Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Garška

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016
Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Garška

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 11.08.2019 07:48

Czy w pobliżu hotelu hvar znajdzie się jakaś ciekawa plaża?
Ta hotelowa jest słaba. Kolejne jakie widziałem to w drodze do centrum za tunelem.
Czy są w bliskiej odległości (nie jestem zmotoryzowany) inne plaże, zatoczki, miejsca do popływania i snurkowania?
Najlepiej przed tunelem albo w drugą stronę (na zachód).
Zonzi
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.06.2011
Re: Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Ga

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zonzi » 12.08.2019 18:31

Przy zatoce Dubovica jest przystanek busa. To ciekawa plaża szczególnie jak jest się wcześniej bo inaczej jest dość zatłoczona. Wada to konieczność zejścia i wejścia pod stromą górkę ok 200m - dobre buty obowiązkowe.
Mała Milna też całkiem sympatyczna plażyczka przy kempingu. Można się schować w lasku.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Ga

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 12.08.2019 22:23

Propozycje na pewno warte uwagi ale dla kogoś zmotoryzowanego.
Z hotelu do Hvar Bus Station mam 2,3 km. Busy za często tam nie jeżdżą. Trochę więc bez sensu.
Miałem nadzieję na sensowną plażę do 1km od hotelu Sirena.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Ga

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.08.2019 08:52

empire13 napisał(a):Miałem nadzieję na sensowną plażę do 1km od hotelu Sirena.

Kilometr to nie tak daleko, więc jak się przejdziesz i sprawdzisz czy są tam jakieś plaże, to daj znać na forum, może się komuś przydać ta informacja.
Swoją drogą na Hvarze naprawdę warto wypożyczyć sobie jakiś środek lokomocji i spenetrować wiele zatok - to jest piękna wyspa, ale tkwiąc przy samym mieście Hvar tego się nie doświadczy w pełni.
Tu opisane plaże i mapka:
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalmatia/island-hvar
Specjaliści tu:
klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html
Miłego pobytu.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Ga

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 30.08.2019 01:50

Mikromir napisał(a):Kilometr to nie tak daleko

Dalej pieszo nie ma sensu chodzić z pełnym ekwipunkiem na plażing, smażing i leżing ;)

Mikromir napisał(a): więc jak się przejdziesz i sprawdzisz czy są tam jakieś plaże, to daj znać na forum, może się komuś przydać ta informacja.

W okolicy Beach Hula Hula była fajna miejscówka do snurfowania.
Dużo lepsze miejsca do kąpieli znalazłem w okolicy wysp piekielnych i Vis ale to już koszty i dodatkowy czas.

Mikromir napisał(a):Swoją drogą na Hvarze naprawdę warto wypożyczyć sobie jakiś środek lokomocji i spenetrować wiele zatok - to jest piękna wyspa, ale tkwiąc przy samym mieście Hvar tego się nie doświadczy w pełni.

Wiem o tym. Gdybym przyjechał na Hvar własnym samochodem to bym lepiej zwiedził wyspę. Tak jedynie podróżowałem autobusami + promami, katamaranami, łódkami i motorówkami.

Mikromir napisał(a):Tu opisane plaże i mapka:
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalmatia/island-hvar

Fajna stronka, dzięki.

Mikromir napisał(a):Specjaliści tu:
klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html
Miłego pobytu.

Przeczytałem temat od deski do deski. Nie znalazłem tam nic na temat plaż w okolicy hotelu Sirena więc założyłem ten temat ;)

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Szukam plaż w okolicy hotel Sirena (Hvar) - zat. Mala Garška
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone