Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam Sprawdzonego Ubezpieczenia Podroznego

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 23.05.2016 12:04

Możesz skorzysta z formularza na stronie:
https://www.ekuz.nfz.gov.pl/wypoczynek/ ... wypoczynek
"UWAGA!
Wypełnienie interaktywnej formatki oraz użycie przycisku "Zatwierdź" nie skutkuje przesłaniem wniosku do oddziału wojewódzkiego NFZ za pośrednictwem poczty elektronicznej. Formatka jest wyłącznie ułatwieniem przy wypełnianiu wniosku, który po podpisaniu należy złożyć lub przesłać do oddziału wojewódzkiego NFZ."

Więc wydruk, podpis, skan
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 23.05.2016 12:12

nowotarżanin napisał(a):
Alize 1800 napisał(a): Rozumiem, że wysyłacie skan wniosku, bo one nie są edytowalne?!

Tak, wysłałem skan wniosku i nie było żadnego problemu.

No to ok. Jak będę miał lenia na spacer do NFZ to też wyślę pocztą. :smo:
dawidbryk
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 25.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidbryk » 23.05.2016 12:15

Polecam przejście sie do oddziału , u mnie w Tarnowie złożyłem wnioski i po minucie dostałem karte :D dokładnie w dniu dzisiejszym :oczko_usmiech:
KumaBuru
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 29.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumaBuru » 24.05.2016 07:10

renik74 napisał(a):Proszę o pomoc - czy ktoś ubezpieczał też na wyjazd psa?
W jakiej firmie?

Podbijam bo to całkiem ciekawy temat.
Kilka lat temu ubezpieczałem na petsupport. Mieli fajne warunki (zdaje się coś koło 20zł/14 dni). Ale teraz chyba już niestety nie istnieją, bo strona się nie otwiera.
Ktoś coś wie gdzie można? Gógiel wyrzucił mi Link4 i Europa, ale na tym pierwszym nie udało mi się odszukać a drugi tylko jako dodatkowe, czyli trzeba najpierw samemu się u nich ubezpieczyć.
renik74
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik74 » 24.05.2016 12:24

A oni ponoć niezbyt wiarygodni...
wojciechmw
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciechmw » 27.05.2016 10:01

Ja osobiście polecam Aviva. W 2013 korzystałem w Makarskiej z niego, moi znajomi również ich córka się rozchorowała i lekarz przyjechał do kwatery. Mieszkaliśmy w Tucepi. Bardzo sprawa infolinia i obsługa, zwrócili również pieniądze za antybiotyk który trzeba było wykupić na miejscu. Koszt 60 euro.

korzystałem z tego już 2x moi znajomi również.

Mogę śmiało polecić


https://www.polisaturystyczna.pl/lead/2 ... pw-servis/
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Szukam Sprawdzonego Ubezpieczenia Podroznego - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone