Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ra01
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ra01 » 18.05.2010 11:52

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):U nas 19 st., morze 17- 18 st. (zależy w którym miejscu). Od soboty ponoć pogoda ma się znacznie poprawić.... Ludzie bez paniki. Tydzień to baardzo dużo czasu, by pogoda mogła zmienić się diametralnie (w Pl, Austrii i Bośni śpadł śnieg - to chyba normalne, że i na pogodzie tutaj to po prostu musi się odbijać)... kilka dni bardzo ciepłych i temp. morza podniesie się o 3-4 stopnie.
Wyjazd 13 czerwa... matko kochana to prawie 3 tygodnie.. Osobiście gwarantuję temp. morza 21 st. (a najprawdopodobniej będzie i wyższa)!
Pozdrawiam



SUPER!! Dzięki, na taką odpowiedź czekałem. 8) :hut:
zonkul
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonkul » 18.05.2010 20:22

Cześć,

28 jadę do Moscenickiej Dragi i ta pogoda nie daje mi spokoju..

Jak uważacie - czy tam pogoda będzie dobra, czy lepiej pojechać gdzieś bardziej na południe (jednak nie za daleko..Myśle, że Pag to najdalej gdzie chciałbym się zapuścić..).

Pozdro

Zonkul
Sisar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sisar » 18.05.2010 23:09

Pozostaje jeszcze kwestia czy się w ogóle da dojechać. W powietrzu pył, a na ziemi woda.... Węgry, Czechy, Słowacja zalane...
OlciaB
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlciaB » 19.05.2010 08:53

Witam wszystkich Forumowiczów. Niedawno do Was dołączyłam choć do Chorwacji już wiele lat temu. Chciałam się przywitać bo moja znajoma "nakrzyczała" na mnie, że jestem niekulturalna :D
Zatem witam wszystkich maniaków chorwackich i powiem tylko tyle, że Chorwacja to była "miłość od pierwszego wejrzenia" :)) ...i tak już zostanie.
No i czekam z niecierpliwością na sierpień ;) i pozdrawiam wszystkich gorąco mimo beznadziejnej pogody w Polsce :/
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 19.05.2010 13:12

OlciaB napisał(a):Witam wszystkich Forumowiczów. Niedawno do Was dołączyłam choć do Chorwacji już wiele lat temu. Chciałam się przywitać bo moja znajoma "nakrzyczała" na mnie, że jestem niekulturalna :D
Zatem witam wszystkich maniaków chorwackich i powiem tylko tyle, że Chorwacja to była "miłość od pierwszego wejrzenia" :)) ...i tak już zostanie.
No i czekam z niecierpliwością na sierpień ;) i pozdrawiam wszystkich gorąco mimo beznadziejnej pogody w Polsce :/

Witamy również ;)

A jak się to ma do tematu: "Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??" :roll:
trentor
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) trentor » 19.05.2010 13:13

JAK TO JAK?!

gorące pozdrowienia na bank podgrzeja wode o pare stopni! :D

pozdr
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 19.05.2010 18:46

Jeszcze tylko 10 dni i wyjazd do Zadaru.Mówicie że Zadar duże miasto i beznadziejne plaże , ale myślę że nie będzie tak źle tym bardziej że mamy super hotel falkensteiner borik funimation. Trzymam tylko kciuki żeby było słonce przez cały tydzień.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 19.05.2010 19:30

michałolsz. napisał(a):Jeszcze tylko 10 dni i wyjazd do Zadaru.Mówicie że Zadar duże miasto i beznadziejne plaże , ale myślę że nie będzie tak źle tym bardziej że mamy super hotel falkensteiner borik funimation. Trzymam tylko kciuki żeby było słonce przez cały tydzień.



Fajnie położony hotel nad taką pseudopiaszczystą plażą. Okolica super , brak przemysłu - tak z 4-5 km do centrum Zadaru - komunikacja miejska, lub 3 na piechotę.

W sumie plaże czystsze i ładniejsze (kamyki) w kierunku Borik , niedaleko jakieś 300m
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 20.05.2010 08:47

Mam nadzieję że będzie fajnie , żeby tylko nie padało...
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 20.05.2010 11:40

Mam pytanko: Jaka jest pogoda teraz na wybrzeżu w okolicach zadaru , bo prognozy są takie rozbieżne że sam nie wiem w którą wierzyć...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.05.2010 11:50

michałolsz. napisał(a):Mam pytanko: Jaka jest pogoda teraz na wybrzeżu w okolicach zadaru , bo prognozy są takie rozbieżne że sam nie wiem w którą wierzyć...


Napewno nie pada :wink:
kamera

Pozdrav
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 20.05.2010 12:01

JacYamaha napisał(a):
michałolsz. napisał(a):Mam pytanko: Jaka jest pogoda teraz na wybrzeżu w okolicach zadaru , bo prognozy są takie rozbieżne że sam nie wiem w którą wierzyć...


Napewno nie pada :wink:
kamera

Pozdrav


aż zazdrośc bierze jak tam pieknie słoneczko świeci :?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.05.2010 20:08

michałolsz. napisał(a):Mam pytanko: Jaka jest pogoda teraz na wybrzeżu w okolicach zadaru , bo prognozy są takie rozbieżne że sam nie wiem w którą wierzyć...


Nie próbowałaś skorzystać z przydatnych linków...
http://meteo.hr/
zakładka : aktualni podaci; temperature mora (i już masz dokładne dane o temp. morza w miejscu, które Cię interesuje)

zakładka: aktualni podaci;vrijeme u Hrvatskoj (i wyskakuje szczegółowy opis temperatury i innych czynników pogodowych)

Pozdrawiam
stan
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stan » 21.05.2010 23:02

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):U nas 19 st., morze 17- 18 st. (zależy w którym miejscu). Od soboty ponoć pogoda ma się znacznie poprawić.... Ludzie bez paniki. Tydzień to baardzo dużo czasu, by pogoda mogła zmienić się diametralnie (w Pl, Austrii i Bośni śpadł śnieg - to chyba normalne, że i na pogodzie tutaj to po prostu musi się odbijać)... kilka dni bardzo ciepłych i temp. morza podniesie się o 3-4 stopnie.
Wyjazd 13 czerwa... matko kochana to prawie 3 tygodnie.. Osobiście gwarantuję temp. morza 21 st. (a najprawdopodobniej będzie i wyższa)!
Pozdrawiam


Ja również od jakiegoś czasu śledzę pogodę, ponieważ 07.06 jeżeli nic się nie wydarzy, wyjeżdżamy z żoną na Chorwację.
Twój post Kasiu jest dla mnie najlepszą prognozą pogody ponieważ, kto jak kto, ale tubylcy najlepiej wiedzą czego można się spodziewać.
W czerwcu 2006r. podczas naszego pobytu w Chorwacji towarzyszyła nam wspaniała pogoda. Mam nadzieję że teraz będzie podobnie.
Ponieważ podczas naszych wyjazdów dużo zwiedzamy, czerwiec to dla nas najlepszy czas,nie jest upalnie,mało turystów, a z plażowaniem też nie ma problemu.
Tym razem planujemy zatrzymać się na tydzień w okolicy Małej Duby, a następnie na parę dni wyskoczyć na Hvar. Podczas ostatniego wyjazdu spędziliśmy jeden dzień w Starym Gradzie i najbliższej okolicy.
Stari Grad zrobił na nas ogromne wrażenie, dlatego w tym roku Hvar był sprawą priorytetową. Punktem wypadowym będzie Stari Grad ewentualnie Vrboska.

Pozdrawiam!
Jarko1
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarko1 » 22.05.2010 01:56

Posiadaczom platformy "n" przypominam, że na kanale 199 (FTA) jest HRT1, Dnievnik 19:30, powtórka po 23:30 (około). Niektóre filmy i sport bywają kodowane=czarny ekran.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca?? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone