Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Smartfon czy kompakt.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 04.03.2020 00:29

Janusz Bajcer napisał(a):Jacku - zmieniłeś smartfon. :?:

Nie, bo po ostatnich aktualizacjach mocno poprawiła się wydajność mojej Motki i postanowiłem, że dopóki działa pozostanę jej wierny. Ma wiele funkcji, których brakowałoby mi w innych smartfonach.
Syn natomiast kupił Redmi Note 8 Pro i tak jak Ty, jest bardzo zadowolony :)

Janusz Bajcer napisał(a):Za około 2 miesiące kończy mi się umowa z T-Mobile, może zmienię operatora. :roll:
Jak Wam śmiga internet w Plush Abo :?:

Też mam Plusha i jestem zadowolony. Plush korzysta z nadajników Plusa i przed zmianą radziłbym Ci sprawdzić zasięg w Twojej okolicy. Popytaj znajomych, albo w ostateczności kup za 5 zł jakąś kartę prepaid. Nadajniki są nierównomiernie rozmieszczone i w jednym miejscu najlepszy zasięg może mieć Plus a w innym Orange czy Play. Tu nie ma reguły.
qra69
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 06.03.2020 16:40

Mam plusha 1,5 roku, ogólnie spoko jednak internet nie zawsze śmiga tak jak by się chciało ;) mieszkam w dużym mieście i często zdarza mi się H+ zamiast LTE i wtedy transfer kiepski :( mam w okolicy starszy nadajnik i to jego wina. Ogólnie oferta fajna, mam 3 numery
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.03.2020 00:56

Mimo kryzysu zamówiłem dzisiaj 2 sztuki Xiaomi Redmi Note 8 , bedą w poniedziałek w paczkomacie. Drugi dla dziołchy :wink: To moje pierwsze podejście do czegoś innego niz Szajsung lub LG. Pewnie przepłaciłem bo za 3 miechy mogą być o kilka stówek tańsze.... :roll: :oczko_usmiech:
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 27.03.2020 01:27

sito_zabrze napisał(a):Mimo kryzysu zamówiłem dzisiaj 2 sztuki Xiaomi Redmi Note 8 , bedą w poniedziałek w paczkomacie. Drugi dla dziołchy :wink: To moje pierwsze podejście do czegoś innego niz Szajsung lub LG. Pewnie przepłaciłem bo za 3 miechy mogą być o kilka stówek tańsze.... :roll: :oczko_usmiech:

Note 8T czy Note 8 Pro? Bo to jednak spora różnica choć cenowo zaledwie stówka. W obecnej sytuacji chyba rzeczywiście warto poczekać bo sprzedaż smartfonów leci na łeb i za miesiąc mogą być spore przeceny.
Ale myślę, że z Xiaomi będziesz zadowolony. LG już praktycznie nie istnieje, natomiast Samsung ma dobre flagowce (seria S) - te ze średniej półki (seria A) to poza ekranami (Amoled) raczej miernota i ceny kompletnie nieadekwatne do jakości.
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.03.2020 01:35

Note 8 Pro :oczko_usmiech:

Zielony i niebieski :mrgreen:
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 27.03.2020 01:47

sito_zabrze napisał(a):Note 8 Pro :oczko_usmiech:

Na dziś to Number One pod względem - stosunek wydajności do ceny. Ma też mankamenty ale na pewno będziesz zadowolony :oczko_usmiech:
Bączek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bączek » 27.03.2020 07:42

Może i ja pozwolę sobie coś dopowiedzieć w temacie :)

Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu Xiaomi Mi Note 10 PRO, jeśli chodzi o zdjęcia uważam, że jak na smartfon ma naprawdę spory potencjał.
Próbka zdjęć robionych na zasadzie wyjmę z kieszeni i cyknę :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 27.03.2020 08:22

Mi Note 10 Pro to już wyższa półka więc musi być dobrze :D
Bączek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bączek » 27.03.2020 11:36

greenrs napisał(a):Mi Note 10 Pro to już wyższa półka więc musi być dobrze :D

Powiedziałbym , że poza aparatem to raczej średniak :) I niestety, ale robiąc zdjęcia 108MP wnętrzności bardzo ograniczają ten telefon :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2020 11:39

sito_zabrze napisał(a):Note 8 Pro :oczko_usmiech:

Zielony i niebieski :mrgreen:

Witaj w Rodzinie PRO.
Ja mam szary, na kolorze mi nie zależało, bo mam futerał.
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.03.2020 11:56

Nasze bedą noszone w silikonowym condonie :oczko_usmiech:
Jeszcze nie zamawiałem bo musze najpierw pomacać jak przyjdzie , obadać ile wystaje aparat itp

Parametry są 2x lepsze niz w obecnym szajsungu ktorego mam 2 lata i chodzi super. Mysle ze na 3 lata lub dłużej mam spokój. Obecny ma 32 GB pamięci i mam jeszcze 13 wolnego :oczko_usmiech: . Najbardziej cieszy mnie bateria 4500 , bedzie dobra do oglądanie meczy w pracy jak wirus ustąpi :roll: :oczko_usmiech:
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 27.03.2020 12:10

sito_zabrze napisał(a):Nasze bedą noszone w silikonowym condonie :oczko_usmiech:
Jeszcze nie zamawiałem bo musze najpierw pomacać jak przyjdzie , obadać ile wystaje aparat itp:

Polecam firmy Ringke. Są nieco droższe ale trwałe i doskonale zabezpieczają telefon. Ja używam do Motoroli. Lądowała już na chodniku i że trzy razy na kafelkach. Nie mam żadnego śladu. Telefon ma 2 lata a wygląda jak nowy :D
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.03.2020 12:24

Aśka chce taki :

https://allegro.pl/oferta/etui-pancerne ... 8731357727

A ja w weekend bede szukał dla siebie
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.03.2020 13:16

A z Batmanem nie chce?
https://pl.aliexpress.com/item/33017489 ... 5c0f3naMnv
:mrgreen:
Solidne, dodatkowo z podpórką do oglądania np. filmów.

Albo takie z magnesem:
https://pl.aliexpress.com/item/40002586 ... 5c0f3naMnv
Dokupujesz do tego drugi element, który przyklejasz w samochodzie i masz już miejsce na telefon.
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 29.03.2020 11:02

sito_zabrze napisał(a):Aśka chce taki :

https://allegro.pl/oferta/etui-pancerne ... 8731357727

A ja w weekend bede szukał dla siebie

Do Mi 9T Pro używam Spigena. Zaliczył już trochę upadków i spokój.
https://allegro.pl/oferta/etui-spigen-d ... 8591960353

Dobrze chroni obiektywy aparatu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

Smartfon czy kompakt. - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019