Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Starigrad Paklenica czy to dobra miejscowosc na wyjazd z dzi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dionizycebula
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.09.2016
Re: Starigrad Paklenica czy to dobra miejscowosc na wyjazd z

Nieprzeczytany postnapisał(a) dionizycebula » 10.09.2016 21:06

Obecnie w okolicach Starigradu jest tak silny wiatr nocą że na pobliskiej autostradzie wprowadzili ograniczenia z 130 km/h do 80 km/h. Wiatr podrzuca auta jak piłki tenisowe spróbuj pojechać tam autem 130 to z bariery Cię będą zdejmować podobnie jak jednego mercedesa s klasa którego ściągali niedawno. Widziałem tam już windserferów oni we wrześniu mają tam radochę pływać i grzać się to możesz na Pagu po jego południowej stronie
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 17.05.2009
Re: Starigrad Paklenica czy to dobra miejscowosc na wyjazd z

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 11.09.2016 14:41

dionizycebula napisał(a):Obecnie w okolicach Starigradu jest tak silny wiatr nocą że na pobliskiej autostradzie wprowadzili ograniczenia z 130 km/h do 80 km/h. Wiatr podrzuca auta jak piłki tenisowe spróbuj pojechać tam autem 130 to z bariery Cię będą zdejmować podobnie jak jednego mercedesa s klasa którego ściągali niedawno. Widziałem tam już windserferów oni we wrześniu mają tam radochę pływać i grzać się to możesz na Pagu po jego południowej stronie

hmm. nigdy czegoś takiego nie widziałem... jak wiatr podrzuci samochód jak piłkę tenisową i potem spadnie to dalej jedzie czy nie?
aban
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.09.2016
Re: Starigrad Paklenica czy to dobra miejscowosc na wyjazd z

Nieprzeczytany postnapisał(a) aban » 17.09.2016 11:44

Na zdjęciu okolice Starigradu zdjęcie zrobione na początku września 2016r. Widać jak nad górami wiszą chmury jest silny wiatr i dość wysoka fala. Zdjęcie zrobione z mostu na wyspę Pag w kierunku riviery starigradzkiej . Na dole mała mapka co widział obiektyw aparatu. Na pobliskiej autostradzie ograniczenie do do 80 km/h. Przy takich wiatrach, szczególnie nocą, wiatr poważnie "szarpie" jak się jedzie samochodem autostradą. Ja z dziećmi wybrałbym inne miejsce na plażowanie we wrześniu.
Załączniki:
1.riviera 1.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Starigrad Paklenica czy to dobra miejscowosc na wyjazd z dzi - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019