Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 08:13

sdolas napisał(a):
Mikusiowa
Na stronie właściciela są zdjęcia i odzwzorowują stan faktyczny.
Jeśli ktoś w tej cenie wymaga czterogwiazdkowego standardu hotelowego to nigdzie nie będzie zadowolony :wink:
Warto przez rezerwacją dokładnie sprawdzić apartament.
Jeśli warunki nie odpowiadają, to nikt nas do rezerwacji nie zmusza :wink:
:papa:

Oczywiście
Tylko na zdjęciach nie widać wszechobecnego brudu
Nie ma zdjęcia kabiny prysznicowej bez drzwi
Nie ma zdjęcia za małego i dziurawego prześcieradła
Nie napisano że na rozkładanej syfiastej poobdzieranej kanapie nie da się spać
Poza tym jak rezerwowałam ten ap były inne zdjęcia bo te które są teraz Dario robił jak my przyjechaliśmy
Ten apartament jak i ap nr 3 obok nie są warte nawet 30 euro
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 16.07.2017 09:49

Mikusiowa napisał(a):
sdolas napisał(a):
Mikusiowa
Na stronie właściciela są zdjęcia i odzwzorowują stan faktyczny.
Jeśli ktoś w tej cenie wymaga czterogwiazdkowego standardu hotelowego to nigdzie nie będzie zadowolony :wink:
Warto przez rezerwacją dokładnie sprawdzić apartament.
Jeśli warunki nie odpowiadają, to nikt nas do rezerwacji nie zmusza :wink:
:papa:

Oczywiście
Tylko na zdjęciach nie widać wszechobecnego brudu
Nie ma zdjęcia kabiny prysznicowej bez drzwi
Nie ma zdjęcia za małego i dziurawego prześcieradła
Nie napisano że na rozkładanej syfiastej poobdzieranej kanapie nie da się spać
Poza tym jak rezerwowałam ten ap były inne zdjęcia ... które są teraz Dario robił jak my przyjechaliśmy
Ten apartament jak i ap nr 3 obok nie są warte nawet 30 euro


Czy dobrze rozumiem, że stan który opisujesz jest bieżącym stanem apartamentów po remoncie ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.07.2017 10:12

Dziwi mnie tylko jedna rzecz,rezerwowałaś kwaterę jeszcze na starych zdjęciach i było ok. a po remoncie nie pasuje?,to w końcu Dario remontował te apartamenty czy nie?.Znam sprawę z drugiej strony,akurat byłem w tym terminie w Vodicach,a nawet lepiej bo w chwili kiedy wjeżdżaliście do apartamentów Plaża to my staliśmy z Dariem przed apartamentami na ulicy.
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 12:49

Raschey napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):
sdolas napisał(a):
Mikusiowa
Na stronie właściciela są zdjęcia i odzwzorowują stan faktyczny.
Jeśli ktoś w tej cenie wymaga czterogwiazdkowego standardu hotelowego to nigdzie nie będzie zadowolony :wink:
Warto przez rezerwacją dokładnie sprawdzić apartament.
Jeśli warunki nie odpowiadają, to nikt nas do rezerwacji nie zmusza :wink:
:papa:

Oczywiście
Tylko na zdjęciach nie widać wszechobecnego brudu
Nie ma zdjęcia kabiny prysznicowej bez drzwi
Nie ma zdjęcia za małego i dziurawego prześcieradła
Nie napisano że na rozkładanej syfiastej poobdzieranej kanapie nie da się spać
Poza tym jak rezerwowałam ten ap były inne zdjęcia ... które są teraz Dario robił jak my przyjechaliśmy
Ten apartament jak i ap nr 3 obok nie są warte nawet 30 euro


Czy dobrze rozumiem, że stan który opisujesz jest bieżącym stanem apartamentów po remoncie ?

Tak, stan który opisuję jest stanem po remoncie
Chyba zrozumiałe że na zdjęciach nie widać dziurawych prześcieradeł, brudnych kubków, brudnych narzut na łóżka, skrzypiących, obdartych kanap, zapchanych kranów, z których woda leci w każdym kierunku, wybijających, cuchnących studzienek w łazience....i wielu innych rzeczy
Tego na zdjęciu nie ma
Nie ma też zdjęcia kabiny prysznicowej bez jednych drzwi, które Dario na nasze usilne prośby "naprawił" wieszając ceratę. Niestety woda wylatywała na całą łazienkę i po każdej kąpieli trzeba było sprzątać. A niestety nie było czym, bo mopa ani nic podobnego na wyposażeniu nie było.
Jeśli komuś odpowiadają takie warunki za 65 euro to polecam.
Ja już nigdy więcej nie skorzystam.
3 lata temu byłam u Biserki- katastrofa; 2 lata temu u Zdenki- porażka
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.07.2017 15:12

Trzy lata pod rząd jeździsz do kwater które Ci się nie podobają?,za karę tam jeździsz? :D .Obawiam się że zmiana Twego nastawienia ma zupełnie inny powód.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 16.07.2017 16:19

Mikusiowa napisał(a):
Raschey napisał(a):
Mikusiowa napisał(a):
sdolas napisał(a):
Mikusiowa
Na stronie właściciela są zdjęcia i odzwzorowują stan faktyczny.
Jeśli ktoś w tej cenie wymaga czterogwiazdkowego standardu hotelowego to nigdzie nie będzie zadowolony :wink:
Warto przez rezerwacją dokładnie sprawdzić apartament.
Jeśli warunki nie odpowiadają, to nikt nas do rezerwacji nie zmusza :wink:
:papa:

Oczywiście
Tylko na zdjęciach nie widać wszechobecnego brudu
Nie ma zdjęcia kabiny prysznicowej bez drzwi
Nie ma zdjęcia za małego i dziurawego prześcieradła
Nie napisano że na rozkładanej syfiastej poobdzieranej kanapie nie da się spać
Poza tym jak rezerwowałam ten ap były inne zdjęcia ... które są teraz Dario robił jak my przyjechaliśmy
Ten apartament jak i ap nr 3 obok nie są warte nawet 30 euro


Czy dobrze rozumiem, że stan który opisujesz jest bieżącym stanem apartamentów po remoncie ?

Tak, stan który opisuję jest stanem po remoncie
Chyba zrozumiałe że na zdjęciach nie widać dziurawych prześcieradeł, brudnych kubków, brudnych narzut na łóżka, skrzypiących, obdartych kanap, zapchanych kranów, z których woda leci w każdym kierunku, wybijających, cuchnących studzienek w łazience....i wielu innych rzeczy
Tego na zdjęciu nie ma
Nie ma też zdjęcia kabiny prysznicowej bez jednych drzwi, które Dario na nasze usilne prośby "naprawił" wieszając ceratę. Niestety woda wylatywała na całą łazienkę i po każdej kąpieli trzeba było sprzątać. A niestety nie było czym, bo mopa ani nic podobnego na wyposażeniu nie było.
Jeśli komuś odpowiadają takie warunki za 65 euro to polecam.
Ja już nigdy więcej nie skorzystam.
3 lata temu byłam u Biserki- katastrofa; 2 lata temu u Zdenki- porażka

A co u biserki było nie tak?:)
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 16.07.2017 16:23

Mikusiowa napisał(a):3 lata temu byłam u Biserki- katastrofa; 2 lata temu u Zdenki- porażka


Z napisał(a):Trzy lata pod rząd jeździsz do kwater które Ci się nie podobają?,za karę tam jeździsz?


O tym samym pomyślałem ...
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 17:51

Z napisał(a):Trzy lata pod rząd jeździsz do kwater które Ci się nie podobają?,za karę tam jeździsz? :D .Obawiam się że zmiana Twego nastawienia ma zupełnie inny powód.

Jak widać powyżej za każdym razem byłam w innym miejscu - myslałam że w końcu trafię na pożądne miejsce
Każde z nich sygnowane znakiem Dario
I niestety każde to porażka
Niestety z Wami "naganiaczami" Daria nie ma co dyskutować
Ostrzegam wszystkich którzy zastanawiają się czy wybrać te apartamenty - NIE!!!
Dla mających wątpliwości prześlę na emaila zdjęcia syfu w apartamencie nr 4 Plaza
Acha- i nie byłam tam 3 lata z rzędu- w ubiegłym roku byliśmy w Tribunj ale w okolicach plaży Zamalin
Inna właścicielka- nastawiona na komfort turystów
Apartamenty czyściutkie aż do przesady, środki czystości, kosmetyki, ręczniki - bez ograniczeń
W ogóle bez porównania. Jedynym mankamentem była odległość od plaży. Koszt 55 euro za dobę
dyzio74
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 24.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dyzio74 » 16.07.2017 18:09

Jasne, każdy może mieć własne zdanie. Jednemu może się podobać, innemu nie musi.
Troszkę szkoda, że nie dałaś fotek dla wszystkich, by nie było takiej dziwnej dyskusji.
Nie powinniśmy się obrzucać epitetami od naganiaczy po narzekaczy - lepiej chyba dać kilka fotek napisać,
że mi się podobało albo i nie ;).
To ja chętnie skorzystam z możliwości zobaczenia tych fotek- poproszę o podesłanie.
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 18:31

dyzio74 napisał(a):Jasne, każdy może mieć własne zdanie. Jednemu może się podobać, innemu nie musi.
Troszkę szkoda, że nie dałaś fotek dla wszystkich, by nie było takiej dziwnej dyskusji.
Nie powinniśmy się obrzucać epitetami od naganiaczy po narzekaczy - lepiej chyba dać kilka fotek napisać,
że mi się podobało albo i nie ;).
To ja chętnie skorzystam z możliwości zobaczenia tych fotek- poproszę o podesłanie.

Chcesz zobaczyć z ciekawości czy wybierasz się tam?
Nie widziałam żeby ktoś tu wstawiał fotki
Uważałam że wyrażenie opinii wystarczy
Ale widać że tu pewnych spraw nie można krytykować
No cóż, ja już wiem że nigdy więcej z usług Daria nie skorzystam
Innych, którzy jeszcze nie korzystali- przestrzegam
Cena nieadekwatna do standardu
Ale oczywiście na pewno są takie osoby którym będą odpowiadały
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.07.2017 18:50

Może poczekajmy aż inni goście się wypowiedzą,będziemy mieli porównanie co do pobytu.Tylko dobrze byłoby gdyby byli tam po remoncie.A Ty dziewczyno nie bądź taka agresywna.
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 18:53

Z napisał(a):Może poczekajmy aż inni goście się wypowiedzą,będziemy mieli porównanie co do pobytu.Tylko dobrze byłoby gdyby byli tam po remoncie.A Ty dziewczyno nie bądź taka agresywna.

Coooo???
Agresywna?
Zróbcie ze mnie teraz agresywną furiatkę i naganiajcie dalej klientów Dariowi
Ja wszystkim i wszędzie będę odradzała
Takie mam prawo a jak się komuś nie podoba to niech nie czyta
dyzio74
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 24.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dyzio74 » 16.07.2017 19:02

Nie ma co się denerwować obrażać czy podkręcać, to ma nam pomagać w wyborach a nie podnosić ciśnienie.
Ma prawo się komuś nie podobać, możemy mieć inne oczekiwania albo i mieć ciekawsze lokalizacje-chętnie je poznamy.

Jeśli o mnie chodzi tak wybieram się tam we wrześniu i dlatego chętnie zobaczę fotki.
Nie będę ich nikomu udostępniał - choć szkoda, że autorzy nie dzielą się nimi, to rozwiewa wszelkie wątpliwości i dyskusje.
Z powodu, że to koniec sezonu rezerwować lokali nie mam zamiaru.
Jednak zamierzam wstępnie ulokować się koło Tribunj i nie ukrywam lokalizacje Daria zapewne zobaczę, właśnie przez masę pozytywnych opinii.
Nie jest to jednoznaczne z tym, że skorzystam z tej oferty.
Z racji czasu wyjazdu/wrzesień, co jest raczej jednoznaczne z większą dostępnością lokali, wynajmę to co się spodoba mojej lepszej Połowie i reszcie naszej ekipy.
Jechanie po sezonie bez rezerwacji ma i swoje plusy, nie spodoba się lokal to zobaczę inny a jeśli nie będzie leżała mi miejscowość, pojadę dalej.
Zamierzam pojechać , zadzwonić, jeśli będzie ciekawe miejsce, to zobaczę i dopiero wtedy będzie decyzja.
dario dalmacja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 02.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario dalmacja » 16.07.2017 19:23

Panie Katarzyna,

bardzo prepraszam jeszeli "znowu" wasz pobyt byl nieudany bo piszesz že w Biserke i Zdenke porazka.
Z korispodencji w mailami nie wydze že tam czos bylo zle, ale to juz wasza opinia.
Jeszeli sie dwa razy nie podobalo, dlaczego piszalesz znowu do mnie a nie napiszalesz že w innih apartamentach czos bylo nie tak?

W sprawie drzwy na przysnicu macie racje, preproszilem i drugi dzien zakupilem takie firanke.
Ale piszac že brudne kupke, talerzy,posciele i caly apartament že jest brudny to jestem w szoku, w trakcie pobytu o tym nicz nie mowilesz...czli to myslalesz na apartament w staniu jak go zostawilesz?!
Albo cie zdenerwowalo jak powiedzalem že palenie grilla nie wolno za bardzo na tarasie?
Czli myslalesz o tym grillu co robilesz na tarasie, o brudnyh scianach i tlusczu na plytkah co zostawilesz na tarasie?
Ja o tym nie mialem zamiar piszac ale po tille postach poprostu musze.
Polecam nastepny raz že by poszli do hotelu z 5 gwiazdek, tam bedzie nowy posciel, nie bedzie brudno i napewno wam pozwole zrobyc grilla na 4-5 pientru.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam znowu do Chorwacji, jest tille miejsca do odpoczinku i apartamentow, hotelow tez :papa:
Mikusiowa
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikusiowa » 16.07.2017 19:59

dario dalmacja napisał(a):Panie Katarzyna,

bardzo prepraszam jeszeli "znowu" wasz pobyt byl nieudany bo piszesz že w Biserke i Zdenke porazka.
Z korispodencji w mailami nie wydze že tam czos bylo zle, ale to juz wasza opinia.
Jeszeli sie dwa razy nie podobalo, dlaczego piszalesz znowu do mnie a nie napiszalesz že w innih apartamentach czos bylo nie tak?

W sprawie drzwy na przysnicu macie racje, preproszilem i drugi dzien zakupilem takie firanke.
Ale piszac že brudne kupke, talerzy,posciele i caly apartament že jest brudny to jestem w szoku, w trakcie pobytu o tym nicz nie mowilesz...czli to myslalesz na apartament w staniu jak go zostawilesz?!
Albo cie zdenerwowalo jak powiedzalem že palenie grilla nie wolno za bardzo na tarasie?
Czli myslalesz o tym grillu co robilesz na tarasie, o brudnyh scianach i tlusczu na plytkah co zostawilesz na tarasie?
Ja o tym nie mialem zamiar piszac ale po tille postach poprostu musze.
Polecam nastepny raz že by poszli do hotelu z 5 gwiazdek, tam bedzie nowy posciel, nie bedzie brudno i napewno wam pozwole zrobyc grilla na 4-5 pientru.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam znowu do Chorwacji, jest tille miejsca do odpoczinku i apartamentow, hotelow tez :papa:

Panie Dario
Zasłonkę przyniósł Pan po kilku prośbach. Miał Pan ją przyciąć - zapomniał Pan.
Proszę isć do apartamentu i zobaczyć jak brudny zakurzony jest zagłówek w łóżku sypialni
Proszę wykąpać się pod prysznicem i poczekać aż wybije śmierdząca studzienka
Proszę napić się kawy z zapuszczonego kubka
Proszę spróbować połozyć się na sofie w kuchni i spróbować zasnąć. Obiecuję że jest to prawie niemożliwe z takiego powodu że strasznie skrzypi. Wspominałam Panu o tym
Proszę wejsć do sypialni i popatrzeć na ściany - brudne prawda?
A kran w łazience? U Pana w domu też jest tak zasyfiony kamieniem że woda leci na wszystkie strony?
I na koniec napiszę ze taras i apartament zostawiliśmy w lepszym stanie niż go zastaliśmy
Jednym słowem - jeśli ktoś lubi mieć wokół siebie czysto niech tam nigdy nie jedzie!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tribunj- super miejsce i tanio- 15 m od morza - strona 94
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone