Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam kempingów o wysokim standardzie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomasz.k
szukam kempingów o wysokim standardzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz.k » 10.06.2003 10:35

Poszukuję kempingów o wysokim standardzie na całym wybrzeżu Chorwacji.
Mogą być drogie, ale żeby mieć świadomość, że za większe pieniadze dostanę lepszą jakość.
Zaczynam 1 sierpnia od Istrii i zamierzam przez 24 dni zmienić miejsce pobytu 3-4 razy. :idea:
atma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) atma » 10.06.2003 13:32

Strasznie mnie zainteresował ten wpis. Czy możesz mnie poinformować, dlaczego nie decydujesz się, w takim razie, na prywatne kwatery?
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 10.06.2003 13:42

tomasz.k napisał(a):Poszukuję kempingów o wysokim standardzie na całym wybrzeżu Chorwacji.

Lanterna k/Poreca na Istrii. :hut:
PZDR
Monika
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 10.06.2003 14:18

atma napisał(a):Strasznie mnie zainteresował ten wpis. Czy możesz mnie poinformować, dlaczego nie decydujesz się, w takim razie, na prywatne kwatery?


Ja kiedyś byłem w HR na kwaterach i mi sie nie podobało. Po kilku nocach przeniosłem się do hotelu. Nie było czuć atmosfery wakacyjnej. Od 2 lat śmigam z namiotem po kampach i jest zdecydowanie lepiej. Dla mnie tez cena kampu nie ma znaczenia, szczególnie, że różnice pomiędzy tymi drogimi i tanimi wcale nie są wielkie. Generalnie za 2 osoby dorosłe, dziecko i auto nigdy nie zapłaciłem więcej jak 25 euro za noc.
tomasz.k

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz.k » 10.06.2003 15:01

atma napisał(a):Strasznie mnie zainteresował ten wpis. Czy możesz mnie poinformować, dlaczego nie decydujesz się, w takim razie, na prywatne kwatery?

Bo lubię przez 3 tygodnie w roku pospać w namiocie, gotować na butli i pić tanie wino lokalnej produkcjiz przyjaciółmi siedząc na brzegu morza 3 m od namiotu.
Ale nie lubię zasyfionych sanitariatów, kolejek do wc rano i zimnej wody pod prysznicem.
3 lata temu byłem w Chorwacji i było tam dość prymitywnie - a wcuiągu tych 3 lat zwiedziłem jeszcze Włochy, Grecję i Hiszpanię i mam jakieś porównanie. Oczywiście nie spodziewam się supre wygód.
gosia-go
na kampingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia-go » 14.06.2003 09:31

Nie dziwię się Tomaszowi że jeżdzi z namiotem (nawet bez względu na ceny na kampach).
W zeszlym roku w sierpniu przejechaliśmy całe wybrzeże Chorwacji z namiotami i nie trafiliśmy na zły kamping. Zaliczyliśmy ich 4.
Na wszystkich czysto (no, może nie idealnie sterylnie),
bez kolejek w sanitariatach. Dużo miejsca.
Na ostatnią noc wynajęliśmy pokój w domu prywatnym (niedrogo)
i tu na zakończenie niespodzianka...KARALUCHY w łazience, Brr...
Nigdy więcej prywatnych kwater!!!
W tym roku też wybieramy się na Istrę i resztę wybrzeża Adriatyku (może Wenecja...).
Pzdrawiam wszystkich NAMIOTOWCÓW!!!
-Gosia- :D
DarekJ
Rudine Orasac

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 16.06.2003 10:48

tomasz.k napisał(a):Bo lubię przez 3 tygodnie w roku pospać w namiocie, gotować na butli i pić tanie wino lokalnej produkcjiz przyjaciółmi siedząc na brzegu morza 3 m od namiotu.
Ale nie lubię zasyfionych sanitariatów, kolejek do wc rano i zimnej wody pod prysznicem.
3 lata temu byłem w Chorwacji i było tam dość prymitywnie - a w ciągu tych 3 lat zwiedziłem jeszcze Włochy, Grecję i Hiszpanię i mam jakieś porównanie. Oczywiście nie spodziewam się supre wygód.

Mam dla Ciebie dobrą ofertę - kemping Rudine w Orasacu. Super utrzymany, z sanitariatami takimi, że niektórzy w domu takich nie mają. Poza tym dużo miejsca i cienia, plaża po schodkach w dół no i o rzut beretem od Dubrownika (10km). W tym samym Orasacu jest też inny prywatny kemping ale daleko od morza.
DarekJ
Tylko nie wybrzeże weneckie!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 16.06.2003 11:13

gosia-go napisał(a):Nie dziwię się Tomaszowi że jeżdzi z namiotem (nawet bez względu na ceny na kampach).
W zeszlym roku w sierpniu przejechaliśmy całe wybrzeże Chorwacji z namiotami i nie trafiliśmy na zły kamping. Zaliczyliśmy ich 4.
Na wszystkich czysto (no, może nie idealnie sterylnie),
bez kolejek w sanitariatach. Dużo miejsca.
Na ostatnią noc wynajęliśmy pokój w domu prywatnym (niedrogo)
i tu na zakończenie niespodzianka...KARALUCHY w łazience, Brr...
Nigdy więcej prywatnych kwater!!!
W tym roku też wybieramy się na Istrę i resztę wybrzeża Adriatyku (może Wenecja...).
Pzdrawiam wszystkich NAMIOTOWCÓW!!!
-Gosia- :D

W końcu nie wiem czy przejechałaś całe wybrzeże Chorwacji czy tylko północną z Istrią. Tak naprawdę na Istrię nie pojechałem bojąc się tłoku, tylko obstawiałem Dalmację i im dalej na południe się przemieszczałem tym było i piękniej i lużniej. Natomiast znam wielu ludzi, którzy postanowili w czasie urlopu przejechać całe chorwackie wybrzeże Adriatyku od Poreca do Dubrownika i wszyscy twierdzą że najpiekniejsza Chorwacja to południowa Dalmacja i wyspy południowe. Warto pojechać te kilkaset km na południe.
Przestrzegam natomiast przed pobytem nad zatoką wenecką. To co ja tam widziałem i ludzie którzy tam byli na wczasach to jest koszmar, niemiłosierny tłok. Rzędy równo ułożonych parasoli i leżaków zresztą komputerowo rezerwowanych. Woda co prawda ciepła ale mętna berbelucha (taką zresztą renomę ma wybrzeże weneckie, gdzie nie ma prądów i wymiany wody). Tak przynajmniej wygląda sytuacja wokół znanych kurortów. Zero nastroju, uroku i klimatu znanego z pięknych skalistych zatoczek Dalmacji.
Znajomy wraz z córką dostali zapalenia oczu po kąpieli morskiej w Lido di Jesolo.
Ludzie chcąc zobaczyć włoskie morze ciągną tam, gdzie najbliżej jest z Polski i takie coś zastają. Z Chorwackim wybrzeżem Adriatyku mogą równać się tylko południowe Włochy i Sycylia - niestety.
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 29.06.2003 16:17

tomasz.k napisał(a):Poszukuję kempingów o wysokim standardzie na całym wybrzeżu Chorwacji.
Mogą być drogie, ale żeby mieć świadomość, że za większe pieniadze dostanę lepszą jakość.
Zaczynam 1 sierpnia od Istrii i zamierzam przez 24 dni zmienić miejsce pobytu 3-4 razy. :idea:

Jesli interesuje cie wypoczynek w okolicach Dubrovnika to polecam camp RUDINE . Nie jest tani ale zato o duzym standarcie .... jeśli chcesz wiecej inf. to pisz na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
trini
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) trini » 05.07.2003 01:02

A czy ma ktoś namiary na kempingi o wysokim standardzie w okolicach Splitu (albo na trasie do Splitu)? Chodzi mi o warunki kempingowe lepsze niż przeciętne i orientacyjne ceny.
Grzech
fajny kemping

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzech » 11.07.2003 16:47

Polecam kemping na Murterze nazywa się Jeziera (albo jakoś tak) zaraz za miejscowością Tisno. Osoba dorosła płaci ok. 44 Kn.
Justysia
camp Rudine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 11.07.2003 18:38

Ja również polecam camp Rudine 10 km od Dubrownika. :lol: :lol: :lol:
Bartek 18

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 18 » 11.07.2003 19:46

Do Grzech jak możesz to podaj mi adres www tego campu w Tisino
z góry thx
Paweł 28

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł 28 » 11.07.2003 19:55

Czy był ktoś z was może na campingu Galeb w Omisu, powiedzcie czy jest tam słona woda ( pytam ponieważ jest tam ujście rzeki) dziex za odpowiedzi
Grzech

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzech » 18.07.2003 12:46

Bartek 18 napisał(a):Do Grzech jak możesz to podaj mi adres www tego campu w Tisino
z góry thx


Bartek wygrzebałem adres kampu na Murterze.
Nazywa się Holiday Village Jezera-lovisca, 22242 Jezera,
tel.00385-22-439-600.
Mam cennik więc mogę podać kilka cen:
os. dorosła 43,5 Kn
dzieci 4-12 27,0 Kn
namiot + samochód 58,5 Kn
dodatkowy namiot 24,0 Kn
prąd 29,25 Kn
Są to ceny w okresie 01.07-01.09
Pozdrawiam :papa:

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
szukam kempingów o wysokim standardzie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone