Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi- Apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ha0s
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ha0s » 15.05.2016 20:33

Witam,

Dołączam się, poproszę o namiar na kwaterę / apartament 4 osoby (2 dorosłe + 2 dzieci 3 i 10 lat).
Zależy nam na bliskości plaży, super by było z widokiem na morze oraz parking, klimatyzacja plus internet :)
Termin:
22.07 - 05.08
Dziękuje i Pozdrawiamy.
Piotr i Monika
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 16.05.2016 14:01

Ja również prosze o namiary na sprawdzony aparatament przy plaży dla 2+2 .
Moj termin 4-18.06.2016.

Ps. Mam jeszcze pytanko do osób ktore były w Tucepi. Czy tunele które sa pod ulica Gornji Ratac w okolicy nr. 20 do 30 sa dostosowane dla wózków i malych dzieci czy tylko schody.
jz1
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jz1 » 26.05.2016 16:05

Witam, poszukuję apartamentu dla 4 osób: rodzice + dzieci:18 i 14 lat od Splitu w dół, w terminie 22.06. - 30.06.2016, w bardzo atrakcyjnej cenie. Może ktoś posiada namiary - interesuje mnie lokum z kuchnią, wi-fi, parkingiem i z fajnymi plażami w okolicy. Dziękuję i pozdrawiam.
Pivko
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pivko » 15.06.2016 13:23

Witam
Czy w terminie 05-15.09 znajdę w ciemno coś blisko morza w cenie ok 30-40 euro ? Jest na czworo - 2 doroslych i dwójka dzieci - 1 i 3 latka
Pozdrawiam
Pablo Rafael
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pablo Rafael » 24.06.2016 13:05

Witam w przełomie maj/czerwiec intensywnie szukałem w Tucepi noclegu dla 6 osób - wszystko praktycznie na drugą połowe lipca jest już zajęte ale noe o tym ten post.

Chciałem się podzielić jedną uwagą odnośnie noclegu w Tucepi na ul ekonomija u Vidica posiadający A6 - i prawie wszystko było już idealnie. Cena ustalona na 120 euro, po czym coś mnie tknęło chciałem się dowiedzieć jak to rzetelnie jest z parkingiem, gdyż podróżujemy busem. Wysłałem moje obawy do pana Vidica - po czym dostałem takiego miłego maila, że owszem jest parking ale na 2 osobowe autka ..pózniej zweryfikowałem to na google maps. Właściciel udzielił mi info że on nam załatwi nam parking ale cena za dobę już wzrasta do 150 euro... na pytanie skąd nagle cena poszła o 30 euro w góre już nie raczył odpowiedzieć.

Także ostrzegam bo jeżeli się w taki sposób traktuje klienta to podejrzewam że na miejscu też nie jest za różowo. Naqłe zmiany cen mówią mi tylko o tym że to naciągacz i tyle. Może dobrze że tak wyszło bo i właściciel zaznacza że po 22 cisza nocna itp....
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 24.06.2016 13:33

Cisza nocna w wakacje, to moja ulubiona atrakcja na wakacjach w Tucepi w 2014 roku. Nie polecam Dracevice rodzina Brigic. O 22 cisza !!!!
shira22
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shira22 » 24.06.2016 13:50

My będziemy naprzeciwko Vidica, apartamenty Ruzica. Był może ktoś?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 24.06.2016 13:56

Każdy kij ma dwa końce. Niestety czasem niektórzy zapominają,że nie są sami na kwaterze i trochę ponosi ich fantazja podsycana procentami. Cisza nocna obowiązuje w apartamencie ale nie na mieście i tam można spokojnie pobiesiadować.
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 24.06.2016 14:11

kibic hr napisał(a):Każdy kij ma dwa końce. Niestety czasem niektórzy zapominają,że nie są sami na kwaterze i trochę ponosi ich fantazja podsycana procentami. Cisza nocna obowiązuje w apartamencie ale nie na mieście i tam można spokojnie pobiesiadować.


Nie mam 5 lat, jeżdze na wakacje z dziecmi, które o 22 śpią, a ja wtedy w spokoju chciała bym posiedziec na tarasie, wypić winko i porozmawiac. Nie mówie o darciu japy, krzykach, tylko rozmowie. A to w tym apartamencie było niedozwolone. Jade na wakacje żeby odpoczac i o 22 nie mam zamiaru leżeć w łóżku po cichu, a "na miasto" nie ide bo nie mam potrzeby biesiadowania i mam dzieci.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 24.06.2016 14:40

Z tego co kojarzę z tego forum to wspomniana rodzina ma chyba polskie korzenie i przeważały raczej pozytywne opinie o ich apartamentach i dlatego trochę mnie to zdziwiło-być może faktycznie przesadzają a być może...... ja też nie mam 5 lat.
Pablo Rafael
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pablo Rafael » 27.06.2016 12:21

Hej moją intencją nie jest tutaj kompletna krytyka tego apartamentu tylko w szczególności zwrócenia uwagi że takie nagłe zmiany warunków finansowych to dla mnie bezszczelność a z ciszą nocną tak jak koleżanka wspominała ... często ludzie jadą tam w większym gronie by posiedzieć wieczorkiem przy winku, rakiji itp nie robiąc wielkiej imprezy i zagłuszając całą okolice. Po prostu każdy właściciel liczy się z tym ze ludzie chcą pogrillować porozmawiać... dotychczas nie miałem uwag ze strony Chorwatów że bawimy się za głośno bo zawsze było to z naszej strony stonowane.

Czy ta rodzina ma dobre opinie ...nie wiem - jak szukałem to nic o nich nie znalazłem, była rodzina Vidic ale zupełnie inna kwatera, może to taka zbieżność.

ps. czasem korzenie polskie nic nie znaczą a może i nawet gorzej że to Polacy... ale nie uogolniajmy co do narodowości, po prostu tacy ludzie są wszędzie.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 27.06.2016 14:31

Chodziło mi o rodzinę Brigić i o ich apartament.
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 27.06.2016 14:50

Dobre opinie były kiedyś, teraz wcale nie są. A Polacy za granica, hmm chyba każdy z nas ma podobne zdanie.
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 27.06.2016 14:56

W Tucepi jestem od 2.07. jeśli będzie ktoś szukał apartamentu na 2 połowę lipca, sierpień czy wrzesien moge podpytać moją Panią czy maja jeszcze coś wolnego. Przemiła Chorwatka ;-)
zxc1234
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zxc1234 » 28.06.2016 16:08

A jakis link do apartamentu albo coś ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tucepi- Apartament - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone