Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 28.05.2010 22:28

jutro punkt 15.00 wyjazd. Jedziem przez Zwardoń, Bratysławę 86 itd, itd. postój w Csornej na obiadokolacji i non stop potem aż do Podgory:)Może zacznę jakąś relację??
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.05.2010 05:55

Kolega nie obawia się, że po sutym obiedzie w Csornej przytyje i będzie miał problemy w prowadzeniu motocykla. Proponuję już podjąć radykalne kroki mające na celu zmniejszenie masy ciała lub motocykla.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 29.05.2010 07:01

darek1 napisał(a):Kolega nie obawia się, że po sutym obiedzie w Csornej przytyje i będzie miał problemy w prowadzeniu motocykla. Proponuję już podjąć radykalne kroki mające na celu zmniejszenie masy ciała lub motocykla.
Darek, autem jadę :cry: i w d..e mam całe odchudzanie, tudzież pozbywanie się zalegajacych pokładów strawionych :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 30.05.2010 17:21

Ja uderzam za 12 dni. Życze tobie i sobie bezdeszczowej pogody, bo ten rok jakis taki kaprysny.
OlciaB
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlciaB » 30.05.2010 20:10

smer napisał(a):
OlciaB napisał(a):Witam wszystkich Forumowiczów. Niedawno do Was dołączyłam choć do Chorwacji już wiele lat temu. Chciałam się przywitać bo moja znajoma "nakrzyczała" na mnie, że jestem niekulturalna :D
Zatem witam wszystkich maniaków chorwackich i powiem tylko tyle, że Chorwacja to była "miłość od pierwszego wejrzenia" :)) ...i tak już zostanie.
No i czekam z niecierpliwością na sierpień ;) i pozdrawiam wszystkich gorąco mimo beznadziejnej pogody w Polsce :/

Witamy również ;)

A jak się to ma do tematu: "Temperatura wody na przełomie maja i czerwca??" :roll:



Ale się czepiasz ;))
Przywitałam się tam gdzie weszłam najpierw - nowa byłam :)
Potem mnie pokierowano do miejscówy gdzie się wszyscy witają - i się poprawiłam. Blondynki tak mają :D
Pozdrówki.
Eh oby do sierpnia!!
OlciaB
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlciaB » 30.05.2010 20:13

smer napisał(a):Jeśli zamówić można tylko u Św. Mikołaja, to POSŁUCHAJ MNIE MIKOŁAJKU UWAŻNIE!:
Chcę mieć na początku czerwca ukrop na Hvarze!!! :twisted: Zrozumiano!?!



Hihihi z takim tonem do Mikołaja? To rózgę dostaniesz :lol:
Moi znajomi od dziś są w Cro - mówią, że w miarę ciepło choć w nocy burze były. Jutro natomiast ma padać deszcz więc "idą na grzyby" :)))
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 30.05.2010 20:26

w zeszłym roku było bosko, dziś co prawda nabiału nie urywa ale wchodzenie do morza trwało z 5minut potem 200m i z powrotem i tyle.
teraz siedzę i popijam Zywca w samych majtkach i koszulce. Jutro ma padac.
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 30.05.2010 21:17

ile stopni woda ?
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 30.05.2010 21:34

Daral7 napisał(a):ile stopni woda ?
10..?? a skad ja to mam wiedziec??niestety nie ma wyswietlaczy jak na autostradzie
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 30.05.2010 21:43

Bodzioch Marek napisał(a):
Daral7 napisał(a):ile stopni woda ?
10..?? a skad ja to mam wiedziec??niestety nie ma wyswietlaczy jak na autostradzie

Nie wziąłeś termometru :?: :wink:
To teraz biegnij do wody, włoż palec, jak zimna to znaczy ... że mniej niż 36,6 C. Słaba to odpowiedź ale zawsze jest. :wink:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 30.05.2010 21:47

termometr wziąłem lecz kobieta niebawem go bedzie uzywac :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 31.05.2010 10:58

Daral7 napisał(a):ile stopni woda ?


Po raz 158 podaję link na stronę z akualną temperaturą wody
temp. morza


...i nie tylko ... przejrzyj stronę
http://meteo.hr/index.php
a znajdziesz wszystkie możliwe akualne dane nt. zjawisk pogodowych.
Pozdrawiam
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 31.05.2010 12:05

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Daral7 napisał(a):ile stopni woda ?


Po raz 158 podaję link na stronę z akualną temperaturą wody
temp. morza


...i nie tylko ... przejrzyj stronę
http://meteo.hr/index.php
a znajdziesz wszystkie możliwe akualne dane nt. zjawisk pogodowych.
Pozdrawiam


Pani Kasiu czy jest szansa na jakies lepsze temperatury od 10.06 ? widze ze ta pogoda nie jest jakas stabilna. Wiecej pada czy wiecej slonca ? Jak to tam wygląda ? Rano słonce , potem deszcz ?

Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 31.05.2010 12:19

Na takie pytania to tylko wróżka może odpowiedzieć.. tu co parę km inna pogoda.. u nas na wyspie pokropiło w nocy, teraz pochmurno, ale generalnienie, nie licząc tych paru kropli w nocy, nie padało. Na wyspie było słonecznie i ciepło cały zeszły tydzień (ok 26 st w dzień, 20 w nocy). U nas susza.. ja tam czekam na porządny deszcz, nie wiem, jak na lądzie (wyspa zwłaszcza tak położona jak nasza) to klimatycznie nieco inna bajka. Generalnie naprawdę niewiele trzeba, by temp. morza się podniosła... kilka słonecznych i bardzo ciepłych dni i się ogrzeje o 2, 3 stopnie.. Trzeba sledzić na bieżąco pogodę (nie prognozy, tylko faktyczny stan) i temp. wody.. Nic innego nie mogę powiedzieć. Póki co niestabilnie, ale kto to wie, co to będzie za 10 dni....zimno czy chłodniej niż teraz to raczej nie będzie.. W prognozach 7-dniowych DHMZ dla Splitu pod koniec tygodnia stabilizacja pogody.

Pozdrawiam
Daral7
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daral7 » 31.05.2010 20:19

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Na takie pytania to tylko wróżka może odpowiedzieć.. tu co parę km inna pogoda.. u nas na wyspie pokropiło w nocy, teraz pochmurno, ale generalnienie, nie licząc tych paru kropli w nocy, nie padało. Na wyspie było słonecznie i ciepło cały zeszły tydzień (ok 26 st w dzień, 20 w nocy). U nas susza.. ja tam czekam na porządny deszcz, nie wiem, jak na lądzie (wyspa zwłaszcza tak położona jak nasza) to klimatycznie nieco inna bajka. Generalnie naprawdę niewiele trzeba, by temp. morza się podniosła... kilka słonecznych i bardzo ciepłych dni i się ogrzeje o 2, 3 stopnie.. Trzeba sledzić na bieżąco pogodę (nie prognozy, tylko faktyczny stan) i temp. wody.. Nic innego nie mogę powiedzieć. Póki co niestabilnie, ale kto to wie, co to będzie za 10 dni....zimno czy chłodniej niż teraz to raczej nie będzie.. W prognozach 7-dniowych DHMZ dla Splitu pod koniec tygodnia stabilizacja pogody.

Pozdrawiam



a temp. wody ? jaka u Pani jest ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Temperatura wody na przełomie maja i czerwca?? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone