Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 13.05.2010 10:35

W październiku to i nad Bałtykiem się kąpałem i to żadna sztuka :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.05.2010 10:43

smer napisał(a):
JacYamaha napisał(a):
smer napisał(a):Jak by nie było, to i tak woda będzie o niebo lepsza niż w naszym zimnym i brudnym Bałtyku ;)


A kiedy byłeś ostatnio nad naszym morzem i gdzie?


W sierpniu 2007 roku
Wcześniej w lipcu 2003 w Chałupach


Co do temperatury to nie będę się spierał bo dla każdego inna jest akceptowalna.
Co do czystości - dużo się zmieniło od tamtego czasu, dużo.
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 13.05.2010 11:43

JacYamaha napisał(a):
smer napisał(a):
JacYamaha napisał(a):
smer napisał(a):Jak by nie było, to i tak woda będzie o niebo lepsza niż w naszym zimnym i brudnym Bałtyku ;)


A kiedy byłeś ostatnio nad naszym morzem i gdzie?


W sierpniu 2007 roku
Wcześniej w lipcu 2003 w Chałupach


Co do temperatury to nie będę się spierał bo dla każdego inna jest akceptowalna.
Co do czystości - dużo się zmieniło od tamtego czasu, dużo.


Jeśli chodzi o czystość to faktycznie nie ma na co narzekać szczególnie na półwyspie, ale jak ktoś planuje 2 tygodniowe wakacje to trafić na 2 tygodnie ładnej pogody to trzeba mieć duuużo szczęscia....co innego jak my mamy półwysep pod ręką i jak tylko słonko zaświeci można się pakować i jechać...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.05.2010 12:55

MWN napisał(a):W październiku to i nad Bałtykiem się kąpałem i to żadna sztuka :D

Jak dla kogo... ja w wodzie o temp. niższej niż 22st. się nie kąpię...
Pozdrawiam
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 13.05.2010 17:57

jaka jest szansa przy takiej pogodzie teraz aby w polowie czerwca bylo ponad 20 stopni w morzu ?
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 13.05.2010 18:07

madziaL napisał(a): ale jak ktoś planuje 2 tygodniowe wakacje to trafić na 2 tygodnie ładnej pogody to trzeba mieć duuużo szczęscia....


Ja tak miałam parę lat temu będąc w Rewalu na przełomie sierpnia i września. 2 tygodnie bitej lampy :) Gościu, u którego mieliśmy kwaterę śmiał się, że nie pamięta kiedy ostatnio ktoś się tak "wszczelił" z pogodą :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.05.2010 18:19

Daral7 napisał(a):jaka jest szansa przy takiej pogodzie teraz aby w polowie czerwca bylo ponad 20 stopni w morzu ?


W połowie czerwca na bank temp. wody będzie ponad 20 st.
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 13.05.2010 18:33

W połowie czerwca, to ja na bank będę już po wakacjach :?
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 13.05.2010 18:34

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):W połowie czerwca na bank temp. wody będzie ponad 20 st.

I do tego krystalicznie czysta.
Czego tutaj chcieć więcej? Raj, po prostu raj. :D
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 13.05.2010 19:00

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Daral7 napisał(a):jaka jest szansa przy takiej pogodzie teraz aby w polowie czerwca bylo ponad 20 stopni w morzu ?


W połowie czerwca na bank temp. wody będzie ponad 20 st.



Bardzo pocieszająca informacja, już za pięć tygodni wyjazd do Tucepi, czyli duża szansa na ciepłą wodę.
Jak dotąd byliśmy "skazani" tylko na Bałtyk (zimna woda) i kaprysy nadbałtyckiej pogody, która w ostanich latach "przegięła" i stąd pierwsza wyprawa do Cro.
Just-27
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Just-27 » 13.05.2010 22:58

Ja mam zaplanowany wyjazd na poczatek czerwca i jestem zalamana jak patrze na prognozy pogody :(
Jakoś nie chce mi się wierzyć , zeby zrobiła sie ładna pogoda. Oczywiście nie licze na temperatury jak w sierpniu czy lipcu ale żeby chociaż tak ok 28 st C powietrze i morze tak koło 20 to byłabym szczęśliwa.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.05.2010 23:04

Just-27 napisał(a):Ja mam zaplanowany wyjazd na poczatek czerwca i jestem zalamana jak patrze na prognozy pogody :(
Jakoś nie chce mi się wierzyć , zeby zrobiła sie ładna pogoda. Oczywiście nie licze na temperatury jak w sierpniu czy lipcu ale żeby chociaż tak ok 28 st C powietrze i morze tak koło 20 to byłabym szczęśliwa.


Nie myślisz chyba, że dla wybrzeża Adriatyku można przewidzieć pogodę z miesięcznym wyprzedzeniem (i żeby takowa się sprawdziła....).
Tutaj nie zawsze sprawdzają się prognozy na najbliższe 24 h..tygodniowe prognozy to już "wróżenie z fusów", ....a co dopiero te na najbliższe 30 dni...
Pozdrawiam
szeltom
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 15.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szeltom » 14.05.2010 09:36

Czyli z tego wszystkiego wynika , że mój synek mnie udusi ... 8O 8O
Kruca było jednak wybrać wrzesień ...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.05.2010 10:08

szeltom napisał(a):Czyli z tego wszystkiego wynika , że mój synek mnie udusi ... 8O 8O
Kruca było jednak wybrać wrzesień ...

A gdzie tam. Gwarantję, że nie będziecie mogli wyciągnąć Pociechy z wody.
Pozdrawiam
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 14.05.2010 10:23

Właśnie, właśnie....zgadzam się z tymi typowaniami pogody. Parę razy już byłem w Cro, w rożnych miesiącach maj, czerwiec, lipiec, wrzesień i powiem, że zawsze było OK. Zawsze można było kąpać się w morzu bez większej tręsiawy... Pewnie i tym razem tak będzie...Mi pozostały jeszcze 22 dni i pędzę w stronę Dalmacji ;-) Ach OŻUJSKO
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone