwca), ale przeczytałem, że nawet w czerwcu może już być tłoczno...
Szukam apartmanu dla dwóch osób.
bernardzaosty
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.03.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernardzaosty » 09.04.2015 11:14

Czy ma ktoś może namiar na kwaterę (apartament) dla 2 os. w Tucepi?
Proszę o ew. namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jakich cen można się spodziewać w nadchodzącym sezonie (czerwiec).

Dzięki za wszystkie informację.
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 09.04.2015 11:43

ceny zaleza od standardu, widzialem ludzi ktorzy mieszkali za 30 euro w czyms w rodzaju piwnicy, wiedzialem tez wciskacza kitu za 90 euro za dwa pokoje bez klimy (podobno dom tak byl zbudowany ze klima nie miala byc potrzebna).

ze spokojnym sercem moge polecic dwa miejsca, willa Pavica oraz willa Lili, bralismy tam pokoj dla dwoch osob, nowe wyposazenie, internet, sprzatanie, cena 50-60 euro za dobe w lipcu, targowania nie uskutecznialismy, obydwie miejscowki polozone na ulicy Kraj, czyli jakies 200-300 m do morza


jezeli ktos szuka na Kamena, to mala uwaga - to bardzo dobra miejscowka, praktycznie 10 m do morza zazwyczaj, balkony z widokiem na plaze, jedyny klopot to taki ze jednak troche ludzi wiecej sie kreci bo pomiedzy plaza o apartmani jest deptak. Tym deptakiem tez trzeba przejechac samochodem, wiec troche ciasno i duzo ludzi i trzeba na to uwazac jak ktos chche duzo jezdzic.
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 09.04.2015 12:37

Zgadzam się z przedmówcą ale im wyższy numer na Kamena tym dalej od centrum i spokojniej.

Ja mogę polecić Apartments PLAŽA, Kraj 89, Tučepi
Byliśmy w pokoju 32 - super widok i na góry, i na może, port, promenadę, na balkonie dwa leżaki, markiza. Hałasów nie doświadczyliśmy w dzień (może dlatego że przeważnie nie było nas w pokoju) a wieczorem jest już spokojnie - byliśmy w lipcu.

Ta część ulicy Kraj przechodzi w dalszej części w ulice Kamena i właśnie tam chodziliśmy się kąpać (po przejściu 300-400m), bo pomimo że pod "naszymi oknami" nie było gdzie wcisnąć ręcznika a ludzie rozbijali się już wcześnie rano, to w dalszej części Kamena było już luźniej.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.04.2015 12:46

Plan Tučepi

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kazikci
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.03.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazikci » 10.04.2015 16:54

Dzięki za uwagi.Zarezerwowałem na Kamena
pozdrawiam
Kazik
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 10.04.2015 17:20

Napewno bedziecie zadowoleni z lokalizacji. Miłych wakacji :)
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 24.05.2015 11:40

Witam
Ja polecam serdecznie apartamenty Vila Anka w Tucepi na ul. Kraj. Byłam w zeszłym roku w czerwcu z trojką dzieci, świetna miejscówka. Jeśli ktoś sobie życzy, mogę wysłać dokładne namiary, oni mają również profil na fb, gdzie jest b.dużo zdjęć. W tym roku również mamy zaplanowane Tucepi, niestety nie w tym samym apartamencie, jedziemy z rodziną i nie mieli dwóch dużych apartamentów w jednym czasie. Zarezerwowalismy przy ul.Kamena 6, czy ktoś mógłby dodać jakieś opinie na temat tych apartamentów? Chodzi mi głównie o wyposażenie kuchni itp. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Jolanta
bernatka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.05.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernatka » 24.05.2015 15:48

mizer2007 napisał(a):Polecam apartamenty u Pani Małgosi na ul dracevice ;) Byłem tam z żoną i dzieckiem(3-latka) pod koniec czerwca, wszędzie blisko sklep dosłownie przy drzwiach. Do plaży mamy jakieś 100m może nawet nie . Za pokój w czerwcu gdzie mamy aneks kuchenny łazienkę wszystko co potrzeba płaciliśmy 30 euro co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem licząc wszystkie udogodnienia. Na drugi rok pewnie też sie tam wybierzemy ;) . Namiary gdzieś na forum można znaleźć a jak nie to proszę o wiadomość na meila to postaram sie cos namierzyć. A pozatym właścicielka mówi po polsku(Polka która wyszła za chorwata) co jest dla mnie też dużym plusem

bardzo proszę o namiary do Pani Małgosi w Tucepi na apartamenty na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .bardzo dziękuję
bernatka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.05.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernatka » 24.05.2015 15:50

joso79 napisał(a):Witam
Ja polecam serdecznie apartamenty Vila Anka w Tucepi na ul. Kraj. Byłam w zeszłym roku w czerwcu z trojką dzieci, świetna miejscówka. Jeśli ktoś sobie życzy, mogę wysłać dokładne namiary, oni mają również profil na fb, gdzie jest b.dużo zdjęć. W tym roku również mamy zaplanowane Tucepi, niestety nie w tym samym apartamencie, jedziemy z rodziną i nie mieli dwóch dużych apartamentów w jednym czasie. Zarezerwowalismy przy ul.Kamena 6, czy ktoś mógłby dodać jakieś opinie na temat tych apartamentów? Chodzi mi głównie o wyposażenie kuchni itp. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Jolanta

proszę o namiary na adres e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuje pozdrawiam
bernardzaosty
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.03.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernardzaosty » 07.06.2015 09:57

Hej,

Na koniec czerwca planuję wyjazd w rejon Omisia-Makarskiej.
Czy ktoś może podesłać info o apartamentach dla 2 os.? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Na jakie ceny kwater trzeba się przygotować w tym roku?
Czy 35 euro/apatament/noc dla 2 osób jest rozsądną kwotą i czy w tej cenie można liczyć na wi-fi i klimę?
Czy przełom lipca sierpnia jest dogodny do wyjazdu w ciemno? (pewnie i tak pojadę w ciemno ale chce wiedzieć jak się nastawić psychicznie)

Ostatni raz byłem w Chorwacji w 2010 dlatego nie mam rozeznania w cenach obecnych.

Liczę na waszą pomoc.
nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 07.06.2015 10:43

35E/ app? przełom lipca i sierpnia? w ciemno? Takie rzeczy to tylko w Erze ;). Ja robiłem rozeznanie i mam zaklepany ostatni tydzień lipca za 65E (2+2) , 40m od plaży, z tego co czytałem na forum to będzie ciężko coś fajnego znaleźć w tym terminie za takie pieniądze.
bernardzaosty
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.03.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernardzaosty » 07.06.2015 10:59

Hej
Przełom czerwca i lipca. Pomyliłem się.

Liczę 40 E/app ale dobrze było by 35

Poza tym biorę pod uwagę wariant namiotu bo i tak kilka dni spędze pod namiotem bo mam zamiar troszkę pozwiedzać.
kiciaikris
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiciaikris » 08.06.2015 20:31

Witam wszystkich jestem nowy na forum i planujemy z zona i dwojka dzieci 11l i 1,5 roku pierwszy raz pojechać do chorwacji ,mamy upatrzone Tucepi i tu prosba o namiary na nocleg blisko plazy z góry dziekuje i pozdrawiam. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .data wyjazdu 05.07.2015
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tucepi- Apartament - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone