Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 22.07.2013 19:07

Wracam 11-12 sierpień .
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 22.07.2013 19:18

a to pierwsza wizyta ? w Tribunj bo moja i znajomych pierwsza ;) zamierzamy zwiedzić jak najwiecej ciekawych miejsc i nie zmarnować ani chwili każdego dnia ;)
alienacjaa
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 09.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alienacjaa » 22.07.2013 19:25

złotówki (i nie tylko) bez problemu wymienisz na kuny, a w większych sklepach zapłacisz kartą, wybór formy płatności należy do Ciebie...ale ja o czym innym chciałam.

Tribunj oprócz fajnej "miejscówki", jest również niezłą bazą wypadową dla "świeżaków" takich np jak ja :mrgreen:
Blisko stąd do Zadaru, Szybenika, Wodospadów Krka, ciut dalej do Trogiru i Splitu, ale co to jest przy kilometrach pokonanych z Polski :roll:
Szybenik polecam odwiedzić drogą morską. W sezonie są regularne rejsy z Vodic, statek po drodze zalicza wyspy Privic i Zlarin. Trwa to trochę ponad godzinę i kosztuje całe 18 kun :oczko_usmiech:
Jeśli macie zamiar odwiedzić Zadar, to oczywiście trzeba tam zostać do wieczora, żeby Pochwałę Słońca zobaczyć w pełnej krasie.
Udanego urlopu życzę.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 22.07.2013 19:59

a przepraszam czy koleżance chodziło o to z tą pochwałą słońca ? , Zadar, Trogir Szybenik, Wodospady, napewno zwiedzimy juz nie moge sie doczekać ;)
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 22.07.2013 20:03

kafarszczak napisał(a):a to pierwsza wizyta ? w Tribunj bo moja i znajomych pierwsza ;) zamierzamy zwiedzić jak najwiecej ciekawych miejsc i nie zmarnować ani chwili każdego dnia ;)





Tak , to moja pierwsza tam wizyta i dokładnie jak @alienacjaa napisała , że to świetna baza wypadowa a na dodatek spokojne miasteczko a to mnie niezmiernie cieszy . Trochę mniej mnie cieszą te betonowe plaże bo jestem ''wyznawcą'' '' Breli - zmu '' ale jakoś sobie poradzimy :D
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 22.07.2013 20:22

ale z tego co czytam jest jakas plaża żwirkowa ale pozatym ja uzbrajam sie w leżak także mi to bez różnicy :) wlasnie szukam jakiegos dobrego klubu w vodicach i znalazłem hacienda vodice ;) cos dla mnie i mojego towarzystwa :)
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 22.07.2013 20:26

Klubu powiadasz...? No raczej z moimi dzieciakami balety odpadają , może kiedyś , jak będę na emce to się będziemy z żoną bawić , teraz to wykluczone .
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 22.07.2013 20:43

hehe mi do Emki jeszcze daleko narazie ćwierć wieku przechodze ;) wraz z Żoną :) a córke zostawiamy z Babcia na te pare dni URLOP sie NALEŻY :) heheeh
alfa466
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) alfa466 » 23.07.2013 00:55

A kto z Was wie, jaka plaża w Tribunji? Moje dziecko zastanawia się, czy łopatę brać:) A ja nie wiem... Dzis siostra w jakimś warszawskim kantorze widziała kuny po 60 gr. To chyba dobra cena?
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 23.07.2013 15:25

najlepiej sprawdzic sobie po ile kuny są w chorwacji , ja tam biore pln'y i zamienie na kuny na miejscu myśle ze to bedzie dobre rozwiazanie
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 23.07.2013 18:31

Kto może to niech napisze mi Ceny za podróże w Chorwacji typu wycieczka statkiem na kornaty, oraz inne ciekawe atrakcje w wodzie oraz ile kosztuje skok na bungee w chorwacji
agniesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 23.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 24.07.2013 14:58

witam, gdzie najlepiej zacząć poszukiwania apartamentu w Tribunj jadąc w ciemno ?
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 24.07.2013 18:08

zapraszam na profil dalmacia na Facebook https://www.facebook.com/DalmaciaApartments?fref=ts
agniesia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 23.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniesia » 24.07.2013 19:12

kafarszczak napisał(a):zapraszam na profil dalmacia na Facebook https://www.facebook.com/DalmaciaApartments?fref=ts


dzięki, profil "polubiłam" już jakiś czas temu, niestety nie ma już wolnych terminów u Dario dlatego pytam.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 24.07.2013 19:14

to nie pozostaje nic innego jak udać sie do Chorwacji i szukac moze w Vodicach czegos lub najpierw zapytac na miejscu w Tribunj gdzie mozna sie udac spytac o miejsca hotelowe i szukać... a jak nie to Vodice pozostają
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone