Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Super tani wyjazd dla studentów

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alekpoldek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.09.2012
Super tani wyjazd dla studentów

Nieprzeczytany postnapisał(a) alekpoldek » 05.09.2012 00:34

Witam wszystkich forumowiczów przeszukałem forum wzdłuż i wszerz ale nie znalazłem satysfakcjonujących mnie informacji. Chcę się wybrać do Chorwacji ze znajomymi (5 osób),z racji tego że wszyscy jesteśmy studentami to musi być SUPER TANIO ale już nie koniecznie super wygodnie.

Bardzo proszę o podanie namiarów na kampingi/pola namiotowe do których dojedziemy na 1 baku :D czyt.(im mniej kilometrów do przejechania tym lepiej)

Nasze wymagania to: MORZE i jakieś miasteczko/miasto w którym coś się dzieje wieczorami

pozdrawiam Poldek
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 12.09.2012 14:15

Na 1 tankowaniu to cięzko dojechać - choc może gdyby trzymac te 90-100 km/h na autostradach to się da...
Jesli ma byc rozrywkowo to albo Makarska albo Novalija i plaża Zrce.
We wrześniu za dużo atrakcji raczej nie będzie.
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 12.09.2012 14:49

Zrce całkiem trafiony pomysł ale tam na pewno nie będzie tanio i nie wiem czy we wrześniu jeszcze coś się dzieje, oczywiście na większą skalę. Sprawdź tam:

http://www.papaya.com.hr/?cat=4

http://www.aquarius.hr/zrce/en

Jak dobrze poszukasz to w Novalji znajdziesz tanie zakwaterowanie. Najlepiej jechać w ciemno bo tych najtańszych ofert w internecie nie znajdziesz.
josefoe
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 26.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) josefoe » 12.09.2012 20:21

Poszukaj w ofercie www.vacansoleil.pl namiotów na kempingach na Istrii. Kempingi na najwyższym poziomie z dyskotekami, barami, restauracjami itp. atrakcjami.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.09.2012 08:09

josefoe napisał(a):Poszukaj w ofercie http://www.vacansoleil.pl namiotów na kempingach na Istrii. Kempingi na najwyższym poziomie z dyskotekami, barami, restauracjami itp. atrakcjami.


To raczej nie będzie super tania oferta dla studentów.

Musicie na miejscu szukać małych przydomowych kempingów (czasem nie mają strony internetowej ale za to ciekawy cennik).
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 13.09.2012 08:20

W pobliżu Novalji są chyba 3 kempingi. Jeden to Strasko, a dwóch pozostałych nie znam. Tyle widziałem ale może jest i więcej. Ja na Waszym miejscu jechałbym w ciemno, w tym terminie na pewno znajdziecie coś taniego i fajnego. Mapa do ręki, wyliczcie gdzie macie najbliżej i w drogę.
josefoe
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 26.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) josefoe » 13.09.2012 11:18

Jacek S napisał(a):
To raczej nie będzie super tania oferta dla studentów.


Zanim poddasz w wątpliwość przekazaną informację to proponuję ją po prostu sprawdzić. A na stronie Vacansoleil jak byk stoi, że za wynajęcie namiotu dla 5-ciu osób we wrześniu cena wynosi 89 zł za dobę. / np.kemping Bijela Uvala, Porec/. Chyba, że masz jakieś inne oferty przebijające ceną namiot. Tu studenci mają wszystko, co zakładali: blisko - kilkaset km od granicy PL, tani nocleg i masę atrakcji jak nie na kempingu to w Porecu.
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 13.09.2012 11:57

Na pewno taniej jak 89 zł za 5 osób to apartamentu nie znajdziecie, chociaż...
Co do kempingu to podejrzewam że na miejscu będzie można nawet coś taniej znaleźć, bo Vacansoleil to pełni rolę pośrednika, chyba że się mylę. Sprawdźcie sobie tutaj jakie są ceny: http://lagunaporec.com/
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.09.2012 12:58

josefoe napisał(a):
Jacek S napisał(a):
To raczej nie będzie super tania oferta dla studentów.
Musicie na miejscu szukać małych przydomowych kempingów (czasem nie mają strony internetowej ale za to ciekawy cennik).


Zanim poddasz w wątpliwość przekazaną informację to proponuję ją po prostu sprawdzić. A na stronie Vacansoleil jak byk stoi, że za wynajęcie namiotu dla 5-ciu osób we wrześniu cena wynosi 89 zł za dobę. / np.kemping Bijela Uvala, Porec/. Chyba, że masz jakieś inne oferty przebijające ceną namiot. Tu studenci mają wszystko, co zakładali: blisko - kilkaset km od granicy PL, tani nocleg i masę atrakcji jak nie na kempingu to w Porecu.


Po co od razu takie wielkie słowa, zresztą napisałem "raczej".
;)

Byłem w sezonie na Lanternie i pamiętam, że ceny były z kosmosu.

Jak patrzę teraz to:
- namiotu Navajo nie wezmą (bo na 4 osoby + 2 dzieci więc nie wiadomo jak ich potraktują),
- mobilehome są tak samo dla 4 osób + 2 dzieci,
- pozostaje parcela, a ta to wydatek ponad 140 zł. za dobę.

Może za te c.a. 35 euro poprzebierać, poszukać kwatery (bo to już chłodek idzie)...?

Wrzesień/październik faktycznie jest dużo tańszy ale skoro pośrednik może tyle zejść z ceny to co dopiero taki "Ivo" czy "Zdravko", który udostępnia swoje podwórko?

Pozdrawiam

Powrót do Kempingi

cron
Super tani wyjazd dla studentów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone