Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tani Kemping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafaoo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafaoo » 05.08.2003 10:27

andriej napisał(a):
rafaoo napisał(a):Polecam kemping w Omis-najtanszy jaki spotkalem, doba-2 osoby samochod kuchnia taxa i namiot =113 kun

Przecież to jest straszliwie drogo !!!Mówię ogólnie o Chorwacji. Nie wiem jak jest w Omis. Może tam jest to tanio. Napisz,bo mnie to zaciekawiło.

Nie mam dużego rozeznania, ale w porównaniu z tymi kampingami które znam to ten wydaje mi się tani, bo np. Korana w Plitvicach ok. 120 kn; w Baska Voda chyba Niko się nazywa - też ponad 100 kn ale jak zobaczyłem jak wygląda ten kamping to niespałbym tam nawet za 50 no i znam jeszcze ten duży w Omisu, nie znam ceny z tego roku, ale w ubiegłym było bardzo drogo i spaliśmy tam tylko jedną noc; dodam jeszcze, że w tym roku rozmawiałem z kilkoma rodakami, którzy jak odkryli "Lisicine" to od razu przenosili się tam z tego molocha ;) pozdrawiam.
rafaoo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafaoo » 05.08.2003 10:34

pirogirl napisał(a):Ale ja wlasnie bylam na tym kempie w Omiszu ,,LISICINA,, i to byl bardzo drogi kemp,mysmy nie placili 113 kun a 176!!!!!!!!!Bylam tam zaledwie ponad tydzien temu!!!Moze cena 113 kun jest sprzed sezonu?!

tak na marginesie to my też tam byliśmy ponad tydzień temu a dokładnie na tym kampingu między 17.07 a 24.07 może skojarzysz samochód - biały renault clio :)
er

Nieprzeczytany postnapisał(a) er » 05.08.2003 11:44

ble ble
podróżnik
???

Nieprzeczytany postnapisał(a) podróżnik » 05.08.2003 21:44

gdzie jest kamping u peci??? ok jakiego miasta jest ten kamping??? w jakiej czesci chorwacji jest ten kamping??? :?:
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 06.08.2003 12:30

pirogirl napisał(a):30 metrow od POD MASLINOM jest jeszcze tanszy kemping o nazwie PEĆA.Ma bardzo czyste lazienki i prowadzi go mily starszy pan:)

starszy pan to stary marynarz o imieniu matte jest cool pozdrawiam
pirogirl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 01.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) pirogirl » 07.08.2003 19:36

Jest w Orasacu 10 km od Dubrovnika w strone Splitu
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 08.08.2003 11:03

jadac w strone dubrownika wjezdzasz do miejscowosci orasiac i zaraz na poczatku wioski po lewej stronie jest ten kamp musisz jechac powoli bo mozna go przeoczyc
jesli bys przyjechal w nocy lub po 22 moze sie okazac ze nie ma nikogo w recepcji nie przejmuj sie tylko rozbijaj namioty wszystko rano zalatwisz u wlasciciela pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tani Kemping - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone