Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Troche wieje

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 06.03.2015 15:22

Pare zdienc jak to bilo....i jest nadal
http://www.vecernji.hr/hrvatska/bura-sr ... ure-993435
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.03.2015 23:45

Podobno bora na wybrzeżu osiąga prędkość nawet do 200 km/h. Cały czas obowiązują tam również alerty pogodowe.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2015 21:20

Nie potrzeba Bory, wystarczy przedpołudniowy wiaterek.
Rano było tak ...
Obrazek

Przed południem zaczęło wiać...
Obrazek

Taki był efekt...
Obrazek

Akcja ratunkowa..
Obrazek

I efekt zbyt mocno napiętych cum..
Obrazek

Wszystko w Sierpniu, w Sv. Petar na Moru
Martincro
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 11.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martincro » 11.07.2017 22:10

Ja w zeszłym roku w lipcu byłem w Stari Grad i jak zajechałem to tak wiało, że ciężką Insignię strasznie podwiewało. Całkiem niedaleko most w stronę Zadaru był zamknięty bo fury tak podwiewało, że je na moście przestawiało. Korek 100km
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 12.07.2017 09:50

Wiało wiało, akurat wracałem do PL. Na moście myślałem, że rowery wywieje z dachów aut.
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Troche wieje - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone